16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'nin Milli Uçağı 'Hürjet' Londra'da Sergilendi İngiltere'de düzenlenen ve dünyanın en önemli havacılık etkinliklerinden olan Farnborough Airshow'da, Türkiye'nin milli savaş uçağı proje..
Putin: Demokratik Bir Ülkede Nihai Karar Mahkemelerindir – ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Helsinki'de gerçekleşen toplantıda ABD'de 2016 başkanlık seçimlerin..
Trump ve Putin: Ordularımız Yıllardır Siyasilere Göre Daha İyi Anlaşıyor – ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Helsinki'deki görüşmelerinin Suriye'ye ilişkin kısm..
Putin'den Trump'a Espirili Yanıt : Artık Top Sizde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donald Trump'a, yanında getirdiği bir futbol topuyla esprili bir yanıt verdi.
Trump ve Putin : İki Ülke Arasındaki İlişkilerin Geliştirilmesi İçin Görüşmeleri Sürdüreceğiz ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasındaki ilişkilerin ..
Trump ve Putin Zirvesinde Çeçenistan Protestosu Helsinki Zirvesi öncesi Trump ve Putin karşıtı gösteriler yapıldı.
Erdoğan: "15 Temmuz'u Unutmayacağız, Unutturmayacağız" 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında hayatını kaybedenler gerek ülke içinde gerekse ülke dışında düzenlenen çeşitl..
ABD Hindistan'ı İran Petrolünden Vazgeçirmek İçin Petrol İhracatını Artıracak ABD yönetimi, Hindistan'a İran'dan ham petrol ithalat hacmini azaltması yönündeki baskılarını sürdürürken, İran v..