1 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Devlet sanatçısı piyanist Gülsin Onay, Gümüşlük Klasik Müzik Festivali yararına, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi.
Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali Başladı
Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali Başladı
BİTLİS'in Tatvan İlçesinde bu yıl 50'incisi düzenlenen Tatvan Doğu Anadolu Kültür ve Sanat Festivali kortej yürüyüşü ile start aldı.
Göbeklitepe, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'nde DÜNYANIN en eski tapınak merkezi olarak nitelendirilen Şanlıurfa'daki Göbeklitepe, Bahreyn'de düzenlenen 42'nci Dünya Mirası Komita Toplant..
Red Bull Dance Your Style Antalya Yarışması Yapıldı İzleyicinin jüri olduğu sokak dansı yarışması "Red Bull Dance Your Style Antalya" gerçekleştirildi.
Kitabını Ayağıyla İmzaladı Çocukken geçirdiği kaza sonucunda iki kolunu kaybeden, ayaklarıyla yaptığı resimlerle onlarca sergiye imza atan ressam Ayşe Işık, Bodrum ilçesinde, "Ayaklarımla Tut..
Bandırmada 700 Çocuğa Yüzme Kursu
Bandırma'da 700 Çocuğa Yüzme Kursu
Bandırma Belediyesi ilçedeki 700 çocuğa ücretsiz yüzme kursu verecek.
Göbeklitepe'nin Unesco Dünya Miras Listesi'ne Alınması Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Göbeklitepe'nin UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmasına ilişkin, "Şehir olarak tari..
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) ve Antalya Liman Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen yüzme, çıpa ve yağlı dire..
Sınav Kalemleri İhtiyaç Sahibi Çocuklar İçin Toplandı Erzurum'da bir grup gönüllü genç, üniversite adaylarının katıldığı Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) verilen sınav setlerini ihtiy..
Göbeklitepe'de Unesco Sevinci Şanlıurfa'da 12 bin yıllık geçmişiyle "tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen Göbeklitepe'nin UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmasının sevinci yaşanıyor.
Çifte Minareli Medrese'de Hafta Sonu Yoğunluğu Erzurum'un simgelerinden ve Anadolu'daki en önemli Selçuklu eserlerinden 764 yıllık Çifte Minareli Medrese, hafta sonu çok sayıda yerli ve yaban..
İki Saat Bekledikleri Dağ Horozunu 30 Saniye Görebildiler Rize'nin İkizdere ilçesinde "14. İkizdere Dağ Horozu Şenliği" yapıldı.
Mersin'de Say ve Bağcan'dan Unutulmaz Konser MERSİN'de, Mezitli Belediyesi'nin düzenlediği 8'inci Soli Güneş Festivali kapsamında sahne alan Fazıl Say ile Serenad Bağcan ikilisinin performans..
İstanbul Modern'de Çocuklara Özel Atölye İstanbul Modern, 7-12 yaş arası çocuklar için hem öğretici ve eğlenceli hem de sanat dolu aktivitelerden oluşan yaz programı hazırladı.
Kuş Dili"Nin Anavatanı Kuşköy'de Turizm Atağı Doğu Karadeniz'de halk arasında "kuş dili" olarak ifade edilen "ıslık dili"nin çıkış noktası olan Giresun'un Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy'ün tur..
Fas'ta 17. Uluslararası Mevazin Müzik Festivali Sonra Erdi Fas'ın başkenti Rabat'ta bu yıl 17'ncisi düzenlenen Mevazin Müzik Festivali sona erdi.
Seyyar Esnaf"In Ekmek Teknesi Görevlendirme Yapılan Belediyeden İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlendirme yapılan Batman Belediyesi, ihtiyaç sahibi ayakkabı boyac..
Mersinde Say ve Bağcandan Unutulmaz Konser
Mersin'de Say ve Bağcan'dan Unutulmaz Konser
MERSİN'de, Mezitli Belediyesi'nin düzenlediği 8'inci Soli Güneş Festivali kapsamında sahne alan Fazıl Say ile Serenad Bağcan ikilisinin performansı, dakikalarca ayakta alkışlandı.
Hadise, Kaş'ta Müzikseverlerle Buluştu Antalya'nın Kaş ilçesinde düzenlenen 21. Uluslararası Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali'nde şarkıcı Hadise konser verdi.
ABD'li Ünlü Oyuncular Bodrum'da ABD'li aktör Dylan Mcdermott ve nişanlısı ünlü aktris Margaret Denise Quigley, Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.