14 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haiti Başbakanı İstifa Etti
Haiti Başbakanı İstifa Etti
Haiti’de haftalardır devam eden protestolar üzerine Başbakan Jack Guy Lafontant istifa etti.
Bakan Çavuşoğlu: NATO Zirvesinde Gerçek Bir Lider Gibi Karşılandık DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO zirvesini hatırlatarak, "Gerçek bir lider gibi karşılandık ve gerçek bir lider gibi ..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Tekirdağ Valiliği tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek verildi.
Artık Türkiye Sahada da Masada da Güçlü" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin artık masada da sahada da güçlü olduğunu belirterek, "15 Temmuz basit bir darbe girişimi değil. Geçmişt..
Cumhurbaşkanlığından 15 Temmuz Videosu Cumhurbaşkanlığı, sosyal paylaşın sitesi Twitter üzerinden 15 Temmuz şehitleri için video yayınlandı.
Tunus'ta Hükümetin Değiştirilmesine Karşı Çıkan Bakan İstifa Etti Tunus'ta, Sivil Toplum ve Anayasal Kurumlarla İlişkiler Bakanı Mehdi bin Garbiye görevinden istifa etti.
Hainlerin Peşini Bırakmıyoruz, Ensesinden Tutup Getiriyoruz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Şu anda dış politikamızın önceliklerinden bir tanesi yurt dışında da terörle mücadeledir.
Bakan Çavuşoğlu: NATO Zirvesinde Gerçek Bir Lider Gibi Karşılandık
Bakan Çavuşoğlu: NATO Zirvesinde Gerçek Bir Lider Gibi Karşılandık
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO zirvesini hatırlatarak, "Gerçek bir lider gibi karşılandık ve gerçek bir lider gibi uğurlandık.
Bakan Çavuşoğlu: NATO Zirvesinde Gerçek Bir Lider Gibi Karşılandık
Bakan Çavuşoğlu: NATO Zirvesinde Gerçek Bir Lider Gibi Karşılandık
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO zirvesini hatırlatarak, "Gerçek bir lider gibi karşılandık ve gerçek bir lider gibi uğurlandık.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin telefonda görüştü.
Çavuşoğlu: 'Venezuelada İki Fetö Kurumunu Kapatmak İçin Yasal Süreç Başladı'
Çavuşoğlu: "Venezuela'da İki Fetö Kurumunu Kapatmak İçin Yasal Süreç Başladı"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FETÖ’cülerin nerede olursa olsunlar peşlerinde olduklarının altını çizerek, "İşte ensesinden tutup, getiriyoruz.
Dışişleri Bakanlığı Somali'deki Terör Eylemlerini Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Somali’nin başkenti Mogadişu’da meydana gelen terör eylemlerini kınadı.
Çiğdem Karaaslandan 15 Temmuz Mesajı
Çiğdem Karaaslan'dan 15 Temmuz Mesajı
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 15 Temmuz'un yıl dönümüne ilişkin yayınladığı mesajda, "Kanlı darbe girişiminin karşısında dimdik duran, namusumuzu çiğnetmemek uğruna...
İsrail'den Gazze'ye Hava Saldırısı: 12 Yaralı İsrail savaş uçaklarının Gazze'deki bir binaya düzenlediği saldırıda 2'si çocuk 12 kişinin yaralandığı bildirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li İlhan Kesici ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici ile görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'yi kabul etti.
Rusya Devlet Başkanı Putin, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
Rusya Devlet Başkanı Putin, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Görüştü
İsrail ilişkileri hakkında görüşme gerçekleştirdi.
CHP'li İlhan Kesici:  Erdoğan'a Tebrik Ziyaretine Gittim Ümit Kozan'a konuşan Kesici, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik ziyareti talebinin kendisinden gittiğini söyledi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, 15 Temmuz'u Türkiye'de bir daha kimsenin darbe teşebbüsünde bulunmamasını, benzer bir ihaneti aklına dahi geti..
Bahçeli Gündemi Değerlendirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD ile ilişkilerin normalleşmesi arzulanan derecede sağlanacaksa, NATO gerçekten de Türkiye'nin terörle mücadelesine samimi d..
Samsun, 15 Temmuz Destanına Hazır
Samsun, 15 Temmuz Destanına Hazır
SAMSUN (İHA) – Samsun, Cumhuriyet Meydanında, 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Birlik Günü kutlamaları için hazırlıklarını tamamladı.
