13 Temmuz 2018 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

13 Temmuz 2018 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Müsaadenizle Büyükler" Filminde Sona Gelindi YÖNETMENLİĞİNİ Talip Karamahmutoğlu'nun yapımcılığını ise Halit Ziya Alptekin'in üstlendiği, "Müsaadenizle Büyükler" filminin çekimlerinde sona ya..
Bitlis Kalesi'nde Kazı Çalışması Yeniden Başladı BİTLİS Kalesi'nde 3 yıl aradan sonra, Ahlat Müze Müdürlüğü Başkanlığı ve Bitlis Eren Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Korkma..
Bolaman Kalesi Estetik Görünümüyle Turizme Kazandırılacak Ordu'nun önemli turizm alanlarından Bolaman Kalesi'nin çevresindeki binalara uygulanacak cephe ve zemin iyileştirme çalışmasıyla cazi..
1915'ten 15 Temmuz'a" İzmir'de Sahnelendi Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez'in yazıp oynadığı "1915'ten 15 Temmuz'a" isimli tiyatro gösterisi İzmir'de sahnelendi.
Daskyleion Antik Kenti Kazıları Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Manyas Gölü yakınlarındaki Daskyleion Antik Kenti'nde 2018 dönemi kazı, koruma ve onarım çalışmaları başladı.
Aa Fotoğraflarıyla "15 Temmuz Milli Uyanış" Sergisi Gaziantep Üniversitesince (GAÜN), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında Ankara ve İstanbul'da..
Uşak Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi Açıldı Uşak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce yılı sonu sergisi açıldı.
Nepal Çin'e Gergedan Hediye Etti Nepal, diplomatik bir jest yaparak güçlü komşusu ve başlıca yatırımcısı Çin'e nesli tükenmekte olan 2 tek boynuzlu gergedan hediye etti.
Görevlendirme Yapılan Belediyeden Kadınlar İçin Atölye İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Batman Belediyesi bünyesinde açılan Umut Kadın Atö..
50'nci Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali'ne 200 Bin Kişi Katıldı BİTLİS'in Tatvan ilçesinde 1-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 50'nci Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali'ne yak..
50nci Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivaline 200 Bin Kişi Katıldı
50'nci Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali'ne 200 Bin Kişi Katıldı
BİTLİS'in Tatvan ilçesinde 1-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 50'nci Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali'ne yaklaşık 200 bin kişi katıldı.
İnşaat Kazısından Antik Döneme Ait Balıkçı Evi Çıktı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, inşaat için yapılan sondaj kazısında antik döneme ait bir balıkçı evi ve mezarı bulundu.
136 Yıldır Kurulan Saat Ona Emanet Adana'nın simge yapılarından, 32 metre yükseliğindeki 112 basamakla çıkılan tarihi Büyüksaat'i her hafta kurmakla görevli belediye personeli Mustafa Demirba..
Bitlis Kalesinde Kazı Çalışması Yeniden Başladı
Bitlis Kalesi'nde Kazı Çalışması Yeniden Başladı
BİTLİS Kalesi'nde 3 yıl aradan sonra, Ahlat Müze Müdürlüğü Başkanlığı ve Bitlis Eren Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Korkmaz Şen'in bilimsel danışmanlığında kazı çalışmalarına tekrar başlandı.
Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması'Nda Final Gecesi
Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması"Nda Final Gecesi
Bursa'da bu yıl 57'ncisi düzenlenen "Uluslararası Bursa Festivali" kapsamında 32'nci kez organize edilen "Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması"nda Bulgaristan ekibi birinci oldu.
Aydın'da 18. Uluslararası Balkan Festivali Aydın'da 18. Uluslararası Balkan Festivali gerçekleştirildi.