27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Haberleri

27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursa ve Yalova Çevresi İçin Kuvvetli Sağanak Uyarısı METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, başta Bursa merkez olmak üzere çevre ilçeler ile Yalova için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu.
Dünya Kupası Coşkusunu Stadyumda Yaşadılar!
Survivor 2018'de oynanan son oyunu kazanan Nagihan ve seçtiği arkadaşları Dünya Kupası'nın oynandığı Moskova'ya gittiler.
Yarışmacılar Dünya Kupası Maçı Öncesi Moskova Turu Yaptı!
Survivor 2018'de Dominik'teki son oyunu kazanarak Dünya Kupası'nı izleme şansını yakalayan Nagihan, Damla ve Anıl Moskova sokaklarını gezdiler.
Survivor Yarışmacıları, Dominik'teki Son Oyunu Değerlendirdi... | 111. Bölüm | Survivor 2018 Survivor yarışmacılar, Survivor 2018'de Dominik'te oynadıkları son oyunu değerlendirdiler.
Finalistler Survivor Adasına Veda Etti! Survivor 2018'de Dominik'teki maceraları sona eren yarışmacılar, barakalarındaki eşyalarını topladılar.
Doğubayazıt'ta 13 Yaşındaki Çocuğun Kaçırıldığı İddiası Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde kaçırıldığı iddia edilen 13 yaşındaki erkek çocuğunun bulunmasına yönelik çalışma başlatıldı.
Katar'da Erdoğan'ın Seçim Zaferini Kutlama Etkinliği Katar'ın başkenti Doha'da, Katar'da ikamet eden Suriyeli eşraflardan Fehd Hamed el-Azab el-Meşhedani tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyi..
İstanbul İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.
Göle Giren 3 Gençten İkisi Kurtarıldı, Biri Kayboldu İznik Gölü'ne sandalla açıldıktan sonra göle girip boğulma tehlikesi geçiren 3 gençten ikisi kurtarıldı, biri kayboldu.
Yağmura Kum Torbalı Önlem Meteoroloji ve AKOM’dan yapılan uyarı sonrasında İstanbul’da beklenen sağanak yağışa önceden hazırlanan bir vatandaşın, kum torbalarıyla önlem aldığı görüldü.
2018 Akdeniz Oyunları Türk sporcular, 18. Akdeniz Oyunları'nın 6. gün akşam seansında 4'ü altın olmak üzere 9 madalya elde etti.
Gambiya Cumhurbaşkanı Barrow'dan Erdoğan'a Tebrik Telefonu Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim zaferi dolayısıyla kutladı.
Rumlar Türk Benzininden Rahatsız Oldu Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden alınan akaryakıta ambargo kararı aldı.
Meteoroloji'den Bir Sağanak Yağış Uyarısı Daha METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, İstanbul'da saat 23.30 ile 01.00 saatleri arası için yeni bir sağanak yağış uyarısında bulundu.
Eskişehirde Uluslararası Kentleşme ve Çevre Sorunları Sempozyumu Sergisi
Eskişehir'de Uluslararası Kentleşme ve Çevre Sorunları Sempozyumu Sergisi
ESKİŞEHİR'de Uluslararası Kentleşme ve Çevre Sorunları Sempozyumu öncesinde 'Değişim, Dönüşüm ve Özgünlük' sergisi düzenlendi.
İbb Akom'dan Bir Yağış Uyarısı Daha Geldi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nden (AKOM), İstanbul’da bu gece beklenen sağanak yağışla ilgili bir uyarı daha geldi.
Akdeniz Oyunları'nda 6'ncı Gün Sona Erdi Akdeniz Oyunları'nın 6'ncı günü, bugün oynanan müsabakalar ile tamamlandı.
İzto Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Özgener Oldu İzmir Ticaret Odası (İZTO) Eğitim ve Sağlık Vakfı başkanlığına İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener seçildi.
Kazanan İsim Dünya Kupası'na Hangi Arkadaşlarıyla Gidecek?
Survivor 2018'de Dominik'teki son oyunu kazanarak Dünya Kupası'nı izleme şansını yakalayan Nagihan, ödüle kiminle gitmek istediğini söyledi.
Survivor Yarışmacıları, Dominik'teki Son Oyunu Değerlendirdi!
Survivor yarışmacılar, Survivor 2018'de Dominik'te oynadıkları son oyunu değerlendirdiler.
Finalistler Survivor Adasına Veda Etti! "Bugünün Geldiğine İnanmıyorum"
Survivor 2018'de Dominik'teki maceraları sona eren yarışmacılar, barakalarındaki eşyalarını topladılar.
Meteoroloji'den Bir Sağanak Yağış Uyarısı Daha İSTANBUL DHAMeteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da saat 23.30 ile 01.00 saatleri arası için yeni bir sağanak yağış uyarısında bulundu.
Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Telefonla Arayarak Seçim... Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayara..
Trump, Putin ile Helsinkide Görüşebilir
Trump, Putin ile Helsinki'de Görüşebilir
ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçekleştireceği zirvenin Helsinki'de düzenlenebileceğini söyledi.
Milletlerarası Anlaşmalar Türkiye ile Macaristan, Slovenya, Kosova, İspanya, Sırbistan, Mali, Ruanda, Sudan, Nijer ve Bosna Hersek gibi ülkeler arasında çeşitli alanlarda yapılan anlaşma ve p..
Yalova İçin Kuvvetli Sağanak Uyarısı Yalova'da bu gece kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a NATO Genel Sekreteri'nden Tebrik Telefonu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, bu akşam telefonda görüştü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10