25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Yaşam Haberleri

25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alındı
Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alındı
Bilecik’in Söğüt İlçesinde yaralı halde bulunan baykuş, Söğüt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce tedavi altına alındı.
Gecekondu Yağmura Dayanmadı
Gecekondu Yağmura Dayanmadı
Oltu’nun Cumhuriyet Mahallesi Mehter Dere Sokak’ta ikamet etmekte olan Songül Dağdelen’e ait tek katlı gece kondu ev aşırı yağmurlara daha fazla dayanamadı.
Anadolu Üniversitesi Minik Öğrencilere Sporu Aşılamaya Devam Ediyor Anadolu Üniversitesi himayesinde öğrenciler, Yaz Spor Okulları’nda çeşitli branşlarda eğitimlere katılarak yaz tatillerini ..
Bilecikte Seçmenin Sandığa Gitme Oranı Yüzde 88,7
Bilecik'te Seçmenin Sandığa Gitme Oranı Yüzde 88,7
Bilecik’te 24 Haziran günü yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 154 bin 319 seçmenden 140 bin 251’i sandığa gitti.
Bilecikte İşkura 11 Kişi Alınacak
Bilecik'te İşkur'a 11 Kişi Alınacak
İŞKUR Bilecik İl Müdürü Ayhan Tozan, ülke genelinde bin 78 büro memuru, bin 141 iş ve meslek danışma olmak üzere 2 bin 219 personel alınacağı söyledi.
Malatyayı İstanbula Taşıdı
Malatya'yı İstanbul'a Taşıdı
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’ni marka yapan isimlerin başında gelen ve 27 yıl boyunca tıp merkezine büyük katkılar sunan Prof. Dr. Ramazan Özdemir, mesleğine İstanbul’da Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp...
Malını ve Paralarını Uyuşturucu Batağında Kaybetti
Malını ve Paralarını Uyuşturucu Batağında Kaybetti
Gaziantep’te yüzlerce milyon değerindeki araç ve paralarını uyuşturucu ve kumar bağımlılığı yüzünün kaybeden 44 yaşındaki İsmail Bozkurt, 15 yıl sonra uyuşturucu batağından kurtuldu.
Başkan Candan Milletvekili Yağcıya Tebrik
Başkan Can'dan Milletvekili Yağcı'ya Tebrik
Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, dün yapılan seçimlerinin ardından AK Parti Bilecik Milletvekili seçilen Selim Yağcı’ya tebrik ederek, "Değerli dostuma yürümüş olduğu bu kutlu yolda yar ve yardımcısı olsun" dedi.
Piazzadaki Etkinlikte Çocuklar Yeteneklerini Sergiledi
Piazza'daki Etkinlikte Çocuklar Yeteneklerini Sergiledi
Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yaz tatilinde minik ziyaretçilerini mutlu edecek aktivitelerle, çocuklar yeteneklerini sergileme fırsatı buluyor.
Gez-Gör ile Doğa Kocaeli Turuna Katıldılar
Gez-Gör ile 'Doğa Kocaeli' Turuna Katıldılar
Derince Fatih Sultan Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, Gez-Gör programının “Doğa Kocaeli Turu” ile Kocaeli’nin doğal güzelliklerini görme imkanı buldular.
Mahalle ve Köy Muhtarlarına İmar Barışı Anlatıldı
Mahalle ve Köy Muhtarlarına İmar Barışı Anlatıldı
İmar Kanununda yapılan düzenlemeler ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından imarsız yapıların kayıt altına alınmasını öngören İmar Barışı hakkında köy ve mahalle muhtarları bilgilendirildi.
Vali Pehlivan Demirözü İlçesi ve Arpalı Beldesini Ziyaret Etti
Vali Pehlivan Demirözü İlçesi ve Arpalı Beldesi'ni Ziyaret Etti
Vali Ali Hamza Pehlivan Demirözü ve Arpalı’yı ziyaret ederek yürütülmekte olan kamu hizmetleri ile ilgili olarak tespitlerde bulundu ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Vali Pehlivan Muhtarlar ve Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi
Vali Pehlivan Muhtarlar ve Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi
Köylerin grup yolunda incelemelerin ardından Orta Çimağıl Köyü’nde kılınan Cuma Namazı sonrası köy konağına geçen Vali Ali Hamza Pehlivan, Masat, Helva, Aşağı Çimağıl, Yukarı Çimağıl, Yaylapınar, Petekkaya, Taşçılar ve...
Dast-Bir'den Bölge Halkına 'Göç Etmeyin' Çağrısı Doğu Anadolu Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Genel Sekreterliği, son yıllarda hızla artan ‘göç’ olgusuna dair, bölge halkına ‘Göç Etmeyin’ ve..
Kars'ta AK Parti 2, Hdp 1 Milletvekili Çıkardı Kars’ta 27’nci dönem milletvekili seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 2, HDP 1 milletvekili çıkardı.