25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

25 Haziran 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
S&p Yunanistan'ın Kredi Notunu Yükseltti NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Yunanistan'ın kredi notunun "B"den "B+" seviyesine yükseltildiğini duyurdu.
Harley-Davidson AB Ülkeleri İçin Üretimini ABD Dışına Taşıyor NEW ABD'li uluslararası motosiklet üreticisi Harley-Davidson, Avrupa Birliğinin (AB) ABD'ye karşı uygulamaya başladığı gümrük ver..
New York Borsası Sert Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD ile diğer ülkeler arasındaki ticari gerginliğin yatırımcılarda endişe yaratmaya devam etmesiyle haftanın ilk işlem gününü sert ..
Enerji Yatırımlarına Proje Bazlı Devlet Desteği Ersan Petrol Sanayi AŞ'nin ham petrol işleme rafinerisi ve Eko Temiz Enerji AŞ'nin fotovoltaik güneş paneli üretimi tesisi yatırımlarına proje ..
Avrupa Borsaları Sert Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Sert Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü sert düşüşle tamamladı.
Asus Vivobook 2018 Modelleri: Ön İnceleme ASUS'un Computex'te tanıttığı yeni Vivobook 2018 serisi ikili renk şemalarıyla dikkat çekiyor: https: //www.technopat.net/2018/06/25/...
İzto Başkanı Özgener Açıklaması İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir'in Türkiye ekonomisi sırtlayan en önemli üç kentten biri olduğunu, bu nedenle İzmir eko..
İran 1,300 Ürünün İthalatını Yasakladı – İran genelinde döviz kurlarının yükselmesinin ardından yönetim, yaklaşık 1,300 adet ürünün ülkeye ithal edilmesini yasakladı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla 770 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.843,41 puan azalışla 94.008,29 puandan kapandı.
Türkiye Halkının İrfanı ve Feraseti Kazandı" Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Genel Başkanı Mustafa Çınar, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde mill..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,92’lik düşüşle tamamladı.
Kriptopara – Tepki Alımlarıyla Piyasa Hacmi 255 Milyar Doların Üzerine Çıktı – Kripto para birimleri piyasalarında öğle saatlerinde görülen artış eğiliminin ardından piyasa hacmi 255 milyar d..
Reel Kesim Güven Endeksi Haziran'da 5.3 Puan Azaldı Reel kesim güven endeksi Haziran ayında bir önceki aya göre 5.3 puan azalarak 104.6 düzeyine geriledi.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,92 düşüşle 94.008,29 puandan tamamladı.
Yurt Dışı Seçim Sonuçları Belli Oldu
Yurt Dışı Seçim Sonuçları Belli Oldu
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde kayıtlı yurt dışı seçmen Türkiye ortalamasını da aşarak yüzde 59,4 oranıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekledi.
İmalat Sanayi Kko 0.4 Puan Artışla Yüzde 78.3'e Yükseldi Merkez Bankası, imalat sanayinde kapasite kullanım oranının (KKO) Haziran ayında bir önceki aya göre 0.4 puan artarak yüzde 78.3'e yük..
CHPli Eroldan İstifa Çağrısı
CHP'li Erol'dan İstifa Çağrısı
CHP 41 yıl sonra Elazığ'dan milletvekili çıkardığı Gürsel Erol, partisinin genel başkanı ve genel merkez yönetimini istifaya davet etti.
Mogherini'den Uluslararası İşkence Kurbanlarına Destek Günü Mesajı – Avrupa Birliği Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, 26 Haziran Uluslararası İşkence Kurbanlarına Destek Günü nedeniyle Av..
Harley Davidson Üretimi ABD Dışındaki Fabrikalara Kaydıracak – ABD merkezli motor şirkei Harley Davidson, ABD'den Avrupa Birliği'ne (AB) ithal edilen motorsikletlerinin üretimini ABD dışındak..
Egeli İş Adamları Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi Egeli iş dünyası temsilcileri Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin sonuçlarını değerlendirdi.
Önümüzde Belirsizliklerin Ortadan Kalktığı Bir Dönem Var" Kocaeli, Bartın, Bolu, Sakarya ve Karabük'te sanayi ve ticaret odaları başkanları, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçi..
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 191,70 lira oldu.
» 1 2 3 4 5 6 7