15 Temmuz 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Priştine'de '15 Temmuz Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü' Düzenlendi Kosova'da Prizren'in ardından başkent Priştine'de de binlerce kişi, '15 Temmuz Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü'ne katıldı.
15 Temmuz Şehidi Nürnbergli Serhat Önder İçin Mevlit Okundu
15 Temmuz Şehidi Nürnberg'li Serhat Önder İçin Mevlit Okundu
DİTİB Eyalet Birliği Kuzey Bavyera Bölge Başkanı ve Nürnberg Eyüp Sultan Camii Başkanı Hasan Aslan ve diğer yönetim kurulu üyeleri tarafından organize edilen ?ehitleri Anma Programı'nda, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi...
Türk Büyükelçi: Irak'ta PKK'ya Karşı İran'la Bir Koordinasyon İçinde Değiliz Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin, Türkiye'nin terör örgütü PKK'ya yönelik Irak'ın kuzeyinde yürüttü..
Kosova'da Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü'ne Yoğun Katılım Kosova'nın Prizren ve Priştine kentlerinde, 15 Temmuz "Demokrasi Dayanışması Yürüyüşü" gerçekleşti.
Mansimov:  Azerbaycan Fetö ile Mücadelede 'İki Devlet Bir Millet' Anlayışla Türkiyenin Yanında Oldu
Mansimov:  Azerbaycan Fetö ile Mücadelede "İki Devlet Bir Millet" Anlayışla Türkiye'nin Yanında Oldu
Palmali Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mansimov, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (Fetö) en güçlü yapılandığı ülkelerden biri olan Azerbaycan'da, 15 Temmuz darbe girişiminin hemen ardından mücadeleye başlandığını...
Hamas, İsrail ile Saldırıların Durdurulması Konusunda Anlaştı Hamas ve İsrail arasında, İsrail’in Gazze’ye saldırılarının durdurulması konusunda anlaşmaya varıldığı öğrenildi.