12 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

12 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fed Başkanı Powell Açıklaması ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell, gümrük tarifelerinin yükseltilmesinin ülke ekonomisini olumsuz etkileyebileceğini belirterek, "Eğer ekonomi zayıf..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çipras ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çipras ile Görüştü
Çipras, "Türkiye ve Yunanistan arasında değerlendirilmemiş büyük imkanlar mevcut. En kolay görüşmelerimden biri olduğunu söyleyemem. Ancak görüşmeden, girerken olduğundan daha umutlu çıktım." dedi.
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü yükselişle tamamladı.
İnce: Yeniden Cumhurbaşkanı Adayı Olacağım
İnce: Yeniden Cumhurbaşkanı Adayı Olacağım
İnce, "Allah izin verirse ben yeniden cumhurbaşkanı adayı olacağım. Bu iş burada bitmez. Bitmedi bu. Ben bitti demeden bitmez. Bitmeyecek, bunu başaracağız, 107 olmuyorsa 307 miting. 50 gün olmuyorsa 500 gün." dedi.
Amazonun Hisseleri Rekor Kırdı
Amazon'un Hisseleri Rekor Kırdı
Amazon'un hisseleri şirket tarihindeki en yüksek seviyeye ulaştı.
Elbistan Şeker Fabrikası'nın Devir İşlemleri Başladı KAHRAMANMARAŞ'ta, Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca yapılan ihaleyle, 297 milyon liraya Mutlucan Tuz Madencilik İnşaat Turizm Otomotiv Pe..
Bayburttan Doğal Taş İhracatına Başlandı
Bayburt'tan Doğal Taş İhracatına Başlandı
Doğal taş rezervleri bakımından önemli kaynaklara sahip Bayburt, geçen yıl kentte kurulan taş fabrikasıyla ihracat gerçekleştirmeye başladı.
Elbistan Şeker Fabrikasının Devir İşlemleri Başladı
Elbistan Şeker Fabrikası'nın Devir İşlemleri Başladı
KAHRAMANMARAŞ'ta, Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca yapılan ihaleyle, 297 milyon liraya Mutlucan Tuz Madencilik İnşaat Turizm Otomotiv Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye satılan Elbistan Şeker Fabrikası'nın devir...
Türk Akımı Projesinin Türkiye Ayağı Başlıyor "Türk Akımı" projesi olarak adlandırılan yeni Rus doğalgaz hattının, Kırklareli Kıyıköy'den Türk topraklarına girmesi için start verildi.
İnegöllü Mobilyacıların Gözü Şimdi de İngiltere Pazarında İnegöllü mobilyacılar, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), İnegöl Mobilya Fuarı (MODEF) ve İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İM..
50 Bin Yetenek Türk Sporuna Yön Verecek Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Turkcell'in ana ..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları yatırımcıların risk iştahındaki artışın etkisiyle günü yükselişle tamamladı.
Konaklama Sektörü İzmir'de Buluşacak "Uluslararası Ege Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı", 20-23 Şubat 2019'da İzmir'de düzenlenecek.
Bayburt'tan Doğal Taş İhracatına Başlandı Doğal taş rezervleri bakımından önemli kaynaklara sahip Bayburt, geçen yıl kentte kurulan taş fabrikasıyla ihracata başladı.
Geleceğin Karakartalları"Nın İstanbul Kampı Vodafone ve Beşiktaş Kulübü ortaklığında hayata geçirilen "Geleceğin KaraKartalı" projesi kapsamında İstanbul'da kampa alınan genç yeteneklere, Vod..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle kapandı.
Toyota Supra Efsanesi Geri Döndü Toyota'nın spor otomobili efsanesi "Supra" yeni nesliyle yollara dönmeye hazırlanıyor.
Bizim Toptan On Talihli Müşterisini Fiat Fiorino Sahibi Yaptı Bizim Toptan, 16'ncı kuruluş yıl dönümünü anısına 10 talihli müşterisine Fıat Fiorino kazandırdı.
Ab-Abd Enerji Konseyi ABD Enerji Bakanı Rick Perry, Kuzey Akım 2 boru hattı projesinin Avrupa'nın enerji arz güvenliğine katkı sağlamadığına dikkati çekerek, "Yaptırımlar gideceğimiz son nokt..
Bayburttan 11 Ülkeye Doğaltaş İhracatı
Bayburt'tan 11 Ülkeye Doğaltaş İhracatı
Yumuşak yapısı sayesinde kolay işlenebilen, ses ve ısı yalıtımına uygun Bayburt Taşı ve çevre illerden getirilerek Bayburt’ta işlenen doğal taşların dünya piyasasına yolculuğu başladı.
İTO'dan TBMM Başkanı Yıldırım'a Tebrik Mesajı İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na (TBMM) seçilen Binali Yıldırım'ı tebrik etti.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
İTO'nun Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, "Yeni kabine ile birlikte OHAL'in kaldırılacağının işareti verildi.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Vatan Caddesinde İett Otobüsü Alev Aldı
Vatan Caddesi'nde İett Otobüsü Alev Aldı
Vatan Caddesi Bayrampaşa çıkışında seyir halinde bulunan bir İETT otobüsü aniden alev alarak yanmaya başladı.
» 1 2 3 4 5 6 7