11 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya Kupası Finalinde Fransanın Rakibi Hırvatistan
Dünya Kupası Finalinde Fransa'nın Rakibi Hırvatistan
Dünya Kupası yarı final maçında İngiltere'yi 2-1 yenen Hırvatistan finalde Fransa'nın rakibi oldu.
New York Borsası Sert Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD ile Çin arasındaki ticaret gerginliğiyle günü sert düşüşle tamamladı.
Doğan Hakyemez Hayatını Kaybetti
Doğan Hakyemez Hayatını Kaybetti
Türk basketbolunun önemli isimlerinden 68 yaşındaki Doğan Hakyemez, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.
21st Century Fox Teklif Yükseltti Sky Kabul Etti Amerikan medya devi 21st Century Fox, İngiliz yayın şirketi Sky'ın hisse başına 14 sterlinlik şartlı teklifini kabul ettiğini bildirdi.
Şans Topu Çekildi (2) Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen 1 kişi, 1 milyon 537 bin 724 lira 55'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
Akaryakıt Fiyatları İçin Zam Talebi Petrol ya da döviz kurunda yaşanan artışlar Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan ayarlamayla pompaya yansıtılmıyor.
Enerji Sektörünün Borcu 50 Milyar Doları Aştı Enerji sektöründeki yüksek borç şirketleri ve bankaları düşündürüyor.
Trumptan Almanyaya Rusya Tepkisi
Trump'tan Almanya'ya Rusya Tepkisi
ABD Başkanı Donald Trump, "Eğer Almanya Rusya'ya gaz ve enerji için milyarlarca dolar veriyorsa NATO'nun nasıl iyi bir tarafı olabilir ki?" dedi.
İranda Trafik Kazası Nedeniyle 3 Günlük Yas İlan Edildi
İran'da Trafik Kazası Nedeniyle 3 Günlük Yas İlan Edildi
İran'da petrol tankerinin yolcu otobüsüne çarpması sonucu 11 kişinin hayatını kaybettiği kazanın ardından 3 günlük yas ilan edildi.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları ABD'nin Çin'e karşı uyguladığı vergi artışlarına yeni ürünleri eklemesinin etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
NATO Zirvesi – Nato/stoltenberg: Kuzey Amerika ve Avrupa Birlikte Daha Güçlü (2) – NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Brüksel'deki zirvenin kapanış konuşmasında, zirvede alınan kararların..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı LONDRA (AA) – Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Millete Hizmet Makamlarında Hak Yoktur" Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Bizim yollarımız bitmez, durmak yok yola devam." dedi.
NATO Zirvesi – Stoltenberg: Kuzey Amerika ve Avrupa Birlikte Daha Güçlü – NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Brüksel'deki zirvenin kapanış konuşmasında, zirvede alınan kararların Kuzey Am..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 748 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 5 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100)..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Taşıma İşleri Organizatörleri Yönetmeliği Sektörün Geleceğini Belirleyecek" Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, geçen ..
NATO Zirvesi – Liderler Zirvede Helikopter Şovunu İzledi (3) NATO Genel Sekreteri'nin NATO liderlerini tek tek karşılamasının ardından aile fotoğrafı çektiren liderler, aralarında Türkiye'nin..
Kuzey Marmara Otoyolu'nda Hedef 2019 Yılı Sonu İSTANBUL'dan Sakarya'nın Akyazı ilçesine kadar devam edecek Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi köprüleri ile bağlantı sağlayacak olan Kuzey Marmara..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa,günü yüzde 5,18’lik düşüşle tamamladı.
ABDnin Petrol Stokları Sert Düştü
ABD'nin Petrol Stokları Sert Düştü
Ülkenin ticari ham petrol stokları geçen hafta 12,6 milyon varil düştü.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 4.985,22 puan azalışla 91.289,47 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 11,9 milyar liralık rekor işlem hacmiyle yüzde 5,18 değer kaybederek, günü 91.289,47 puandan tamamladı.
Suriyeli İş İnsanları Şanlıurfada 10 Fabrika Kuracak
Suriyeli İş İnsanları Şanlıurfa'da 10 Fabrika Kuracak
ÜLKELERİNDEKİ iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli iş insanları, Şanlıurfa'da 80 milyon yatırımla bin 540 kişinin istihdam edeceği 10 fabrikayı açmak için Vali Abdullah Erin başkanlığında protokol imzaladı.
» 1 2 3 4 5 6 7