15 Temmuz 2018 Pazar Günü Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eskişehirde 15 Temmuz Anma Etkinliği
Eskişehir'de '15 Temmuz' Anma Etkinliği
ESKİŞEHİR'de düzenlenen '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' anma etkinliğine binlerce kişi katıldı.
Sivas'ta On Binlerce Kişi Demokrasi Nöbetinde Buluştu SİVAS'ta, '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' kapsamında kent merkezinde on binlerce kişi Demokrasi Nöbeti'ne başladı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ERBİL (AA) Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) Erbil kentinde 15 Temmuz şehitleri için mevlit okundu.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Burdur'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında "Milli Birlik" yürüyüşü gerçekleştirildi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kayseri, Sivas, Niğde ve Kırşehir'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yürüyüş yapıldı, meydanlarda etkinlikler düzenlendi.
Saraybosna'nın Hafızası" Türk Bayrağına Büründü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'nın sembollerinden ve "şehrin hafızası" olarak adlandı..
Aden'de Elektrik Kesintisi Yemen'in geçici başkenti Aden'in tamamında "teknik arıza" nedeniyle elektriklerin kesildiği bildirildi.
İsrail Suriye'nin Halep Kentindeki Bir Havalimanını Bombaladı İsrail’in Suriye’nin Halep kentinde bulunan Nairab Askeri Hava Üssünü bombaladığı öğrenildi.
Çorum'da 15 Temmuz Şehitleri Müzesi Açıldı ÇORUM Belediyesi tarafından yapılan '15 Temmuz Şehitleri Müzesi', darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde açıldı.
Fotoğraflar // Köprüye Yürümek İsteyenlere Polis İzin Vermedi
Fotoğraflar // Köprüye Yürümek İsteyenlere Polis İzin Vermedi
KÖPRÜYE YÜRÜMEK İSTEYENLERE POLİS İZİN VERMEDİHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK-Foto Muhabiri Akın Çeliktaş / İstanbul DHA15 Temmuz anmasının ardından alanda bulunanlardan bazıları 15 Temmuz Şehitler...
Kayseri'de 15 Temmuz Etkinliği KAYSERİ'de, 15 Temmuz darbe girişiminin 2'nci yıldönümü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Milletvekili Çilez: 'Türk Ordusu Kandile Türk Bayrağını Dikmek Üzere'
Milletvekili Çilez: "Türk Ordusu Kandil'e Türk Bayrağını Dikmek Üzere"
AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, “Şanlı Türk ordusu bugün Kandil’e Türk bayrağını dikmek üzeredir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Anma Programında Konuştu (2) Gülseli KENARLI - Cansel KİRAZ - İdris TİFTİKÇİ - Harun UYANIK / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde..
Dha Yurt Bülteni 17 VAN, BİTLİS VE HAKKARİ'DE '15 TEMMUZ' ŞEHİTLERİ İÇİN ANMA PROGRAMLARI DÜZENLENDİ VAN, Bitlis ve Hakkari'de '15 Temmuz Şehitleri' için anma programları ve yürüyüşler düzenl..
Edremitte Binler Milli Birlik Yürüyüşünde Buluştu
Edremit'te Binler Milli Birlik Yürüyüşünde Buluştu
Balıkesir’in Edremit ilçesinde tüm yurtta olduğu gibi 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Türk Milletinin destansı direnişini anmak için Milli Birlik Yürüyüşü düzenlendi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Erzurum, Ağrı, Kars, Ardahan, Iğdır, Tunceli ve Erzincan'da yürüyüş düzenlendi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Manavgat ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Milli Birlik Yürüyüşü yapıldı.
Sel Tehlikesi Nedeniyle 100 Bin Kişi Tahliye Edildi Çin'de sel tehlikesi nedeniyle 100 bin kişi güvenli bölgelere tahliye edildi.
Şehitlerimiz Adına Hesabını Mutlaka Soracağız'
Şehitlerimiz Adına Hesabını Mutlaka Soracağız"
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Hamdolsun ki bu darbenin, bu alçak kalkışmanın arkasında olan üst akılları da dünya alem bilsin ki ortaya çıkaracağız, FETÖ'nün darbecilerin başından da şehitlerimiz adına hesabını mutlaka...
Macaristan'dan Akdeniz'deki Sığınmacıların Dağıtılması Önerisine Ret Macaristan Başbakanı Viktor Orban, İtalya Başbakanı Giuseppe Conte'nin Akdeniz'de bir gemideki 450 sığınmacının Avrupa Bir..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yılı nedeniyle Kısıklı'daki Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda va..
Samsun 15 Temmuz İçin Tek Yürek Oldu
Samsun 15 Temmuz İçin Tek Yürek Oldu
SAMSUN (İHA) – 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde Samsun’da meydana toplanan vatandaşlar tek yürek oldu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İsrail'in Mesnetsiz Bir Şekilde Gözaltına Aldığı Ebru Özkan... IHAAW234442-GEN/15-07-2018 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İsrail’in mesnetsiz bir şekilde g..
Ispartada Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü
Isparta'da Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü
ISPARTA'da, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yüzlerce kişinin katılımıyla yürüyüş yapıldı.
Köprüye Yürümek İsteyenlere Polis İzin Vermedi Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA 15 Temmuz anmasının ardından alanda bulunanlardan bazıları 15 Temmuz Şehitler Köprü..
Konyaaltı Sahiline 14 Mavi Bayrak Ödülü
Konyaaltı Sahili'ne 14 Mavi Bayrak Ödülü
Antalya'daki Konyaaltı Sahili'ndeki plajlara 14 mavi bayrak ödülü verildi.
Erzincanlılar Demokrasi Nöbeti İçin Meydanlara Akın Etti
Erzincanlılar Demokrasi Nöbeti İçin Meydanlara Akın Etti
“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Erzincanlılar, FETÖ’cü hainlerin kanlı darbe girişiminin bastırmasının 2. yıldönümünde demokrasi nöbeti tutmak üzere Cumhuriyet...
Yozgatta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlandı
Yozgat'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlandı
Yozgat’ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz etkinliği düzenlendi.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, “Hamdolsun ki bu darbenin, bu alçak kalkışmanın arkasında olan üst akılları da dünya alem bilsin ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10