Düzeltme) Bakan Soylu, İha'ları İnceledi Elazığ’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İnsansız Hava Araçları’nı (İHA) inceledi.
Düzeltme) Bakan Soylu, Helikopter Filo Komutanlığı'nda Bulunan İha'ları İnceledi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Van Jandarma Taktik İHA Komutanlığında konuşlanan İnsansız Hava Araçları’nı (İ..
Milletvekilinden "Denizli'de 15 Temmuz Destanı" Kitabı AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Denizli'de yaşananları..
AK Parti Bağlar Teşkilatı Köylere Çıkarma Yapmaya Devam Ediyor
AK Parti Bağlar Teşkilatı Köylere Çıkarma Yapmaya Devam Ediyor
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan heyet ile seçim sonrasında köy ziyaretleri yaparak desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etmeye...
Memur-Sen Başkanı Şeker 'Bu Kanlı Bir İşgal Girişimidir'
Memur-Sen Başkanı Şeker "Bu Kanlı Bir İşgal Girişimidir"
Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker 15 Temmuz’un yıl dönümü sebebiyle yaptığı açıklamada “Bu haince planlanmış kanlı kakışmaya karşı milletimiz inancını imkân, vatanını namusu...
BBP Lideri Destici: Sistemin Değişmesiyle Birlikte Her Şey Normalleşti BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Artık Türkiye'de görüyorsunuz sistemin değişmesiyle birlikte ..
Bahçeli: 'Ülkücünün Fiyatı Yoktur, Ülkücülüğün Pazarı Yoktur'
Bahçeli: "Ülkücünün Fiyatı Yoktur, Ülkücülüğün Pazarı Yoktur"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhur İttifakı’na girerken, yeni bir sistemi planlayıp hayata geçirirken pazarlık yapmadık, al ver sürecine heves ve tevessül etmedik.
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (2) 'APOLET TARTIŞMASINI UZATTIM' DİYEN ZAVALLILAR İÇİN PİŞMANLIK OLABİLİRAsla pişman olacak söz söyleyemeyeceklerini, söylediklerinden de p..
15 Temmuz Bir Destandır" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "15 Temmuz, yüce Meclisin tek vücut olarak hain namlulara direndiği, vatandaşlarımızın teröristlere geçit vermediği bir destandı..
Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Darbe girişimi, halkımızın, parlamenterlerimizin ve tüm siyasi partilerin demokrasiye bağlılıkları doğrultusunda kulla..
Bahçeli Gündemi Değerlendirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı kendisine nasıl hitap edilmesini istiyorsa, o şekilde yapmak isteyenler yapsın.
Darbelerin Panzehiri Demokrasidir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Bir ülkede demokrasi kültürü ne kadar iyi gelişmişse o ülkede darbe olma ihtimali o kadar az olacaktır.
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (5) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilin..
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (3) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilin..
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (4) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilin..
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (2) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilin..
15 Temmuz Darbe Girişiminin 2.yıldönümü
15 Temmuz Darbe Girişimi'nin 2.yıldönümü
AK Parti Milletvekili Recep Özel, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı ile AK Parti İl...
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı (1) MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilin..
Önceki Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Memleketinde Törenle Karşılandı
Önceki Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Memleketinde Törenle Karşılandı
Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri’de partililer tarafından düzenlenen törenle karşılandı.
Bakan Soylu, Helikopter Filo Komutanlığında Bulunan İhaları İnceledi
Bakan Soylu, Helikopter Filo Komutanlığı'nda Bulunan İha'ları İnceledi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Van Jandarma Taktik İHA Komutanlığında konuşlanan İnsansız Hava Araçları’nı (İHA) inceledi.
Devlet Bahçeli: 24 Haziranda Türk Milleti Kazandı
Devlet Bahçeli: 24 Haziran'da Türk Milleti Kazandı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bilinsin ki; 24 Haziran'da Türkiye kazanmıştır.
Daha Büyük Başarılara İmza Atmamız Gerekiyor" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yeni dönemde daha büyük başarılara imza atmak için daha çok çalışacaklarını belirtti.
İsrail'in Gazze'ye Saldırısında 1 Kişi Yaralandı İsrail savaş uçaklarının Gazze'ye düzenlediği hava saldırısında 1 Filistinlinin yaralandığı bildirildi.
Şehitler İçin Fidanlar Dikildi
Şehitler İçin Fidanlar Dikildi
AK Parti Hatay İl Başkanlığı tarafından Hatay’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı kuruldu.
» 1 2