13 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

13 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP'li İlçe Başkanının 'Şiddet' İstifası KARABÜK'ün Eskipazar ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, İl Başkanı Abdullah Çakır tarafından şiddete maruz kaldığını ileri sürerek, görevinden..
İbrahim Kalın: Yeni Kabinenin Önemli Konu Başlıklarından Bir Tanesi Ekonomiydi CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, ekonomiye ilişkin "Yeni kabinenin toplantısı ile ilgili önemli konu başl..
Dışişleri Bakanlığından Pakistan'daki Terör Saldırısına Kınama Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’da bir mitingde meydana gelen ve çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör saldırı..
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varanktan İlk İcraat
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan İlk İcraat
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Ar-Ge laboratuvarının kapatılmasının gündeme gelmesinin ardından olaya müdahil olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, laboratuvarın...
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iade sürecine ilişkin, "Biz açıkçası ucu açık bir süreçten yana değiliz. Aylar, yılla..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Çok olağanüstü bir tehditle karşılaşmamız durumunda OHAL mekanizması tekrar hayata geçirilebilir ama şu an itibarıy..
ABD Başkanı Trump, Kraliçe Elizabeth ile Bir Araya Geldi
ABD Başkanı Trump, Kraliçe Elizabeth ile Bir Araya Geldi
ABD Başkanı Donald Trump, İngiltere’ye düzenlediği ziyaret kapsamında Kraliçe II. Elizabeth ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Türkiye-Abd Ortak Çalışma Grubu' Toplantısına İlişkin Açıklama DIŞİŞLERİ Bakanlığı tarafından adli ve hukuki meselelerin ele alındığı Türkiye-ABD Ortak Çalışma Grubu..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Bütçe disiplininin sağlanması, enflasyonla mücadele, gerekli yapısal reformların hayata geçirilmesi önceliklerimiz ..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Sonrası Sözcü Kalın'dan Açıklama (2) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Çok çok olağanüstü durumlarda olağanüstü bir tehditle karşılaşmamız durumunda ..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Sonrası Sözcü Kalın'dan Açıklama (1) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in iade sürecine ilişkin, "Biz ucu açık süreçten ya..
İbrahim Kalın: Yeni Kabinenin Önemli Konu Başlıklarından Bir Tanesi Ekonomiydi CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, ekonomiye ilişkin "Yeni kabinenin toplantısı ile ilgili önemli konu başl..
Kalın: "Çok Olağanüstü Bir Tehditle Karşılaşmamız Durumunda Ohal Mekanizması Tekrar Hayata... Kalın: "Çok olağanüstü bir tehditle karşılaşmamız durumunda OHAL mekanizması tekrar hayata geçiri..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Terör Örgütü Liderinin Türkiye'ye İadesi ve Türkiye'de... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Terör örgütü liderinin Türkiye'ye iadesi ve Türkiye'de yargılanması..
TBMM Genel Kurulunda Komisyon Üye Sayıları Belirlendi
TBMM Genel Kurulunda Komisyon Üye Sayıları Belirlendi
TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanı Binali Yıldırım başkanlığında ilk kez toplandı.
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, AK Parti'nin, TBMM Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonlarının partilere göre üye dağılımına ilişkin grup önerisi kabul edildi.
İngiliz Halkından Trump'a: "Amerikan Enayisi!" ABD Başkanı Donald Trump’ın İngiltere’ye düzenlediği ziyareti protesto eden İngiliz halkı, Green Day grubunun ‘American İdiot (Amerikan Enayisi)..
Kalın: "Fetö ile Mücadele Kesintisiz Biçimde Devam Edecek" IHAAW182137-SIY/13-07-2018 - Kalın:"FETÖ ile mücadele kesintisiz biçimde devam edecek" 13.07.2018 18:21:37 TSI NNNN.
CHPli İlçe Başkanının Şiddet İstifası
CHP'li İlçe Başkanının 'Şiddet' İstifası
KARABÜK'ün Eskipazar ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, İl Başkanı Abdullah Çakır tarafından şiddete maruz kaldığını ileri sürerek, görevinden istifa etti.
ABD Büyükelçiliği: 'Türk ve Amerikalı Yetkililer Adli ve Hukuki Meselelerde Önemli Görüşmelerde...
ABD Büyükelçiliği: "Türk ve Amerikalı Yetkililer Adli ve Hukuki Meselelerde Önemli Görüşmelerde...
