28 Haziran 2018 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

28 Haziran 2018 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Saraydan Kız Kaçırma" İstanbul'da Seyirciyle Buluştu "Saraydan Kız Kaçırma" operası, İstanbul Arkeoloji Müzeleri bahçesinde seyirciyle buluştu.
St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı Hatay'da, St. Pierre Aziz Petrus ve Pavlus Bayramı kutlamaları kapsamında Antakya Ortodoks Kilisesi'nde ayin düzenlendi.
38. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali" Artvin'in Kafkasör Yaylası'nda bu yıl 38'incisi düzenlenen "Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali, boğalarla kortej yürüyüşü ile başladı.
Annesini Yaşama Bağlayıp Kendisi Hayata Tutunamayan Afra Son Yolculuğuna Uğurlandı Aydın'da, meme kanseri olan annesine destek için üniversite eğitimine ara veren, annesinin taburcu edildiği ..
4. Beylikdüzü Klasik" 16 Temmuz'da Başlayacak Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Beylikdüzü Klasik", 16 Temmuz-21 Temmuz tarihleri arasında müzikseverlerle ..
Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'unca yıl sonu sergisi açıldı.
Rus Subay Karloviç'in Mezarı Kars Müze Müdürlüğü'ne Taşındı ARDAHAN'da Karagöl Mahallesi'ndeki bir inşaat alanında bulunan Polonya asıllı Rus Yarbay Karl Karloviç'in mezarı, arkeologlar taraf..
Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali Eskişehir'de, bu yıl ikincisi organize edilen Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali, "Davet Korteji..
Rus Subay Karloviçin Mezarı Kars Müze Müdürlüğüne Taşındı
Rus Subay Karloviç'in Mezarı Kars Müze Müdürlüğü'ne Taşındı
ARDAHAN'da Karagöl Mahallesi'ndeki bir inşaat alanında bulunan Polonya asıllı Rus Yarbay Karl Karloviç'in mezarı, arkeologlar tarafından sökülerek, sergilenmek üzere Kars Müze Müdürlüğü'ne götürüldü.
Murgem Kursiyerleri Tiyatro Oyunu Sahneledi Muratpaşa Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (MURGEM) kursiyerlerinin oluşturduğu tiyatro grubu, ABD'li yazar Sam Bobrick'in "Halktan Biri" isimli o..
Dünya Reggae Günü İstanbulda Kutlanacak
Dünya Reggae Günü İstanbul'da Kutlanacak
Türk reggae sahnesinin en önemli isimleri, Milyon Reggae Fest'te bir araya gelecek.
Enkaz Altında Kalan Yavru Kuşları Köylüler Kurtardı Kars'ın Arpaçay ilçesinde kısmen çöken evin enkazı altında kalan yavru kuşlar, köylülerce kurtarıldı.
Tatillerin Değişimi, Karikatürlerle Anlatıldı ESKİŞEHİR'de, bu yıl 9'uncusü gerçekleştirilen 'Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nın sergisi açıldı.
Tatillerin Değişimi, Karikatürlerle Anlatıldı
Tatillerin Değişimi, Karikatürlerle Anlatıldı
ESKİŞEHİR'de, bu yıl 9'uncusü gerçekleştirilen 'Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nın sergisi açıldı.
Rossini Ölümünün 150. Yılında İzmir'de Anıldı İtalyan opera bestecisi Gioachino Rossini, ölümünün 150'nci yılında "32'nci Uluslararası İzmir Festivali"nde özel bir konserle anıldı.
Mevlana Müzesi Yeni Rekora Koşuyor Milyonların "gel" çağrısına koştuğu büyük Türk düşünürü ve mutasavvıf Mevlana Celaleddin Rumi'nin kabrinin bulunduğu Mevlana Müzesinin ziyaretçi sayısı bu y..
Türk Festivalleri Dünya Sanatına Açık" Avrupa Festivaller Birliği (EFA) Yönetim Kurulu Başkanı Jan Briers, Türkiye'de düzenlenen uluslararası festivallerin, tüm dünyanın sanatına ve farklı kü..
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 9 film vizyona girecek.
Sertab Erener Hayranları Yağmura Rağmen Konser Alanını Terketmedi BURSA'da festival kapsamında Açık Hava Tiyatrosu'nda konser veren Sertap Erener, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Sertab Erener Hayranları Yağmura Rağmen Konser Alanını Terketmedi
Sertab Erener Hayranları Yağmura Rağmen Konser Alanını Terketmedi
BURSA'da festival kapsamında Açık Hava Tiyatrosu'nda konser veren Sertap Erener, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 18'incisi düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin son gününde sanatçı Ebru Gündeş sevilen ş..