30 Haziran 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

30 Haziran 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avrasya Tüneline Zam Geldi
Avrasya Tüneli'ne Zam Geldi
Avrasya Tüneli'nden geçişler bu gece yarısından itibaren otomobiller için 23,30 TL, minibüsler için 34,90 TL olacak.
Ürdün'de Elektriğe Zam Ürdün yönetimi, aylık enerji tüketimi 300 kilovatsaati aşan tüketicilerin elektriği zamlı kullanacağını açıkladı.
Timde Haluk Okutur İstifa Edebilir
Tim'de Haluk Okutur İstifa Edebilir
İstanbul Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçıları Birliği Başkanı Haluk Okutur, TİM'de İsmail Gülle'nin başkan seçilmesi sonrası kendisinin istifa seçeneğinin masada olduğunu söyledi.
İhracatçıların Yeni Başkanı İsmail Gülle Oldu Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) 25. Genel Kurulu'nda 398 delegenin 149'unun oyunu alan İsmail Gülle TİM'in yeni başkanı seçildi.
Trump İstedi, Suudi Arabistan Petrol Üretimini 2 Milyon Varil Artıracak ABD’nin İran’a uyguladığı ambargo ve Venezualla’daki karışıklıklar sebebiyle petrol fiyatlarının artışını önlemek için ..
Dursunbey Osb Teşvik Kapsamına Alındı
Dursunbey Osb Teşvik Kapsamına Alındı
Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Rahmi Kula, Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB) yüzde 80 arsa teşvikinin gelmesinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade...
Trump: Kral Selman, Üretim Artışını Kabul Etti'
Trump: Kral Selman, Üretim Artışını Kabul Etti"
Suudi Arabistanın petrol üretimini 2 milyon varile kadar artırmasını istediğini bildiren ABD Başkanı Trump, Kral Selman'ın bunu kabul ettiğini söyledi.
Tescilli Kale Biberinin Hasadına Başlandı Denizli'nin Kale ilçesinde yetişen coğrafi işaret belgesine sahip Kale biberinin hasadına başlandı.
İnşaat Sektörü Temsilcileri Seçim Sonrası Gidişattan Memnun
İnşaat Sektörü Temsilcileri Seçim Sonrası Gidişattan Memnun
24 Haziran seçimlerinin piyasalara olumlu yansımaları olduğunu belirten inşaat sektörü temsilcileri, seçim sonrası gidişattan memnun olduklarını söyledi.
Tim'in Yeni Başkanı Belli Oldu Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) bugün yapılan seçiminde yeni başkan İsmail Gülle oldu.
Türksat, Sedec 18'in İletişim Sponsoru Oldu Türksat AŞ, 3-5 Temmuz'da gerçekleşecek savunma ve güvenlik konferansı SEDEC 18'in (Security and Defense Conference) iletişim sponsoru oldu.
Aso Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Afyonkarahisarda Yapıldı
Aso Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Afyonkarahisar'da Yapıldı
Ankara Sanayi Odası’nın (ASO) 16. döneminin ilk Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı.
Darboğaz'ın İhraç Kirazlarının Hasadına Başlandı NİĞDE'nin Ulukışla ilçesine bağlı dünyaca ünlü kirazların yetiştirildiği Darboğaz köyünde, yılın ilk kiraz hasadı başladı.
Vestel Kendi Sektörünün Yine İhracat Şampiyonu Oldu
Vestel Kendi Sektörünün Yine İhracat Şampiyonu Oldu
Vestel, Türkiye’nin en başarılı ihracatçı firmaları 2017 sıralamasında Elektrik Elektronik ve Hizmet sektöründe bir kez daha şampiyon oldu.
Malatya Ticaret Borsası Haziran Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
Malatya Ticaret Borsası Haziran Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
Malatya Ticaret Borsası’nın (MTB)Haziran ayı Meclis Toplantısı meclis kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Okadan 44 Projeye 28 Milyon Lira Hibe
Oka'dan 44 Projeye 28 Milyon Lira Hibe
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından “Turizmin Altyapı Mali Destek Programı” ile “Organize Sanayi Bölgelerinde Ortak Üretim Altyapısının İyileştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında 44 projeye 28 milyon...
Şemsi Bayraktar: Hedefimiz 40 Milyar Dolar İhracata Ulaşmak Olmalıdır TÜRKİYE Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım ve gıdada ihracatın, günümüzde, çiftçi açısınd..
Düğün Sezonunda Yeni Gözde 'Çeyrek ve Yarım Gram Altın' ÇANAKKALE Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Timur Ay, altın fiyatlarının her geçen gün yükselmesi nedeniyle düğün sezonunda, fiya..
İstanbul Yeni Havalimanı'nda Kule Türk Bayrağı Renklerine Büründü İstanbul Yeni Havalimanı'nda Hava Kontrol Kulesi Türk Bayrağı renkleriyle aydınlatıldı.
Güneş Enerjili Kamera ile Tarım ve Hayvancılık Takibi
Güneş Enerjili Kamera ile 'Tarım ve Hayvancılık Takibi'
Ankara’da faaliyet gösteren SKY-NFS Araştırma ve Geliştirme Şirketi, tarım ürünleri ile hayvanları herhangi bir zarardan korumak için güneş enerjisi destekli, internet bağlantılı güvenlik kamerası hizmeti başlattı.
Klasik Otomobil Tutkunlarını Buluşturan Festival
Klasik Otomobil Tutkunlarını Buluşturan Festival
Klasik otomobil tutkunları, Antika Otomobil Federasyonu tarafından TÜYAP'ta düzenlenen "Klasik Otomobil Festivali"nde bir araya geldi.
100 Ton Domates Hasadı Bekliyor Sivas'ın Suşehri ilçesinde 5 dönüm arazi üzerine sera kuran ve domates yetiştiren bir vatandaş 100 ton domates almayı hedefliyor.
» 1 2 3