ABD Büyükelçiliği, Türk ve Amerikalı yetkililerin bir araya gelerek adli ve hukuki meselelerde görüşmelerde bulunduğunu açıkladı.
Salman: 'Türk Milleti O Gece Dünyaya Ders Verdi'
Salman: "Türk Milleti O Gece Dünyaya Ders Verdi"
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türk milletinin FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimine direnerek, yeni bir kahramanlık destanı yazdığını ve bir kez daha...
Trump: 'Başkan Ben Olsaydım Putin, Kırımı İlhak Edemezdi'
Trump: "Başkan Ben Olsaydım Putin, Kırım'ı İlhak Edemezdi"
ABD Başkanı Donald Trump, “Putin, Kırım’ı Obama döneminde ilhak etti.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının Ardından Açıklamayı Saat 18.00'de Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü... IHAAW172716-SIY/13-07-2018 - Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısının ardından açıklamayı saat..
Büyükelçi Özoral: Azerbaycan'da Fetö'nün Belini Kırdık Azerbaycan'ının Türkiye Büyükelçisi Erkan Özoral, Azerbaycan'da terör örgütü FETÖ yapılanmasının belini kırdıklarını belirterek, "Azerba..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Açıklamasını Kalın Yapacak Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin ilk toplantısına ilişkin açıklama, İbrahim Kalın tarafından yapılacak.
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin İlk Toplantısına İlişkin Açıklama, Saat 18.00'de İbrahim Kalın... Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin ilk toplantısına ilişkin açıklama, saat 18.00'de İbrahim Kalın ta..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, CHP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi.
Erdoğan: Bundan Sonra Sadece Zafer Marşları Yazacağız (Detay) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Tıpkı 98 yıl önce olduğu gibi bugün de milli iradenin üzerinde hiçbir fani güç tanımıyoruz.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Türk milletinin 15 Temmuz günü kanlarıyla suladığı vatan toprağının bir karışını bile hainlere vermeyeceğini ..
Gülen İsimli Sokak Adlarının İsimleri Değiştirildi
Gülen' İsimli Sokak Adlarının İsimleri Değiştirildi
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde alınan kararla birlikte Atatük’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı yoldaki istikamette olan evlerin dış cephe masraflarının tamamının Samsun Büyükşehir Belediyesi...
Macron Pazar Günü Putin ile Bir Araya Gelecek Rusya Devlet Başkanlığı sözcülüğünden yapılan açıklamaya göre, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron 15 Temmuz’da Moskova’ya gelerek Rusya Devlet ..
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan Moskova Büyükelçisini Çağırdı Rusya Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan Moskova Büyükelçisini bakanlığa çağırarak, Yunanistan’ın 2 Rus diplomatı sınır dışı e..
CHPli İlçe Başkanı Görevinden İstifa Etti
CHP'li İlçe Başkanı Görevinden İstifa Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Beştepe'de Yeni Kabinenin İlk Toplantısı (3) CUMHURBAŞKANLIĞI Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanı Binali Yıldırım başkanlığında ilk kez toplandı.
Hamas Heyeti Mısır'dan Ayrıldı Hamas'a bağlı heyetin Mısır istihbarat teşkilatı yetkilileriyle yaptığı görüşmelerin ardından Mısır'dan ayrıldığı bildirildi.
Beştepe'de Yeni Kabinenin İlk Toplantısı (2) CUMHURBAŞKANLIĞI Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.
Beştepe'de Yeni Kabinenin İlk Toplantısı CUMHURBAŞKANLIĞI Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.
CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Çavuş İstifa Etti CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, görevinden ve parti üyeliğinden istifa etti.
CHP'li Yılmaz: Bu Sistem İstikrar Değil, İstikrarsızlık Getirecek CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Yeni sistem, Türkiye'de devleti yok eden bir sistemdir.
Belçika'da Mahkeme Kararına Rağmen Tesettürle Yüzme Yasağı Belçika’nın Anwers Belediyesi, mahkeme kararına rağmen havuzlarda tesettür yasağını devam ettireceklerini açıkladı.
Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Kanbay: "Fetö'ye Karşı Türkiye-Kktc Sıkı İşbirliği Devam Ediyor" Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, “FETÖ’ye karşı Türkiye-KKTC sıkı işbirliği devam..
» 1 2 3