27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarihi Çifte Minareli Medrese'de Çevre Düzenlemesi Erzurum'da, Anadolu'daki en önemli Selçuklu eserlerinden olan ve bir süre önce restorasyonu tamamlanan tarihi Çifte Minareli Medrese'de çevr..
T.i.m" 29 Haziran'da Vizyona Girecek Yönetmenliğini Onur Yiğit'in üstlendiği "T.İ.M" adlı film, 29 Haziran'da sinemaseverlerle buluşacak.
5. Bisanthe Plastik Sanatlar Çalıştayı" Tekirdağ'da düzenlenecek "5. Bisanthe Plastik Sanatlar Çalıştayı", 29 Haziran'da başlayacak.
Immortality- Ölümsüzlük" Sergisi Açıldı Contemporary And Modern Art ile Blue Rhino Art'ın birlikte düzenlediği "Immortality- Ölümsüzlük" adlı sergi, sanatseverlerle buluştu.
Hastalanan Gebe Köpek İçin Seferber Oldular Sivas'ın Suşehri ilçesinde, vatandaşların harabe binada bulduğu hasta ve gebe köpek, hayvan hastanesinde tedaviye alındı.
Kadın Emeği Festivali Başlıyor Çankaya Belediyesinin bu yıl ikinci kez düzenleyeceği “Kadın Emeği Festivali”, pop müziğin sevilen ismi Sıla’nın vereceği konserle açılacak.
Ahilik Kültürünü Öğrenerek Gönül Coğrafyasına Köprü Kuruyorlar Gana'dan Tayland'a, Arnavutluk'tan Somali'ye kadar farklı ülkelerden Ankara'ya gelerek lise ve üniversite eğitim alan öğrenciler..
Türk Tasarımcıdan Büyük Başarı
Türk Tasarımcıdan Büyük Başarı
İstanbul’da gerçekleşecek "Türk Tasarımcıların Yurt dışında Markalaşması ve Moda Hukuku Konferansı"nda ana konuşmacı Neslişah Yılmaz olddu.
Iraklı Ailenin Trabzon'da Mutlu Yaşamı Irak'ta yaşanan iç kargaşadan kaçan ve Türkiye'ye sığındıktan sonra Trabzon'da yaşamaya başlayan anne ve 9 çocuğu Trabzon'da yaşamaktan mutlu.
15. Yayla Şenlikleri'ne Doğru Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince 15. Yayla Şenlikleri düzenlenecek.
Electro Deluxe, Bursalıları Dinleyicilerini Coşturdu FRANSIZ grup Electro Deluxe, 57. Uluslararası Bursa Festivali'nde jazz sevenler ile buluşurken, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Kırgızistan'da Türk Filmleri Haftası Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te Türk Filmleri Haftası başladı.
Electro Deluxe, Bursalıları Dinleyicilerini Coşturdu
Electro Deluxe, Bursalıları Dinleyicilerini Coşturdu
FRANSIZ grup Electro Deluxe, 57. Uluslararası Bursa Festivali'nde jazz sevenler ile buluşurken, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.