27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzto Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Özgener Oldu İzmir Ticaret Odası (İZTO) Eğitim ve Sağlık Vakfı başkanlığına İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener seçildi.
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD'li teknoloji şirketlerinin hisselerindeki kayıplarla günü düşüşle tamamladı.
Şimşekten Korumacılık Yorumu: Biz Ülke Olarak Kendimize Güveniyoruz
Şimşek'ten 'Korumacılık' Yorumu: Biz Ülke Olarak Kendimize Güveniyoruz
Ülkelerin küresel krizden sonra giderek daha çok içe kapandıklarını söyleyen Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Daha çok korumacılığı tercih ediyorlar bununda çok ciddi yansımaları ve etkileri olacak.
Ülkeler İçe Kapanıyor, Biz Kendimize Güveniyoruz" Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Dünyada uzun bir süredir dış ticarette açıklık, küreselleşme bir trenddi.
Püis Akaryakıtta Zam İddialarını Yalanladı
Püis 'Akaryakıtta Zam' İddialarını Yalanladı
PÜİS, 'ÖTV'nin aralıklı olarak artırılacağı ve bunun zam olarak pompa fiyatlarına yansıyacağı' iddialarının gerçeği yansıtmadığını duyurdu.
ABD'nin Batı Teksas Türü Petrolü 3,5 Yılın Zirvesinde NEW ABD'nin Batı Teksas (WTI) türü ham petrolün varil fiyatı son 3,5 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.
Uber'in Rakibi Lyft'in Piyasa Değeri 15 Milyar Dolar Oldu NEW Özel otomobil sahiplerinin mobil uygulama aracılığıyla taksicilik yapmasına imkan sağlayan Uber'in ABD'deki en büyük rakibi Lyft'..
Atatürk Havalimanında Uçuşlar Durduruldu
Atatürk Havalimanı'nda Uçuşlar Durduruldu
İstanbul'da şiddetli yağış sonrası Atatürk Havalimanı'nda uçak trafiği geçici olarak durduruldu.
Abd, Disney'in 21st Century Fox'u Satın Almasını Onayladı ABD Adalet Bakanlığı, The Walt Disney'in 21st Century Fox'u 71,3 milyar dolara satın almasına 22 bölgesel spor kanalını satması şartı..
Google Ceosu: 'Yapay Zeka Geliyor'
Google Ceo'su: "Yapay Zeka Geliyor"
Bursa’nın İnegöl ilçesinde İnegöl Müteahhitler Derneği (İMDER) tarafından CEO zirvesi düzenlendi.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Sert Düştü NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta 9,9 milyon varil azaldı.
Türkiye'de Üretilmeyen 1882 Ham Maddenin Gümrük Vergileri Sıfırlandı Türkiye'de üretimi bulunmayan bazı özel tanımlı kimyasal, tekstil, demir-çelik ve elektrik-elektronik ürünlerinin yer aldı..
Moody's Güçlü ABD Dolarının Gelişen Piyasalara Etkisini Değerlendirdi Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, ABD dolarındaki güçlü yükselişin büyük miktarda dış finansmana ihtiya..
Trump, Çin'e Yönelik Yatırım Sınırlamalarında Geri Adım Attı ABD Başkanı Donald Trump'ın Çin'i hedef alan yabancı yatırım sınırlamaları için başkanlık yetkisini kullanmak yerine Kongre'nin çı..
1882 Adet Ham Maddede Gümrük Vergileri Sıfırlandı Ekonomi Bakanlığı, Türkiye'de üretimi olmayan 1882 adet ham maddede gümrük vergilerinin sıfırlandığını açıkladı.
Yaptığım En Önemli Video! (2018 Türkiye Ekonomik Krizi) Bu videoda şunları öğreneceksiniz: " finans, ekonomi, dolar kuru, dolar, 1 dolar kaç tl, dolar serbest piyasası, ekonomik takvim, dolar..
Doğuş, İsviçredeki Porscheu Satıyor
Doğuş, İsviçre'deki Porsche'u Satıyor
Doğuş Grubu sahibi olduğu İsviçre'nin en büyük Porsche showroomunun satışı için görüşmelere başladı.
Aııb'den Türkiye'nin Enerji Güvenliğine 600 Milyon Dolarlık Destek Asya Altyapı Yatırım Bankası (AIIB) tarafından, Türkiye'nin gaz tedariği güvenliğini arttırmak için, Tuz Gölü Doğalgaz Depol..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamlandı.
İznik Gölüne 45 Bin Adet Yavru Sazan Bırakıldı
İznik Gölü'ne 45 Bin Adet Yavru Sazan Bırakıldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından İznik Gölü’ne 45 bin adet yavru sazan bırakıldı.
Kardemir, Borsada İşlem Gören Paylarının Geri Alımına Son Verdi Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), borsada işlem gören paylarının geri alımına son verildiğini duyurdu.
Düğün Alışverişi Başlasın! Gelin Bikinisi Ne Alaka? | Yaz Alışverişim Kanalıma buradan abone olabilirsiniz: https: //goo.gl/Cw2fGV Düğün alışverişine yavaştan başladım millet! Hem yaz alışver..
Kardemir, Pay Geri Alım Kararını Duyurdu Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş., 11 Haziran’da borsada işlem gören paylarının geri alımına son verdiğini duyurdu.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 10 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 787 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
» 1 2 3 4 5 6 7 8