10 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası günü yükselişle tamamladı.
Berke Özer ve Barış Alıcı, Fenerbahçede
Berke Özer ve Barış Alıcı, Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, Altınordu'dan Berke Özer ve Barış Alıcı'yı transfer etti.
Dünya Kupasında İlk Finalist Fransa
Dünya Kupası'nda İlk Finalist Fransa
Dünya Kupası yarı final karşılaşmasında Belçika'yı 1-0 mağlup eden Fransa finale yükseldi.
Kazadan Sonra İptal Edilen Tren Seferleri Yeniden Başladı
Kazadan Sonra İptal Edilen Tren Seferleri Yeniden Başladı
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi yakınlarında 24 kişinin ölümüyle sonuçlanan tren kazasının ardından iptal olan seferler 21.40'ta Halkalı'dan tekrar başladı.
Üretim ve İhracat Odaklı Bir Dönem Bekliyoruz" Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Öztürk, "Bürokrasinin azaldığı, yatırımın ve yatırımcının önünün açıldığı,..
Peugeot'dan Yaz Fırsatı Peugeot Türkiye, geniş ürün gamındaki modellerini, 10 bin TL'ye varan takas indirim fırsatları ve 10 bin TL'ye varan hurda teşvik seçeneğiyle satışa sunuyor.
Peugeot'dan Yaz Fırsatı Peugeot Türkiye, geniş ürün gamındaki modellerini, 10 bin TL'ye varan takas indirim fırsatları ve 10 bin TL'ye varan hurda teşvik seçeneğiyle satışa sunuyor.
Ticaret Bakanı Pekcan: Daha Fazla İhracat Yapacağız
Ticaret Bakanı Pekcan: Daha Fazla İhracat Yapacağız
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Türkiye'yi 2023 hedeflerine taşımak için iş insanları olarak özveriyle çalışacağız. Dünyada ekonomiler içe kapanık bir dönem yaşarken, bu duvarları aşarak daha fazla ihracat yapacağız."...
İş Dünyasından Yeni Kabineye Destek Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyerek, kurulan yeni..
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Görevi Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Devraldı. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, görevi eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den devraldı.
Pekcan, Görevi Tüfenkci'den Devraldı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile oluşturulan Ticaret Bakanlığı görevine getirilen Ruhsar Pekcan, görevi eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları yatırımcıların şirket gelirlerine odaklanmasıyla günü yükselişle tamamladı.
Maya Holding, Mardan Otel ile İlgili Tüm Görüşmelerden Çekildiğini Açıkladı MAYA Holding, Antalya’da Azeri asıllı Rus işadamı tarafından 2009 yılında açılan fakat borçları nedeniyle icralık o..
Albayrak, Hazine Görevini Şimşek'ten Devraldı Hazine ve Maliye Bakanlığına getirilen Berat Albayrak, Hazine ile ilgili görevi eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten devraldı.
ABD'de Jolts Açık İş Sayısı 18 Yılın Zirvesinden İndi ABD'de JOLTS Açık İş Sayısı, mayıs ayında 6 milyon 638 bine gerileyerek son 18 yılın zirvesinden indi.
Pekcan, Görevi Zeybekci'den Devraldı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, görevi eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den devraldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 789 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 11 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100)..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Tarım ve Orman Bakanlığında Devir Teslim Töreni Tarım ve Orman Bakanlığına getirilen Bekir Pakdemirli, görevi eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'dan devraldı.
İflas Eden Dünyaca Ünlü Otel İçin Titanic Devrede
İflas Eden Dünyaca Ünlü Otel İçin Titanic Devrede
Antalya’da Azeri asıllı Rus işadamı tarafından 2009 yılında açılan fakat borçları nedeniyle icralık olan Mardan Palace Hotel için Titanic Hotel harekete geçti.
Malatya Ticaret Borsası Malatya Ticaret Borsasında kuru kayısının kilogramı 9,94 ila 10,40 liradan satıldı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa,günü yüzde 3,00’lük düşüşle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 2.978,15 puan azalışla 96.274,69 puandan kapandı.
Dönmez, Görevi Albayrak'tan Devraldı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 66. Hükümet'te Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevine getirilen ..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 11,7 milyar liralık rekor işlem hacmiyle yüzde 3 değer kaybederek, günü 96.274,69 puandan tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8