14 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Turhan'dan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Türkiye'nin eskisi gibi olmadığını ifade ederek, "Cumhurbaşkanımız Recep Ta..
Önceliğimiz Ülkemizin Geleceği Diyerek Sendikacılık Yapıyoruz" Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, önceliklerinin millet olduğunu belirterek "Ülkemizin geleceği diyerek sendikacılık yapıyor..
Tümsiad'dan 15 Temmuz Açıklaması Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, Türkiye'nin 15 Temmuz 2016'da yaşanan hain darbe girişiminin ardından sağladığı kenetl..
Belçika, Dünya Üçüncüsü Oldu
Belçika, Dünya Üçüncüsü Oldu
Final şansını kaybeden iki takımın mücadelesinde, İngiltere'yi 2-0 yenen Belçika dünya üçüncüsü oldu.
Tarım Bakanı Pakdemirli: Beni Her Yerde Göreceksiniz
Tarım Bakanı Pakdemirli: Beni Her Yerde Göreceksiniz
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Üreticiyi ezdirmeyeceğiz.
Beni Her Yerde Göreceksiniz" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarım ve orman sektörünün sorunlarını el alıp çözeceklerini üreticiyi ezdirmeyeceklerini belirterek "Beni her yerde görece..
Ferdi Erenay Kadıoğlu Fenerbahçede
Ferdi Erenay Kadıoğlu Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, Hollanda 2. Lig ekibin NEC Nijmegen'den 19 yaşındaki futbolcu Ferdi Erenay Kadıoğlu'nu transfer etti.
Didimli Zeytinciler Bu Yıl Yüksek Verim ve Kalite Bekliyor
Didimli Zeytinciler Bu Yıl Yüksek Verim ve Kalite Bekliyor
Didim Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir, bahar ve yaz aylarında etkili olan yağışların Didim’deki zeytinin kalibresini ve verimini olumlu etkileyeceğini belirtti.
Egede Yaz Yoğunluğu
Ege'de Yaz Yoğunluğu
Aydın'ın Kuşadası ve Didim ilçelerinde sıcak hava dolayısıyla yerli ve yabancı turistler sahillere akın etti.
Midilli Adası'na Tatilci İlgisi Ayvalık-Midilli arasında feribot seferleri düzenleyen turizm acenteleri, yoğun talep karşısında ek seferler düzenledi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, "15 Temmuz gecesi Türkiye tarihinin en önemli kırılma noktalarından biridir.
Aldığı Girişimcilik Belgesiyle Eczane Açtı
Aldığı Girişimcilik Belgesiyle Eczane Açtı
Manisa Girişimciler Derneği Kadınlar Kolu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda derneğin genel sekreteri olan Fatma Saygı Şahinol, MAGİDER’den almış olduğu girişimcilik belgesi ile Laleli Mahallesinde kardeşi Fatih Saygı...
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ziraat odaları ve TZOB'un 5 milyona yakın üyesiyle daima demokrasinin yanında old..
Saman Fiyatlarının Yükselmesi Hayvancıları Tedirgin Etti
Saman Fiyatlarının Yükselmesi Hayvancıları Tedirgin Etti
Sakarya’da hayvancılık sektörüyle uğraşan vatandaşlar, kendi sezonunda 15 liraya yükselen saman fiyatlarından dolayı endişe duymaya başladılar.
İzmitte Simit Fiyatları Ekmek Fiyatlarını Geçti
İzmit'te Simit Fiyatları Ekmek Fiyatlarını Geçti
İzmit’te 110 gramı 1.25 TL’ye satılan simit, son zamla 120 grama çıkarılarak 1.50 TL’ye satılmaya başladı.
Trabzon'da "80. Çarşıbaşı Kaldırım Yayla Şenlikleri" Düzenlenecek Çarşıbaşı Kaymakamlığı ve Çarşıbaşı Belediyesi öncülüğünde düzenlenen "80. Çarşıbaşı Kaldırım Yayla Şenlikleri" 28-29 Temmuz'..
Doğu Karadeniz'den 6 Ayda 2,3 Milyon Dolarlık Çay İhracatı Doğu Karadeniz'den yılın ilk 6 aylık döneminde 20 ülkeye 2 milyon 342 bin dolarlık çay ihraç edildi.
Fındık Üreticisi Rekolte Kaybından Endişeli Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, iklim ve hastalık etkenleri nedeniyle rekoltede kayıp olduğunu düşündüklerini bildirdi.
Uzunoğlu, Firmaları Banka İlişkileri Konusunda Bilgilendirdi
Uzunoğlu, Firmaları Banka İlişkileri Konusunda Bilgilendirdi
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Ekonomi Danışmanı Sadi Uzunoğlu, MTSO üyelerine, firmaların bankalarla olan ekonomik ilişkilerinde dikkat etmeleri gereken hususları anlattı.
PKKnın İskandinavya Sorumlusu Yakalandı
PKK'nın İskandinavya Sorumlusu Yakalandı
PKK'nın sözde "İskandinavya sorumlusu" olan ve kırmızı bültenle aranan C.D, Danimarka'da yakalandı.
Trabzon'da Büyükbaş Hayvan Sayısında Artış Trabzon’da 4 yıl önce 130 bin olan büyükbaş hayvan sayısı 160 bine çıktı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Bursa iş dünyası olarak, 15 Temmuz'daki hain darbe girişimine rağmen gere..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 245,19 lira, en düşük 124,00 lira olarak belirlendi.
» 1 2 3