25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya Çocukları" Fotoğraf Sergisi Açıldı "Geleceğe Gülümse" sosyal sorumluluk projesi yararına gerçekleştirilen "Dünya Çocukları" adlı fotoğraf sergisi, Ziraat Bankası Tünel Sanat Galerisi'nd..
Sabrın İzleri" Filografi Sergisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) kursiyerleri tarafından oluşturulan filografi sergisi sanatseverlerle buluştu.
Sirene, Almanyadan Jüri Özel Ödülü ve İki Altın Madalyayla Döndü
Sirene, Almanya'dan Jüri Özel Ödülü ve İki Altın Madalyayla Döndü
TÜRKİYE'nin ilk ve en önemli çok sesli kadın korolarından Sirene, geçen yıl 10. Uluslararası JohannesBrahms Koro Yarışması'nda elde ettiği üstün başarılarının ardından, bu yıl da uluslararası arenadaki başarısını...
Ordu Kurul Kalesi'nde Arkeolojik Kazılar Ordu Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Kurul Kalesi'nde bu yıl yürütülecek kazı çalışmaları için ilk etapta 90 bin liralık ödenek çıktığını, kazı..
Tyb'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tebrik Türkiye Yazarlar Birliği (TYB), 24 Haziran seçimlerindeki başarısından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti.
Afyonkarahisar'da Yaz Kur'an Kursları Başladı Afyonkarahisar Müftülüğü tarafından her yıl okulların tatile girmesi ile birlikte açılan yaz Kur'an kursları başladı.
Küçük Piyanistin Gururlandıran Başarısı İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen Uluslarası Piyano Yarışması Genç Yetenekler kategorisinde ikinciliği elde eden 12 yaşındaki Tunay Kurban, Türkiye..