1 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Abd, Kuzey Koredeki Nükleer Programları Bir Sene İçinde Bitirmeyi Planlıyor
Abd, Kuzey Kore'deki Nükleer Programları Bir Sene İçinde Bitirmeyi Planlıyor
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, ABD’nin Kuzey Kore’deki nükleer silah programları bir sene içinde tamamen bitirmeye hazırlandığını açıkladı.
Adalet Bakanı Gülden Nurdağına Teşekkür Ziyareti
Adalet Bakanı Gül'den Nurdağı'na Teşekkür Ziyareti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki milletvekilleri 24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerine çıktı.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Bursa'da Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, 27 Haziran'da Orhangazi ilçesinde serinlemek için girdiği İznik Gölü'nde boğulan üniversite öğrencisi Emirhan Beyaz..
Dışişleri Bakanlığı, Kerkük'teki Bombalı Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Kerkük’te yapılan bombalı intihar saldırısını kınadı.
Türkiye Yeni Sistemle Daha Güçlü ve Daha Hızlı Yol Alacak" Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle tanışıyor ve bununla yoluna devam edecek.
BBP'de Kongre Talebi Reddedildi BBP Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut, "Bazı MKYK üyelerinin büyük kongre talepleri ekseriyetle reddedilmiştir.
Sağlık Bakanı Demircan: 'Bir Seçim Biter, Öbür Seçim Başlar'
Sağlık Bakanı Demircan: "Bir Seçim Biter, Öbür Seçim Başlar"
24 Haziran seçimlerinde seçmenin verdiği mesajı aldıklarını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimin değerlendirmesini yaparak yeni seçimler için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.
Afganistan'daki Patlamada Ölü Sayısı 19'a Yükseldi Afganistan’ın Celalabat şehrinde meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin sayısı 19’a yükseldi.
Bakan Demircan: Bir Seçim Biter, Öbür Seçim Başlar
Bakan Demircan: Bir Seçim Biter, Öbür Seçim Başlar
SAMSUN'da bulunan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Bir seçim biter aslında öbür seçim başlar.
CHP Tüm Teşkilatlarıyla Yerel Seçimlere Hazır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, partilerinin tüm teşkilatlarıyla yerel seçimlere hazır olduğunu belirterek, "Bu konuda hazırlıklarımızı..
Avusturya'nın AB Dönem Başkanlığı Resmen Başladı Avusturya’nın 6 ay sürdüreceği Avrupa Birliği Dönem Başkanlığı resmen başladı.
Bakan Sarıeroğlu: 'Yerel Seçimlerin Startını Adanadan Verdik'
Bakan Sarıeroğlu: "Yerel Seçimlerin Startını Adana'dan Verdik"
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Bugünden itibaren yerel seçim çalışmalarına başlamış bulunuyoruz ve yerel seçimler ile ilgili çalışmalarımızın ilk startını da Adana’dan vermiş bulunuyoruz" dedi.
Tertemiz Bir Seçim Süreci Geçirdik" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Tertemiz bir seçim süreci geçirdik.
Bakan Gül: Şimdi Geriye Değil, Önümüze Bakma Zama ADALET Bakanı Adulhamit Gül, seçimlerin geride kaldığını belirterek, "Şimdi geriye değil, önümüze bakma zamanı" dedi.
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor Mecliste kaydını yaptıran milletvekili sayısı 41'e ulaştı.
Bakan Gül: Şimdi Geriye Değil, Önümüze Bakma Zamanı
Bakan Gül: Şimdi Geriye Değil, Önümüze Bakma Zamanı
ADALET Bakanı Adulhamit Gül, seçimlerin geride kaldığını belirterek, "Şimdi geriye değil, önümüze bakma zamanı" dedi.
Bu Seçimde Büyük Bir Eşik Atladık" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Bu seçimde büyük bir eşik atladık.
Milletvekilleri Kayıtları Devam Ediyor 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi’nin ardından milletvekillerinin TBMM’deki kayıt işlemleri devam ediyor.
24 Haziran Türkiye İçin Bir Miladın Başlangıcı" AK Parti Sivas Milletvekili Habib Soluk, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir miladın başlangıcı olduğunu söyledi.
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, yerel seçimlerin erken bir tarihe alınması konusuna ilişkin "Parlamento'da öyle bir kanaat olursa olabilir.
