15 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milletvekili Çilez: 'Türk Ordusu Kandile Türk Bayrağını Dikmek Üzere'
Milletvekili Çilez: "Türk Ordusu Kandil'e Türk Bayrağını Dikmek Üzere"
AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, “Şanlı Türk ordusu bugün Kandil’e Türk bayrağını dikmek üzeredir.
Bandırmalılar 15 Temmuz Şehitlerini Andı
Bandırmalılar 15 Temmuz Şehitlerini Andı
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü törenlerle kutlandı.
Özgürlük Türkülerinin Gerçek Bestekarı Aziz Milletimizin Ta Kendisidir" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "15 Temmuz gecesi sokaklardaki vatandaşlarımız Alevi, Sünni, Türk, Kürt, Çerkez, her bir ..
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: 'Haine En Büyük Cevap Güçlü Türkiyedir'
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: "Haine En Büyük Cevap Güçlü Türkiye'dir"
İzmir’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla gerçekleştirilen programa katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Haine en büyük cevap güçlü Türkiye’dir" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'daki Melunun Takiye, Hile ve Yalan Dolanla Büyük... IHAAW222728-SIY/15-07-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya’daki melunun..
Erdoğanın Dik Duruşu, Milletin Direnişi Hesaba Katılmamış'
Erdoğan'ın Dik Duruşu, Milletin Direnişi Hesaba Katılmamış"
Tekirdağ'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, "Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü" gerçekleştirildi.
TBMM Başkanı Yıldırım: "15 Temmuz Gecesi Sokaklardaki Vatandaşlarımız Alevi, Sünni, Türk, Kürt,... TBMM Başkanı Yıldırım: "15 Temmuz gecesi sokaklardaki vatandaşlarımız Alevi, Sünni, Türk, Kü..
Bakan Soylu, Yaralı Özel Harekatçıdan Bahsederken Duygusal Anlar Yaşadı
Bakan Soylu, Yaralı Özel Harekatçıdan Bahsederken Duygusal Anlar Yaşadı
Ankara Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen anma töreninde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabah saatlerinde Van’da bölücü terör örgütü mensubu teröristlerle girilen çatışmada ağır yaralanan özel harekat polisinden...
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "24 haziranda yeni sistemin ilk seçimleri gerçekleşmiş ve bir yandan yasama meclisi diğer yandan da hükümet teşekkül etm..
İsrail'den Gazze'ye Bir Günde 40 Hava Saldırısı İsrail'in dün, 2 çocuğun şehit olduğu Gazze'ye yaptığı saldırıların 40'ı bulduğu bildirildi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Belediye Başkanı Tuna - Kızılay Milli İrade Meydanı'nda anma programına katılanlardan görüntüler İstiklal Marşı'nın okunması Ankara Büyükşehir Beled..
Binali Yıldırım: "Fetö'cüler Teknolojinin Geliştiğini Hesap Edemedi" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "FETÖ’cüler arkamızda bulunan, üzerinde Türk bayrağı olan büyük antene bomba attılar.
Ulaştırma Bakanı Turhan: 'Türkiye 15 Temmuz Öncesinden Çok Daha İlerde'
Ulaştırma Bakanı Turhan: "Türkiye 15 Temmuz Öncesinden Çok Daha İlerde"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "15 Temmuz gecesi bu şehitlerimiz sayesinde kurumun ne kadar önemli olduğunu tüm halkımız öğrenmiş oldu.
KKTC Dışişleri Bakanı Özersay: "Bm Barış Gücü İşlevini Yitirdi" KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, BM Barış Gücü’nün Kıbrıs adasında süre gelen müzakerelerdeki işlev..
Priştine'de '15 Temmuz Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü' Düzenlendi Kosova'da Prizren'in ardından başkent Priştine'de de binlerce kişi, '15 Temmuz Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü'ne katıldı.
Irak'ın Semava Kentinde Sokağa Çıkma Yasağı Irak'ın güneyindeki Semava kentinde hizmet eksikliği ve elektrik kesintileri nedeniyle başlayan gösteriler sonrası sokağa çıkma yasağı ilan edildiğ..
Trump, Putin ile Görüşmek Üzere İngiltere'den Ayrıldı ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le Helsinki’de yapacakları zirveye katılmak üzere İngiltere’den ayrıldı.
Erdoğan: Onların Girdiği Bütün Hücreleri Keşfederek, Söküp, Atacağız
Erdoğan: Onların Girdiği Bütün Hücreleri Keşfederek, Söküp, Atacağız
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "FETÖ'nün arkasından gelenler, bitmez. Onların girdiği bütün hücreleri keşfederek, söküp, atacağız.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin 2’inci yıl dönümü kapsamında yapılacak etkinliklere katılmak üzere İstanbul’a geldi..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Parlamento Muhabirleri Derneği (PMD), Türkiye demokrasisine, Gazi Meclisine ve halkına karşı yapılan darbe girişimini, iki yılın ardından bir kez daha..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Bugün milletimizin, devletimizin, demokrasimizin zafer yıl dönümüdür; hainlerin, kalleşlerin, darbecilerin başının ezil..
