29 Haziran 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

29 Haziran 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası haftanın son işlem gününü kazançlarla tamamladı.
Petrol Fiyatları 4 Günde Yüzde 6'nın Üzerinde Arttı NEW Küresel piyasada ham petrol fiyatları, ABD'nin İran'dan yapılan petrol ithalatının durdurulmasını istemesi ve ABD'nin ticari ham petrol..
MHPnin 2 İldeki İtirazları Kabul Edilmedi
MHP'nin 2 İldeki İtirazları Kabul Edilmedi
MHP'nin Aydın ve Niğde'deki 24 haziran seçim sonuçlarına ilişkin itirazı il seçim kurullarınca reddedildi.
Deutsche Bank'ın ABD İştiraki Fed'in Testini Geçemedi ABD Merkez Bankasının (Fed) 35 finans kuruluşuna uyguladığı stres testini geçemeyen tek banka Alman Deutsche Bank'in ABD'deki iştiraki DB..
Bitcoin, 8 Ay Önceki Seviyesine Geldi
Bitcoin, 8 Ay Önceki Seviyesine Geldi
Dünyanın en popüler sanal para birimi Bitcoin'in değeri 5 bin 800 doların altına gerileyerek kasım ayından bu yana en düşük seviyesini gördü.
Bitcoin Kasımdan Bu Yana En Düşük Seviyesinde NEW Dünyanın en popüler sanal para birimi Bitcoin'in değeri 5 bin 800 doların altına gerileyerek kasım ayından bu yana en düşük seviyesini gördü.
Trumpın Dtöden Ayrılmak İstediği İddialarına Yalanlama
Trump'ın Dtö'den Ayrılmak İstediği İddialarına Yalanlama
ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Trump'ın ülkesini DTÖ'den çekmek istediğine yönelik iddiaları "yanlış ve abartılı" olarak nitelendirdi.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Düştü NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı, iki hafta üst ü..
Rumlar, KKTC'nin Ucuz Benzinine Hücum Ediyor Kıbrıs'ta Rumlar, akaryakıt fiyatlarının çok ucuz olması nedeniyle araçların depolarını KKTC'den doldurmaya başladı.
Türkmenistan, Irak ve Doğu Akdeniz Gazı da Tanap ile Taşınabilir TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın vanasını açtığı dev doğalgaz projesi ile ilgili açıklamalard..
Meher Yatırım Holding'den Sigortacılık Yatırımı Maher Yatırım Holding AŞ, Turkland Sigorta AŞ hisselerinin tamamını devralmaya hazırlanıyor.
Yased 37. Olağan Genel Kurulu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Sağolsun Sayın Trump'ın her gün yaptığı açıklamalarla dünya çok farklı yönlere, bir gün içinde dönebiliyor.
Trump'ın Dtö'den Ayrılmak İstediği İddialarına Yalanlama ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Başkan Donald Trump'ın ülkesini Dünya Ticaret Örgütünden (DTÖ) çekmek istediği iddialarını yalanladı..
İhracat Rakamlarındaki Artış Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Koordinatör Başkanı Baran Çelik, Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) rehberliğinde Türkiye'nin ihracatta tarihinde ilk defa 15..
Avrupa Borsaları Pozitif Seyretti
Avrupa Borsaları Pozitif Seyretti
Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,81 artışla 379,93 puana çıktı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Yased 37. Olağan Genel Kurulu Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, "Şundan eminiz ki Türkiye'de demokrasiyi, hukuk devletini ve yatırım ortamını daha da güçlendirece..
Ab, 3 Milyar Avronun Çoğunu Bütçesinden Verecek Avrupa Birliği (AB), Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılar için taahhüt ettiği 3 milyar avroluk mali desteğin 2 milyar avrosunu birlik bütçesinden..
Antalya Serbest Bölgesi'nde Hayal Gerçek Oldu" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Antalya Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi AŞ (ASBAŞ) Başkan Yardımcısı Menderes Türel, Antalya Serbest B..
Kudaka'dan 44 Projeye 16 Milyon Hibe Desteği Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (KUDAKA) Erzurum, Erzincan ve Bayburt'ta uygulanacak 44 projeye 16 milyon lira hibe desteği sağlayacağı bild..
Bu Hafta Hangi Enstrüman Kazandırdı?
Bu Hafta Hangi Enstrüman Kazandırdı?
Bu hafta 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı yüzde 3,96, dolar/TL de yüzde 2,26 değer kaybetti.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 794 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,30’luk yükselişle tamamladı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim B..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 293,08 puan artışla 96.520,07 puandan kapandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Fırında Lokum Gibi Tavuk Şiş Yapımı ? Canınız her istediğinde kolaylıkla yapabileceğiniz fırında lokum gibi tavuk şiş tarifine sizlerde bayılacaksınız. Küp küp doğradığınız etlerimizi domates..
» 1 2 3 4 5 6 7 8