15 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Konyaaltı Sahiline 14 Mavi Bayrak Ödülü
Konyaaltı Sahili'ne 14 Mavi Bayrak Ödülü
Antalya'daki Konyaaltı Sahili'ndeki plajlara 14 mavi bayrak ödülü verildi.
Bakan Varank'tan Şehit Kabirlerine Ziyaret Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan ağabeyi Prof. ..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğiyle 15 Temmuz gibi bir günü bir daha yaşanmamak üz..
İstanbul'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclis ve Meslek Komitesi üyeleri, İTO kurulları ve personeli, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ..
Marmaris'e Akın Eden Turistler, 5 Kilometrelik Kuyruk Oluşturdu
Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Marmaris'e yerli turist akını başladı. İlçeye girişte 5 kilometreye yakın araç kuyruğu oluştu.
Ankarada Fabrika Yangını
Ankara'da Fabrika Yangını
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bir mobilya fabrikasında yangın çıktı.
May: Trump Bana AB'ye Dava Açmamı Tavsiye Etti – Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May, ABD Başkanı Donald Trump'ın kendisine Brexit konusunda verdiği tavsiyenin, Avrupa Birliği'ne dava açma..
Otomotiv Üretimi Yılın İlk Yarısında Yüzde 3 Azaldı Türkiye'de toplam otomotiv üretimi yılın ilk yarısında 2017'nin aynı dönemine göre yüzde 3 azalarak 843 bin 193 adet oldu.
Spk, Piyasa Bozucu Eylemlerle İlgili Düzenlemesini Kaldırdı Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) yapılan açıklamada, 13 Temmuz'da Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği'nin 4'üncü maddesinin üçüncü fık..
Tse, Türkpatent, Tüba ve Tübitak'ın Yapısında Düzenleme Türk Standardları Enstitüsü (TSE), Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT), Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) ve Türkiye Bilimsel ve T..
Milli Parka Ziyaretçi Akını
Milli Parka Ziyaretçi Akını
Türkiye’nin en önemli doğal mirasları arasında yer alan Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’daki Dilek Yarımadası Milli Parkı hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı.
Trumptan Maye Brexit Tavsiyesi: AByi Dava Et
Trump'tan May'e Brexit Tavsiyesi: AB'yi Dava Et
İngiltere Başbakanı Theresa May, Trump'ın Brexit tavsiyesine ilişkin "Bana AB'yi dava etmem gerektiğini söyledi.
Antalya Turizminde Yeni Rekor
Antalya Turizminde Yeni Rekor
ANTALYA'ya 14 Temmuz itibariyle yıl başından bu yana kente gelen turist sayısı 5 milyon 832 bin 894 oldu.
Dsi, Suen, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Tkdk'nin Yapısında Düzenleme Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), Türkiye Su Enstitüsü (SUEN) ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal K..
Kosgeb'in Yapısında Düzenleme Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından verilecek hizmetler ve desteklerden yararlanacak işletmelere il..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 245,78 lira, en düşük 174,02 lira olarak belirlendi.
Üreticiyi Üzmeyeceğiz, Ezmeyeceğiz" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Biz üreticiyi üzmeyeceğiz, ezmeyeceğiz.
Kalkınma Ajansları Cumhurbaşkanı Kararıyla Kurulacak Kalkınma Ajansları, bölgeler esas alınarak Cumhurbaşkanı kararı ile kurulacak.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Uşak'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla şehitlikte tören düzenlendi.
Kavak'ta Buğday Hasadı Başladı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Aslanka'ya ilçede buğday hasadının başladığını söyledi.
Atatürk Orman Çiftliği ile Orman Genel Müdürlüklerinin Yapısında Düzenleme Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü ile Orman Genel Müdürlüğünün teşkilat, sermaye, gö..
» 1 2