Altınözüne Destek Teşekkürü
Altınözü'ne Destek Teşekkürü
AK Parti Hatay milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik ve Hüseyin Şanverdi, Cumhur İttifakına yüzde 83,8 ile destek veren Altınözü ilçesinde kanaat önderleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile...
TBMMde Millet Darbeye Dur Dedi Fotoğraf Sergisi Açıldı
TBMM'de 'Millet Darbeye 'Dur' Dedi' Fotoğraf Sergisi Açıldı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, “Bugün milletimizin, devletimizin, demokrasimizin zafer yıl dönümüdür” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit Yakınları ve Gazileri Ağırladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit Yakınları ve Gazileri Ağırladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Milletimiz asırlardır sahada kanı ile canı ile kazandıklarını, masada söz oyunları ile diplomasi tuzakları ile gafletle ve hatta hıyanetle kaybetmekten bıkıp usanmıştır, biz...
Bakan Pakdemirli: 'Az Az Harcayıp Çok Çok Kazanmamız Lazım'
Bakan Pakdemirli: "Az Az Harcayıp Çok Çok Kazanmamız Lazım"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Çok çok harcayıp az az kazanıyoruz.
TBMM Başkan Yıldırım: Acılarımız Tazeliğini Koruyor (2) TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, Ankara'da Karşıyaka Mezarlığı'nda bulunan 15 Temmuz Şehitliği'ni ziyaret e..
TBMM Başkanı Yıldırım: "15 Temmuz 2016'da Bütün Dünyaya Örnek Gösterilecek Bir Direniş Ortaya... TBMM Başkanı Yıldırım: "15 Temmuz 2016'da bütün dünyaya örnek gösterilecek bir direniş ortaya ..
TBMM Başkanı Yıldırım: "Bugün Hainlerin, Kalleşlerin, Darbecilerin Başının Ezildiği TBMM'nin Gurur... TBMM Başkanı Yıldırım: "Bugün hainlerin, kalleşlerin, darbecilerin başının ezildiği TBMM'..
TBMM Başkanı Yıldırım: "Bugün Milletimizin, Devletimizin, Demokrasimizin Zafer Yıl Dönümüdür" TBMM Başkanı Yıldırım: "Bugün milletimizin, devletimizin, demokrasimizin zafer yıl dönümüdür"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedeflerimize Şekil Olarak Okumuş Ancak Ruh Olarak Çorak Kalmış Nesillerle... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedeflerimize şekil olarak okumuş ancak ruh olarak çorak kalmış n..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dinini, Milliyetini, Dilini, Vatanını, Devletini Bilmeyen Her Çocuk, Terör... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dinini, milliyetini, dilini, vatanını, devletini bilmeyen her çoc..
Erdoğan: "Her Şehit Ailesi ve Her Gazi Benim Öz Kardeşim Mesabesindedir. Erdoğan: "Her şehit ailesi ve her gazi benim öz kardeşim mesabesindedir.
15 Temmuz Destanı Duvarlara Çizildi
15 Temmuz Destanı Duvarlara Çizildi
Balıkesirliler, AK Parti İl Başkanlığı tarafından hazırlanan Milli İrade Duvarı’na 15 Temmuz darbe girişimini anlatan resimler çizdi.
Meclis'te Bombanın Düştüğü Şeref Holünde Açılan "15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" Adlı Fotoğraf... Meclis'te bombanın düştüğü Şeref Holünde açılan "15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" adlı f..
Erdoğan: "Şehitlerimizin Aziz Ruhlarının Muazzep Edilmesine, Gazilerimizin İncitilmesine İzin... Erdoğan: "Şehitlerimizin aziz ruhlarının muazzep edilmesine, gazilerimizin incitilmesine izin ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimizin Kanları, Gazilerimizin Fedakarlığı ve Bu Yola Baş Koymuş... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimizin kanları, gazilerimizin fedakarlığı ve bu yola baş koy..
Vatandaşlar TBMM'yi Ziyaret Ettiler 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bombalanan Türkiye Büyük Millet Meclisi vatandaşlar tarafından ziyaret edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimiz Asırlardır Sahada Kanıyla, Canıyla ve Bileğinin Hakkıyla... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimiz asırlardır sahada kanıyla, canıyla ve bileğinin hakkıyla kaza..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz'u Unutturmayacağız, Unutmayacağız." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz'u unutturmayacağız, unutmayacağız."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülke ve Millet Olarak Bu Mücadeleyi Hep İnancımızla, Davamızla Yürüttük. 15... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülke ve millet olarak bu mücadeleyi hep inancımızla, davamızla y..
Erdoğan: "Fetö'nün Arkasından Gelenler Bitmez. Onların Girdiği Bütün Hücreleri Keşfederek Söküp... Erdoğan: "FETÖ'nün arkasından gelenler bitmez. Onların girdiği bütün hücreleri keşfederek sö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni Yönetim Sistemimizle Karar Alma ve Uygulama Mekanizmalarını Tıkayarak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni yönetim sistemimizle karar alma ve uygulama mekanizmalarını ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Yıl Sınırlarımız İçinde ve Kuzey Irak'taki Operasyonlarda Etkisiz Hale... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu yıl sınırlarımız içinde ve Kuzey Irak'taki operasyonlarda etkis..
» 1 2