28 Haziran 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

28 Haziran 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fed, Geçici Hızlanmaya Kalıcı Faiz Artırımlarıyla Karşılık Vermemeli" ABD Merkez Bankası (Fed) St.Louis Şubesi Başkanı James Bullard, bankanın ülke ekonomisindeki geçici ivmelenmeye kalıcı fa..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, ABD'li bankaların hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
İş Adamı Şarık Tara'nın Vefatı Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu, iş adamı Şarık Tara'nın vefatına ilişkin, "Ülkemiz, iş dünyası ve Tü..
Bilecik'in Köylerinde Dolu ve Şiddetli Rüzgar Zararı BİLECİK'in Osmaneli ilçesine bağlı köylerde dolu, sağanak ve şiddetli rüzgar meyve bahçelerinde büyük hasara neden oldu.
Çinli Dev, Trenyola Ortak Oluyor
Çinli Dev, Trenyol'a Ortak Oluyor
Alibaba, Türk e-ticaret platformu Trendyol'a yatırım yapma kararı aldı.
Enka Holding Fahri Başkanı Şarık Tara Yaşamını Yitirdi ENKA Holding Fahri Başkanı Şarık Tara tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
İş Adamı Şarık Tara Vefat Etti
İş Adamı Şarık Tara Vefat Etti
İş adamı Şarık Tara, çoklu organ yetmezliği nedeniyle 88 yaşında yaşamını yitirdi.
Milli Uçak Jantı İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı
Milli Uçak Jantı İçin İşbirliği Protokolü İmzalandı
TEKİRDAĞ'da, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir firma ile Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ) arasında, milli uçak jantı yapımı konusunda iş birliği protokolü imzalandı.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), DenizBank'ın 550 milyon lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla 789 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 272,19 puan artışla 96.226,99 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,28’lik yükselişle tamamladı.
Deri Ürünleri Fuarı-Derix 2018 Açıldı Ayakkabı sektörünün önemli firmalarını Bursa'da bir araya getiren Deri Ürünleri Fuarı-DERİX 2018 açıldı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,28 yükselişle 96.226,99 puandan tamamladı.
Tskb, Sendikasyon İçin Yetki Verdi
Tskb, Sendikasyon İçin Yetki Verdi
TSKB, Commerzbank, Filiale Luxemburg koordinatörlüğündeki uluslararası bankalar konsorsiyumuna sendikasyon kredisi temini için yetki verdi.
Suriye'den Türkiye'ye Gelen Patateslerin Hasadı Sürüyor TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin(TSK), Suriye'de törerden arındırdığı bölgelerden ithal ettiği patateslerin tarlada hasadı devam ediyor.
Amazon, İnternet Eczanesi Pillpack'i Satın Alıyor NEW ABD'li e-ticaret devi Amazon'un internet eczanesi PillPack adlı şirketi satın alacağı bildirildi.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 184,60 lira oldu.
Konya Ticaret Borsası Konya Ticaret Borsası'nda ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,920-1,122 liradan satıldı.
Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Kolay Çözüm
Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Kolay Çözüm
Philips 3000 Serisi’nin erkeklere kolaylık sağlayan üyesi BG3015 Vücut Bakım Seti, cilt dostu başlığı ile geniş bölgelerde hızlı çözüm sunarken, 3 farklı tarağı ile vücudunuzdaki kılları kısaltmanızı veya tıraş etmenizi...
» 1 2 3 4 5 6 7