27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Güncel Haberleri

27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursa ve Yalova Çevresi İçin Kuvvetli Sağanak Uyarısı METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, başta Bursa merkez olmak üzere çevre ilçeler ile Yalova için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu.
Doğubayazıt'ta 13 Yaşındaki Çocuğun Kaçırıldığı İddiası Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde kaçırıldığı iddia edilen 13 yaşındaki erkek çocuğunun bulunmasına yönelik çalışma başlatıldı.
Katar'da Erdoğan'ın Seçim Zaferini Kutlama Etkinliği Katar'ın başkenti Doha'da, Katar'da ikamet eden Suriyeli eşraflardan Fehd Hamed el-Azab el-Meşhedani tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyi..
İstanbul İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.
Göle Giren 3 Gençten İkisi Kurtarıldı, Biri Kayboldu İznik Gölü'ne sandalla açıldıktan sonra göle girip boğulma tehlikesi geçiren 3 gençten ikisi kurtarıldı, biri kayboldu.
Yağmura Kum Torbalı Önlem Meteoroloji ve AKOM’dan yapılan uyarı sonrasında İstanbul’da beklenen sağanak yağışa önceden hazırlanan bir vatandaşın, kum torbalarıyla önlem aldığı görüldü.
Gambiya Cumhurbaşkanı Barrow'dan Erdoğan'a Tebrik Telefonu Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim zaferi dolayısıyla kutladı.
Rumlar Türk Benzininden Rahatsız Oldu Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden alınan akaryakıta ambargo kararı aldı.
Meteoroloji'den Bir Sağanak Yağış Uyarısı Daha METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, İstanbul'da saat 23.30 ile 01.00 saatleri arası için yeni bir sağanak yağış uyarısında bulundu.
İbb Akom'dan Bir Yağış Uyarısı Daha Geldi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nden (AKOM), İstanbul’da bu gece beklenen sağanak yağışla ilgili bir uyarı daha geldi.
Meteoroloji'den Bir Sağanak Yağış Uyarısı Daha İSTANBUL DHAMeteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da saat 23.30 ile 01.00 saatleri arası için yeni bir sağanak yağış uyarısında bulundu.
Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Telefonla Arayarak Seçim... Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayara..
Trump, Putin ile Helsinkide Görüşebilir
Trump, Putin ile Helsinki'de Görüşebilir
ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçekleştireceği zirvenin Helsinki'de düzenlenebileceğini söyledi.
Milletlerarası Anlaşmalar Türkiye ile Macaristan, Slovenya, Kosova, İspanya, Sırbistan, Mali, Ruanda, Sudan, Nijer ve Bosna Hersek gibi ülkeler arasında çeşitli alanlarda yapılan anlaşma ve p..
Yalova İçin Kuvvetli Sağanak Uyarısı Yalova'da bu gece kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a NATO Genel Sekreteri'nden Tebrik Telefonu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, bu akşam telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a NATO Genel Sekreteri'nden Tebrik Telefonu Gülseli KENARLI / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, bu akşam telefonda..
Dünya Kupasında Bugün (27 Haziran)
Dünya Kupası heyecanı bugün de 4 maçla devam ederken, turnuvada şok eden bir gelişme yaşandı.
İstanbul'da Beklenen Yağış Başladı Meteoroloji ve AKOM’dan yapılan uyarı sonrasında İstanbul’da beklenen sağanak yağış başladı.
Trump'tan Rusya Değerlendirmesi ABD Başkanı Donald Trump, temmuz ayında Avrupa'ya yapacağı ziyarette Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşebileceğini açıkladı.
Gazzeli Çocuklar Gökyüzüne Balon Bıraktı Gazzeli çocuklar, Filistin direnişinin sembol isimlerinin fotoğraflarını taşıyan rengarenk balonları gökyüzüne bıraktı.
İznik Gölüne Açılan 3 Kuzenden Biri Kayboldu
İznik Gölü'ne Açılan 3 Kuzenden Biri Kayboldu
BURSA'nın Orhangazi ilçesinde İznik Gölü'ne sandalla açıldıktan sonra yüzmek için göle giren 3 gençten 1'i kayboldu.
Eski Mardin Vali Yardımcısı Mustafa Mendeş Fetö'den Gözaltına Alındı Eski Mardin Vali Yardımcısı Mustafa Mendeş, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
Sağanak Yağış Hava Trafiğini Olumsuz Etkiledi İSTANBUL'da etkili olan gök gürültülü yağış nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda hava trafiği 10 dakika durduruldu.
Sağanak Yağış Hava Trafiğini Olumsuz Etkiledi İstanbul'da etkili olan gök gürültülü yağış nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda hava trafiği 10 dakika durduruldu.
Adıyamanda Eğitim Uçağının Düşmesi
Adıyaman'da Eğitim Uçağının Düşmesi
Adıyaman'da düşen uçağın enkazında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Kaza Araştırma ve İnceleme Kurulu ekiplerince çalışma yapıldı.
Akomdan Yağış Uyarısı
Akom'dan Yağış Uyarısı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) İstanbul'da bu gece beklenen şiddetli sağanak yağışa karşı vatandaşları uyardı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10