29 Haziran 2018 Cuma Günü Güncel Haberleri

29 Haziran 2018 Cuma Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara Valisi Topaca'dan Eylül Cinayetine İlişkin Açıklama
Ankara Valisi Ercan Topaca, 8 yaşındaki Eylül cinayetine ilişkin, "Eylül'ün bulundu haberinini verilmesini çok arzu ederdik.
Teniste Başak Eraydın-İpek Öz İkilisi Altın Madalya Kazandı
Teniste Başak Eraydın-İpek Öz İkilisi Altın Madalya Kazandı
Akdeniz Oyunları tenis mücadelesinde çift kadınlarda Başak Eraydın/İpek Öz altın madalya kazanırken, çift erkeklerde Anıl Yüksel/Sarp Ağabigün bronz madalyaya ulaştı.
En Büyük Dilekleri Minik Çınar Alpi Ağlatabilmek
En Büyük Dilekleri Minik Çınar Alp'i Ağlatabilmek
İzmir’de yaşayan Sinem ve Yusuf Çil çifti, özel bir hastanede dünyaya gelen bebekleri Çınar Alp’in ihmaller zinciri sebebiyle pek çok hastalığa sahip şekilde doğduğunu iddia etti.
Ürdün Kapılarını Suriyeli Sığınmacılara Açmayacak Ürdün, daha fazla Suriyeli sığınmacı kabul etmeme konusundaki duruşunu yineledi.
Adana'da "Huzur" Uygulaması Adana'nın Kozan ilçesinde polis ekiplerince "Huzur 8" asayiş uygulaması gerçekleştirildi.
Kavgayı Ayırmak İsterken Canından Oldu Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHASancaktepe'de iki grup arasındaki kavgayı ayırmak isteyen esnaf silahla göğsünden vuruldu.
Antalya'da Başı ve Bacağı Olmayan Yavru Köpek Ölüsü Bulundu Antalya'da bir parkta, başı ile bir bacağı olmayan yavru köpek ölüsü bulundu.
Ankara Valisi Ercan Topaca, Cesedi Bulunan Küçük Eylül ile İlgili, "Çocuğumuzun Üzerindeki... IHAAW233746-GEN/29-06-2018 - Ankara Valisi Ercan Topaca, cesedi bulunan küçük Eylül ile ilgili, "..
Otobüs Şoförünün Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen İnşaat İşçisi Adliyede (3)
Otobüs Şoförünün Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen İnşaat İşçisi Adliyede (3)
HALK OTOBÜSÜ SÜRÜCÜLERİNDEN TEPKİİzmit'te halk otobüsü içerisinde cep telefonuyla yüksek sesle konuşan yolcu ile çıkan tartışmanın ardından yaşanan arbedede fenalaşarak hayatını kaybeden sürücü Hüseyin Göncü için Kocaeli...
Dargeçitte Üs Bölgesine Saldırı
Dargeçit'te Üs Bölgesine Saldırı
Mardin'in Dargeçit ilçesinde PKK'lı teröristlerce üs bölgesine roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
Iğdır Kayısı Festivali Başladı İlk kez düzenlenen Iğdır Kayısı Festivali kortej yürüyüşüyle başladı.
Ankara Valisi Ercan Topca: (Cesedi Bulunan Eylül ile İlgili) "Maalesef Şuanki Yapılan Tespitler Bu... IHAAW232646-GEN/29-06-2018 - Ankara Valisi Ercan Topca: (Cesedi bulunan Eylül ile ilgili)..
Vali Topaca: "Teknik ve Hukuki Deliller, Bizi Kime Götürüyorsa Teknik Anlamda Kim Bu Olaya, Bu... Vali Topaca: "Teknik ve hukuki deliller, bizi kime götürüyorsa teknik anlamda kim bu olaya, b..
Şanlıurfada Feci Kaza: 2si Ağır 6 Yaralı
Şanlıurfa'da Feci Kaza: 2'si Ağır 6 Yaralı
Şanlıurfa'da otomobil ile kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i bebek 6 kişi yaralandı.
Düzce'de Oyların Yeniden Sayılması AK Parti, MHP ve CHP'nin seçim sonuçlarına ilişkin yaptıkları itirazlar, Düzce İl Seçim Kurulu'nca reddedildi.
Libya'daki Krize Çözüm Bulma Çabaları Birleşmiş Milletler (BM) Libya Özel Temsilcisi Gassan Selame, Libya'nın egemenliğinin ihlal edilmiş durumda olduğunu söyledi.
Dha Yurt - Otobüs Şoförünün Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen İnşaat İşçisi Adliyede (Ek) HALK OTOBÜSÜ SÜRÜCÜLERİNDEN TEPKİİzmit'te halk otobüsü içerisinde cep telefonuyla yüksek sesle konuşa..
Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında (2)
Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında (2)
HAREKAT VE FAALİYETLERLE İLGİLİ BİLGİ ALDIGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri...
Vali Topaca: "Olayın Ayrıntıları, Nasıl Oldu? Vali Topaca: "Olayın ayrıntıları, nasıl oldu?
Yangında Mahsur Kalan Bebeği Vatandaşlar Kurtardı
Yangında Mahsur Kalan Bebeği Vatandaşlar Kurtardı
Çanakkale'de bir evde çıkan yangında mahsur kalan 10 aylık bebek, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
Türkülerle Türk Dünyası ve Seymenler Gösterisi" Kastamonu 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında, "Türkülerle Türk Dünyası ve Seymenler Gösterisi" düzenlendi.
CHP'li Vekil, "CHP'lileri Şehit Cenazesine Kabul Etmeyin" Diyen Soylu'yu Savcılığa Şikayet Etti
CHP Milletvekili Mahmut Tanal, "CHP İl başkanlarını şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin" diyen İçişleri Bakanı Soylu'yu savcılığa şikayet etti.
Otobüste "Yüksek Sesle Konuşma" Tartışmasındaki Ölüm Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, otobüste yaşanan tartışma ve arbede sırasında fenalaşarak ölen otobüs şoförünün meslektaşları, olayı protesto..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10