26 Haziran 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

26 Haziran 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uber Londra'daki Hizmet Lisansını Geri Kazandı Telefon uygulamasıyla alternatif taksi hizmeti sunan Uber, İngiltere'nin başkenti Londra'da hizmet lisansını geri kazandı.
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, ABD'li teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
General Electric, Sağlık ve Petrolden Çekiliyor NEW ABD'li enerji devi General Electric, sağlık ve petrol sektörlerinden çekileceğini duyurdu.
ABD Enerji Bakanı Perry Fosil Yakıtları Savundu ABD Enerji Bakanı Rick Perry, fosil yakıtlara yönelik güçlü muhalefeti eleştirerek "Enerji güvenliğinin yanıtı petrolü, doğalgazı ve kömürü ene..
Abd, İran'dan Petrol İthalatının Durdurulmasını İstedi NEW ABD'nin, müttefiklerinden, İran'dan yaptıkları petrol ithalatını kasım ayına kadar durdurmasını istediği bildirildi.
Asus Gl703gs Scar Edition İncelemesi ASUS GL703GS SCAR Edition incelemesinde yeni nesil işlemci, güçlü ekran kartı ve farklı bir tasarım çizgisi görüyoruz.
Lisanslı Depoculukta Kira Müjdesi
Lisanslı Depoculukta Kira Müjdesi
Bugüne kadar lisanslı depoculukta kiranın yarısını karşıladıklarını ifade eden Bakan Tüfenkci, bundan sonra hükümet olarak tamamını karşılayacaklarını söyledi.
Avrupa Borsaları Karışık Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Üzüm Bağlarında "Doğuş" Sıkıntısı İzmir Ticaret Borsası (İTB) Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, tüm bölgedeki bağlarda doğuş sıkıntısı gözlendiğini belirterek "Doğuşlardaki eksikliğin ö..
Elektrikli ve Hibrit Araçlar İçin Gümrük Vergisi Düzenlemesi Yapıldı Enerji tasarrufu sağlamak için geliştirilen invertör ithalatında, motorlu kara taşıtlarının üretiminde kullanılması kaydıy..
Yeni Opel Combo Karşınızda
Yeni Opel Combo Karşınızda
CARMEDYA.COM – Opel, fonksiyonel hafif ticari aracı Combo’nun beşinci neslini tanıttı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 774 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 399,90 puan artışla 94.408,19 puandan kapandı.
Basf'ın Solvay'ın Naylon Birimini Satın Alma Teklifine İnceleme Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Alman kimya şirketi BASF'ın Solvay'ın naylon sektöründeki faaliyetlerini satın alma teklifine yö..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,43’lük yükselişle tamamladı.
MB 1 Ay Vadeli TL Uzlaşmalı Vadeli Döviz Satım İhalesi Açtı Merkez Bankası 1 ay vadeli Türk lirası uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalesi açtı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,43 yükselişle 94.408,19 puandan tamamladı.
AB ve Rusya ABD'de Türk Akımı Projesini Görüştü Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Maros Sefcovic, ABD'de "Türk Akımı" ve "Kuzey Akımı-2" boru hattı pro..
Düzeltme - "Finans ve Para Piyasalarının Yöneticileri Eskişehir'de Buluşacak" Başlıklı Haberimizin... Finans ve para piyasalarının üst düzey yöneticilerinin, Eskişehir Sanayi Odasında (ESO) g..
Bysd / Büyükhelvacıgil: Tağşiş Yasasının Çıkmasını Bekliyoruz
Bysd / Büyükhelvacıgil: Tağşiş Yasası'nın Çıkmasını Bekliyoruz
Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği (BYSD) Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, seçimlerden sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyerek, artık ekonomiye odaklanmak gerektiğinin altını çizdi.
» 1 2 3 4 5 6 7