13 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

13 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump, Kraliçe 2. Elizabeth ile Beş Çayı İçiyor, Gösteriler Devam Ediyor – ABD Başkanı Donald Trump ve First Lady Melanie Trump, Kraliçe 2. Elizabeth ile Windsor Sarayı'nda beş çayı içiyor.
Fitch Türkiye'nin Kredi Notunu Düşürdü, Görünümünü Negatife Çevirdi Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye'nin kredi notunu "BB+" dan "BB"ye düşürdü, görünümü ise "durağan"..
Fitch, Türkiyenin Kredi Notunu Düşürdü
Fitch, Türkiye'nin Kredi Notunu Düşürdü
Fitch, Türkiye'nin kredi notunu BB 'dan BB'ye indirdi.
Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye'nin Kredi Notunu "Bb+"Dan "Bb" Seviyesine... Kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye'nin kredi notunu "BB+"dan "BB" seviyesin..
Bayraktar: Destekleme Ödemelerinin Artması Gerekiyor
Bayraktar: Destekleme Ödemelerinin Artması Gerekiyor
TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Şu anda kur artışına bağlı olarak maliyetlerimiz artmış durumda.
Destekleme Ödemelerinin Artması Gerekiyor" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Şu anda kur artışına bağlı olarak maliyetlerimiz artmış durumda.
Fed, Para Politikası Raporu'nu Yayımladı ABD Merkez Bankası (Fed), Kongre'ye sunduğu raporda, kademeli faiz artışlarına devam edileceğinin sinyalini verdi.
ABD'li Bankalar İkinci Çeyrek Bilançolarını Açıkladı NEW ABD'li yatırım bankalarından JPMorgan Chase, Citigroup ve Wells Fargo bu yılın ikinci çeyreğine dair bilançolarını açıkladı.
Abd, 12 Rus İstihbarat Üyesini Seçimlere Müdahale Etmekle Suçladı
Abd, 12 Rus İstihbarat Üyesini Seçimlere Müdahale Etmekle Suçladı
ABD'de, Rusya'nın 2016 başkanlık seçimlerini etkilediği iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında 12 Rus istihbarat üyesi seçimlerine müdahale etmekle suçlandı.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Değişmedi NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta değ..
Trump: Başkan Ben Olsaydım Putin, Kırımı İlhak Edemezdi
Trump: Başkan Ben Olsaydım Putin, Kırım'ı İlhak Edemezdi
ABD Başkanı Donald Trump, "Putin, Kırım'ı Obama döneminde ilhak etti.
SPK'dan Pay Alımlarının Değerlendirilmesine İlişkin Karar Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) bülteninde, Borsa İstanbul A.Ş. pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının değerlendirilm..
ABden Siemens-Alstom Birleşmesine İnceleme
AB'den Siemens-Alstom Birleşmesine İnceleme
AB, Siemens'in Alstom'un demiryolu sektöründeki faaliyetlerini satın alma teklifine yönelik resmi inceleme başlattı.
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Tamamladı
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Tamamladı
Avrupa borsaları, yatırımcıların şirket gelirlerine odaklanmasının etkisiyle günü yükselişle kapattı.
SPKdan Piyasa Bozucu Eylemlerle İlgili Düzenleme
SPK'dan Piyasa Bozucu Eylemlerle İlgili Düzenleme
SPK, 31 Ağustos'a kadar Borsa İstanbul pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği'nin 4'üncü maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında değerlendirilmemesine karar verdi.
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Tamamladı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Pakistan'da İki Seçim Mitingine Bombalı Saldırı: En Az 75 Ölü – Pakistan'ın Belucistan ve Khyber Pakhtunkhwa bölgelerinde iki seçim mitingine yapılan bombalı saldırılarda, aralarında bir mill..
AB'den Siemens-Alstom Birleşmesine İnceleme Avrupa Birliği (AB), Alman Siemens'in Fransız Alstom firmasının demiryolu sektöründeki faaliyetlerini satın alma girişimi hakkında inceleme başlatm..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 741 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
SPK'dan Piyasa Bozucu Eylemlerle İlgili Düzenleme Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 31 Ağustos'a kadar Borsa İstanbul AŞ pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının Piyasa Bozucu Eyleml..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
TOBB Etü'de 15 Temmuz Şehidi Anıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde (ETÜ), düzenlenen "15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü" töreninde, şeh..
Bu Hafta Borsa Kaybettirdi, Altın ve Döviz Kazandırdı Haftalık bazda Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 8,95 kaybettirirken, dolar yüzde 5,48, altın yüzde 4,38 değer..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 326,41 puan artışla 89.897,67 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,36’lık yükselişle tamamladı.
Borsa Günü Yükselişe Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,36 değer kazancıyla 89.897,67 puandan tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7