1 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalya Turizminde Haziran Rekoru (Arsiv) ANTALYA'da, haziran ayı sonu itibarıyla 4 milyon 885 bin 835 turist sayısına ulaşılarak, geçen yılın aynı dönemine göre, yüzde 40,18 oranında artış y..
Trumptan Nafta İçin Yeni Açıklama
Trump'tan Nafta İçin Yeni Açıklama
ABD Başkanı Trump, Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşmasının imzalanması için kasım ayında ülkesinde düzenlenecek Kongre seçimlerinin tamamlanmasını bekleyecek.
Tzob: Haziran Ayında Fiyatı En Fazla Artan Kuru Soğan ve Patates Oldu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) tarafından açıklanan Haziran ayı üretici ve market fiyatlarına göre Haziran ayında ..
Tübitaktan Teknoloji Platformlarına 50 Milyon Liraya Kadar Destek
Tübitak'tan Teknoloji Platformlarına 50 Milyon Liraya Kadar Destek
TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal, 'Yüksek Teknoloji Platformları Çağrısı'na çıktıklarını belirterek, "İlk fazda destek miktarı 100 bin lira olacak, başarılı bulunan her bir yüksek teknoloji iş birliği platformuna ikinci...
Dursunbey Dünya Devlerine Üretim Yapacak
Dursunbey Dünya Devlerine Üretim Yapacak
Balıkesir’in Dursunbey ilçesine bağlı Çınarlıpınar bölgesinde kurulum işlemleri devam eden, tekstil devlerine üretim yapacak fabrikada çarklar temmuz ayından itibaren dönmeye başlayacak.
Sandıklı Patatesi, Tezgahtaki Fiyatların Ateşini Düşürecek AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesinde, ilk patates sökümüne başlandı.
1 Temmuz Uluslararası Kooperatifler Günü Türkiye Sulama Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Başkanı Halis Uysal, tarımın vazgeçilmezi suyun daha verimli ve istenilen nitelikte kullanılması iç..
Antalya Turizminde Haziran Rekoru
Antalya Turizminde Haziran Rekoru
ANTALYA'da, haziran ayı sonu itibarıyla 4 milyon 885 bin 835 turist sayısına ulaşılarak, geçen yılın aynı dönemine göre, yüzde 40,18 oranında artış yakalandı.
Yunuskentte İşyerleri Teslim Ediliyor
Yunuskent'te İşyerleri Teslim Ediliyor
Yunusemre Belediyesi’nin Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ortaklığıyla yürüttüğü dev konut hamlesi 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin ilk etabında teslim süreci başladı.
Gaziantep'in İhracatı Arttı Gaziantep'ten yılın ilk 6 ayında 3 milyar 337 milyon 609 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildi.
Junioshow Fuarı Bursa'da Açılıyor Bursa Uluslararası Bebe-Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junioshow), 4 Temmuz Çarşamba günü kapılarını açacak.
Sandıklıda Yeni Mahsul Patates Hasadı Başladı
Sandıklı'da Yeni Mahsul Patates Hasadı Başladı
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde patates hasadı bugün itibariyle başladı.
Gto Başkanı Tuncay Yıldırımdan Haziran Ayı İhracat Rakamlarını Değerlendirdi
Gto Başkanı Tuncay Yıldırım'dan Haziran Ayı İhracat Rakamlarını Değerlendirdi
Gaziantep’in ihracat rakamlarını değerlendiren Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Gaziantep’in ihracat hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini ve 2018 yılı için belirlenen hedeflere...
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı, yarın için en yüksek 225,73 lira, en düşük 130 lira olarak belirlendi.
Odunpazarı Belediyesinden Yol Yapım ve Onarım Çalışmaları
Odunpazarı Belediyesinden Yol Yapım ve Onarım Çalışmaları
Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım ve onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Tim 25. Olağan Genel Kurulu GAZİANTEP (AA) Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, gerçekleştirilen Türkiye İhracatçılar Meclisi 25. Olağan Genel Kurulu'nun Türkiye..
Sandıklı Patatesi, Tezgahtaki Fiyatların Ateşini Düşürecek
Sandıklı Patatesi, Tezgahtaki Fiyatların Ateşini Düşürecek
AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesinde, ilk patates sökümüne başlandı.
Başkan Karaosmanoğlu, Fabrika İşçileriyle Bir Araya Geldi
Başkan Karaosmanoğlu, Fabrika İşçileriyle Bir Araya Geldi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de üretim gerçekleştirerek istihdam sağlayan bir plastik fabrikasın ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.
» 1 2 3