15 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında F-16 uçaklarıyla bombalanan Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit ol..
Muğla'da "3. Boğa Güreşleri Festivali" Muğla'nın Bodrum ilçesinde "3. Boğa Güreşleri Festivali" düzenlendi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Uşak Valisi Salim Demir, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korum..
Bandırmada Toplu Sünnet Şöleni
Bandırma'da Toplu Sünnet Şöleni
Türk Kızılayı Bandırma Şubesince ilçedeki 24 çocuk sünnet ettirildi.
Antalya'da Havalimanı Yolcu Sayısı 6 Milyona Yaklaştı Turizmin başkenti Antalya'da havayolu ile gelen yolcu sayısının bir önceki yıla göre yüzde 37 artışla 5 milyon 832 bin 894 kişi olduğu bi..
ABD'li Geline Türk Usulü Düğün Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde Ahmet Demirci ile evlenen ve iki erkek çocuğu dünyaya gelen ABD'li Ayla Mahree Martin'e Türk geleneklerine göre düğün yapıldı..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Adıyaman'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla fotoğraf ve resim sergisi açıldı.
Denizli'de Ekmekler 15 Temmuz Logolu Ambalajla Çıktı Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Denizli'de ekmekler, fırından 15 Temmu..
Halk Yazdı Kalem Çizdi" Sergisi Açıldı ÖNDER İmam Hatipliler Derneği tarafından düzenlenen "Halk Yazdı Kalem Çizdi" başlıklı karikatür ve illüstrasyon sergisi açıldı.
Faslı Şakiri Dedenin 50 Yıllık Okul Özlemi Fas'ta 70 yaşındaki Lehasan eş-Şakiri, 50 yılı aşkın süredir ayrı kaldığı eğitim hayatına geri dönmek için girdiği lise geçiş sınavının sonucunu bek..
Yozgat'ta Devrilen Traktörün Sürücüsü Öldü Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde devrilen traktörün sürücüsü hayatını kaybetti.
70 Heykele "Derin, Deniz ve Dalga" Temasıyla Hayat Verdiler ART Heykel ve Tasarım Atölyesi'nde çalışmalarını sürdüren 14 heykeltraşın eserlerinin yer aldığı "3D" isimli karma heykel sergisi a..
Türkiyenin 10uncu Büyük Mağarasına İlgi Büyük
Türkiye'nin 10'uncu Büyük Mağarasına İlgi Büyük
TÜRKİYE'nin 3 bin 350 metre uzunluğuyla 10'uncu büyük mağarası olan Zonguldak'taki Gökgöl Mağarası, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor.
70 Heykele 'Derin, Deniz ve Dalga' Temasıyla Hayat Verdiler
70 Heykele "Derin, Deniz ve Dalga" Temasıyla Hayat Verdiler
ART Heykel ve Tasarım Atölyesi'nde çalışmalarını sürdüren 14 heykeltraşın eserlerinin yer aldığı "3D" isimli karma heykel sergisi açıldı.
Bitkin Haldeki Yavru Karacaya "Anne Şefkati" Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde bitkin halde bulunan yavru karaca koruma altına alındı.
Silivri Belediyesi 57. Yoğurt Festivali Silivri Belediyesi'nce düzenlenen 57. Yoğurt Festivali'nin son gününde sanatçı İlyas Yalçıntaş ve Buray sahne aldı.