24 Haziran 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

24 Haziran 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
80'lerin Annesi Özlem Türkad 35 Kilo Verdim Özgürleştim 80'LERİN ANNESİ ÖZLEM TÜRKAD 35 KİLO VERDİM ÖZGÜRLEŞTİMKaynak: https: //www.sabah.com.trVerdiği kilolarla dikkat çeken Atv'deki 'Kocama..
Türkiye Sandık Başında ERZİNCAN/ Erzincan'da dünya evine giren gelin ile damat, düğünleri öncesi sandık başına gidip oy kullandı.
Türkiye Sandık Başında Midyat ilçesinde yaşayan bir vatandaş bazı yaşlı, yatalak ve engelli vatandaşları sandığa gönüllü taşıdı.
Türkiye Sandık Başında YOZGAT (AA) – Yozgat'ın Sorgun ilçesinde 70 yaşındaki Mehmet Orhan (70) ambulansla oy kullanmaya getirildi.
Oyunu Kullanan Denize Koştu Muğla ve ilçelerinde oylarını kullanan vatandaşlar, sıcak havanın keyfini denizde çıkardı.
Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş, Oyunu Kullandı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi için oyunu kullandı.
Tatile Bir Günlük Seçim Arası
Tatile Bir Günlük Seçim Arası
Türkiye'nin önde gelen tatil beldelerinden Çeşme'de plajlar ve oteller seçim dolayısıyla boş kaldı.
Adanada Minik Balerinlerin Gösterisi Beğenildi
Adana'da Minik Balerinlerin Gösterisi Beğenildi
VERONİKA Arman Adana Bale Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler, hazırladıkları 'Yıl Sonu Resitali' ile izleyicilere unutulmaz bir gösteri sundu.
İngiliz Sanatçı Rita Ora, Antalya'da Konser Verdi Kosova kökenli İngiliz sanatçı ve söz yazarı Rita Ora, Antalya'da hayranlarıyla buluştu.