11 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Londralılar, Hırvatistan - İngiltere Maçını Bekliyor Hırvatistan ile İngiltere arasında oynanacak olan 2018 FIFA Dünya Kupası yarı final karşılaşması öncesi Londralılar, Hyde Park'ta toplanma..
Europol Suçluları "Dünya Kupası" ile Yakalayacak AB polis örgütü Europol, en çok aranan suçluları yakalamak için eğlenceli bir oyun başlatmaya hazırlanıyor.
İran'da Yakıt Tankeri Yolcu Otobüsüyle Çarpıştı: 13 Ölü İran'da yakıt tankerinin yolcu otobüsüyle çarpışması sonucu en az 13 kişi hayatını kaybetti.
Moskova'dan Atina'ya Sert Tepki Rus haber ajansı İnterfax'a dayanan Kathimerini gazetesine göre Yunanistan'ın iki Rus diplomatı sınır dışı etmesine Rusya Dışışleri Bakanlığı'ndan "Rusya'nın a..
Atina, İki Rus Diplomatı Sınır Dışı Etti Kathimerini gazetesine göre Yunanistan, Atina'da görevde bulunan iki Rus diplomatını sınır dışı etti ve iki Rus diplomatına da ülkeye girişi yasakladı..
Yunanistan'da Homeros Destanlarının Bir Metni Daha Bulundu – Yunanistan başkenti Atina'daki Olympia tapınağının yakınlarında yapılan kazılarda, Roma Dönemi'ne ait bulgular arasında, Odyssia d..
Bulgaria Pledges To Strengthen İts Banking Sector İn Bid To Join Eurozone Bulgaria has committed to strengthening its banking sector, European Union officials said, two days before a eurozone..
Skandal Sözler: Denk ve Erdoğanı Seven Diğerleri Defolup Gitsin
Skandal Sözler: Denk ve Erdoğan'ı Seven Diğerleri Defolup Gitsin
Hollanda'da Türkiye ve Fas kökenli seçmenlerin desteklediği Denk Partisi'nin lideri Tunahan Kuzu'nun, "Değişen Hollanda'yı istemeyen, yabancılarla yaşamaya tahammül edemeyen defolsun gitsin" sözleri tartışma yarattı.