Geniş Haber- Ünlü Tarihçi Prof.dr. Fuat Sezgin Son Yolculuğuna Uğurlandı İSLAM Bilim Tarihi Araştırmacısı Prof. Dr. Fuat Sezgin (94) düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurl..
Bakan Tüfenkciden Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti
Bakan Tüfenkci'den Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’nın Hekimhan ilçesi Güzelyayla Mahallesi’nde şehit Onbaşı Ali Seydi Özdemir için okunan mevlide katılarak, ailesine taziyede bulundu.
TBMM'de Milletvekili Kayıtları Devam Ediyor 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi’nin ardından milletvekillerinin TBMM’deki kayıt işlemleri devam ediyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2019 Yılını Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Yılı İlan... IHAAW140352-SIY/01-07-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2019 yılını Prof. Dr. Fuat Se..
AK Parti Trabzon İl Başkanı Revi'den CHP İl Başkanı Uzun'a "Soylu" Tepkisi AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, CHP İl Başkanı Güzide Uzun’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik eleş..
Başbakan Yardımcısı Bozdağ Yozgat'ta Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, seçim sonuçlarına ilişkin, "Sonuçlar, Anadolu Ajansı (AA) ve Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) dönük bütün ..
Bozdağ Cinsel Kastrasyon Tedbirini Yeni Dönemde Devreye Sokacağız BAŞBAKAN Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ankara'nın Polatlı ilçesinde Eylül Yağlıkara'nın (8) öldürülmesine ilişkin Yeni dönemde bu ..
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: 'Milletin Aklı ve Basiretiyle Daha Fazla Alay Etmeyin'
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "Milletin Aklı ve Basiretiyle Daha Fazla Alay Etmeyin"
24 Haziran seçimlerinin kazananının da kaybedenin de belli olduğunu söyleyen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Sayın Kılıçdaroğlu’na buradan sesleniyorum.
Başbakan Yardımcısı Bozdağ Yozgat'ta Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Polatlı'da 22 Haziran'da kaybolan ve önceki gün cesedi bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürü..
CHP'li Gençler, Eren Erdem'in Tutuklanmasına Protesto Etti CHP İstanbul Gençlik Kolları üyeleri, CHP eski Milletvekili ve PM üyesi Eren Erdem'in tutuklanmsına Silivri Cezaevi yakınında tepki ..
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: 'Cinsel Kastrasyon Dediğimiz Tedbiri Bütün Yönleriyle Yeni Dönemde...
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "Cinsel Kastrasyon Dediğimiz Tedbiri Bütün Yönleriyle Yeni Dönemde...
Ankara’nın Polatlı ilçesinde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın öldürülmesine ilişkin açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Cinsel kastrasyon dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni...
Bozdağ: "Ronaldo Kaybetti Portekiz, Messi Kaybetti Arjantin Elendi. Bozdağ: "Ronaldo kaybetti Portekiz, Messi kaybetti Arjantin elendi.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: "(Küçük Eylül'ün Öldürülmesi) Vahşice Bir Cinayet. Türkiye Olarak... Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: "(Küçük Eylül'ün öldürülmesi) Vahşice bir cinayet. Tür..
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "(Küçük Eylül'ün Öldürülmesi) Cinsel Kastrasyon Dediğimiz Tedbiri de... Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "(Küçük Eylül'ün öldürülmesi) Cinsel kastrasyon dediğimiz tedbi..
AK Parti İl Başkanı Karadağdan İyi Partili Yokuşa Tepki
AK Parti İl Başkanı Karadağ'dan İyi Parti'li Yokuş'a Tepki
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, İYİ Parti (İP) Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş’un Çorumlularla ile ilgili Twitter hesabından yaptığı hakaret içerikli paylaşıma sert tepki gösterdi.
CHPli Gençler, Eren Erdemin Tutuklanmasına Protesto Etti
CHP'li Gençler, Eren Erdem'in Tutuklanmasına Protesto Etti
CHP İstanbul Gençlik Kolları üyeleri, CHP eski Milletvekili ve PM üyesi Eren Erdem'in tutuklanmsına Silivri Cezaevi yakınında tepki gösterdi.
Gazzeli Gençlerden Türkiye'ye Sevgi Seli Filistinlilerin İsrail işgaline karşı devam ettikleri Büyük Geri Dönüş Yürüyüşü gösterilerinde, Türkiye’ye sevgilerini göstermek isteyen Gazzeli gençl..