23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Libya'da Kaçırılan 3 Türk İşçi Serbest Bırakıldı Libya'nın Ubari kentinde 3 Kasım 2017'de kaçırılan 3 Türk işçinin 233 gün sonra serbest bırakılmalarının sağlandığı bildirildi.
Libya'nın Ubari Kentinde 3 Kasım 2017'de Kaçırılan Üç Türk İşçinin 233 Gün Sonra Serbest... Libya'nın Ubari kentinde 3 Kasım 2017'de kaçırılan üç Türk işçinin 233 gün sonra serbest bırakılmal..
ABD Dışişleri Bakanı: "Trump ve Putin Yakın Zamanda Görüşebilir" ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in iki ülkenin ortak çıkarl..
Rusya'dan BM Kararına Sert Çıkış Rusya, BM Genel Kurulu’nun Rus askerlerinin, Moldova’dan tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan eden Transnistrian’dan çekilmesi yönündeki kararını eleştirdi.
Bakan Eroğlu: İnce'nin Yanında Pazar Akşamı Bir Hekim Bulunsa İsabet Olur (2) SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ'NE KATILDIOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da AK Parti il başkanlığı tarafı..
Siyasi Partilerin Propoganda Konuşmaları Siyasi partilerin propaganda konuşmaları TRT'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eyüp Sultan Türbesini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüp Sultan Türbesini ziyaret ederek dualar edip vatandaşlarla sohbet etti.
Karabük'te "Ak Yürüyüş" Programı Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Recep Tayyip Erdoğan'a Türkiye'nin şimdi her zamankinden daha çok ihtiyacı var." dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan Yaralanan CHP'li Gence Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti bayraklarını asarken meydana gelen trafik kazasında yaralanan Mert Bektaş isimli genci evinde ziya..
Kılıçdaroğlu'ndan Bayrak Asarken Düşüp Yaralanan Gence Geçmiş Olsun Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Tandoğan'da CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingi önc..
Cumhurbaşkanı Adaylarının Propaganda Konuşmaları HDP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, "Ülkemizde demokrasinin güçlenmesi, barışın gerçekleşebilmesi için HDP'nin Meclis'te olması ç..
Kılıçdaroğlundan Bayrak Asarken Düşüp Yaralanan Gence Geçmiş Olsun Ziyareti
Kılıçdaroğlu'ndan Bayrak Asarken Düşüp Yaralanan Gence Geçmiş Olsun Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Tandoğan'da CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingi öncesi bayrak asarken düşüp yaralanan Mert Beştaş'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Adaylarının Propaganda Konuşmaları Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, "Asgari ücreti açlık sınırı altından çıkaracak, insanca yaşam ücretin..
Yarın Daha Büyük ve Güçlü Türkiyeye Başlangıç Yapacağız'
Yarın Daha Büyük ve Güçlü Türkiye'ye Başlangıç Yapacağız"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Hep beraber çalıştık, inşallah yarın bunun meyvesini alacağız. Yarın, daha büyük Türkiye'ye, daha güçlü Türkiye'ye başlangıç yapacağız." dedi.
Temelli: 25 Haziran Sabahı Sarayı Boşaltıp Gidecekler HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Van'daki mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.
Temelli: 25 Haziran Sabahı Sarayı Boşaltıp Gidecekler
Temelli: 25 Haziran Sabahı Sarayı Boşaltıp Gidecekler
HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Van'daki mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.
Siyasi Partilerin Propaganda Konuşmaları Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Türkiye'de kıraathane mi açılsın, fabrika mı yapılsın buna karar vereceğiz.
Propaganda Serbestliği Sona Erdi Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için 14 Haziran 2018 tarihinde başlayan propaganda serbestliği bugün saat 18.00’de sona erdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İstanbulda 5 Milyon, Dedi, Emniyetten Rakam Aldım 280 Bin'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul'da 5 Milyon, Dedi, Emniyetten Rakam Aldım 280 Bin"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emniyet rakamlarına göre CHP’nin İstanbul mitingine katılımın 280 bin olduğunu söyledi.
Giresunda Ak Partinin 'İstikrar ve İstikbal Yürüyüşü'
Giresun'da Ak Partinin "İstikrar ve İstikbal Yürüyüşü"
AK Parti Giresun İl Başkanlığı tarafından kentte, milletvekili, milletvekili adayları ve partililerin katıldığı "İstikrar ve İstikbal Yürüyüşü" düzenlendi.
Bakan Çavuşoğlu: Artık Söz Millette ANTALYA'da esnaf ziyareti yapan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yarınki seçimler için "Artık şimdi söz millette" dedi.
BBP Genel Başkanı Destici: 1 Oy Her Şeyi Değiştirir (4) BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı, herkesin sandığa gitmesini ve oyunu kullanması gerektiğine vurgu yaparak, "1 oydan ne olur deyip ge..
BBP Genel Başkanı Destici: 1 Oy Her Şeyi Değiştirir (3) BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı, herkesin sandığa gitmesini ve oyunu kullanması gerektiğine vurgu yaparak, "1 oydan ne olur deyip ge..
MHPli Fendoğlu: Türkiye Kuşatma Altına Alındı
MHP'li Fendoğlu: Türkiye Kuşatma Altına Alındı
MHP Malatya milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, 24 Haziran seçimlerine ilişkin, "24 Haziran’dan dolayı Türkiye hem ekonomi açısından hem siyasal açıdan kuşatma altına alındı" dedi.
BBP Genel Başkanı Destici: 1 Oy Her Şeyi Değiştirir (Detay) BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı, herkesin sandığa gitmesini ve oyunu kullanması gerektiğine vurgu yaparak, "1 oydan ne olur deyi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu (5) (Aktüel) *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok uykusuz kaldın, Bay Muharrem erken yoruldun be. Biz de çok koştuk, çok gayret ettik ama ben..
CHP'de "Seçim Güvenliği" Hazırlıkları Tamam CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "Yarın sabah erken saatlerden itibaren bütün örgütümüz, sivil toplum gönüllüleri ve diğ..
Hdp'li Buldan: Bu Ülkeye Artık Vereceğiniz Bir Şey Kalmadı İZMİR'de, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine saatler kala Halkların Demokratik Partisi (HDP) miting düzen..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu (4) *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok uykusuz kaldın, Bay Muharrem erken yoruldun be. Biz de çok koştuk, çok gayret ettik ama ben bu muhte..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu (3) *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok uykusuz kaldın, Bay Muharrem erken yoruldun be. Biz de çok koştuk, çok gayret ettik ama ben bu muhte..
BBP Genel Başkanı Destici: 1 Oy Her Şeyi Değiştirir
BBP Genel Başkanı Destici: 1 Oy Her Şeyi Değiştirir
BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı, herkesin sandığa gitmesini ve oyunu kullanması gerektiğine vurgu yaparak, "1 oydan ne olur deyip geçmeyin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu (2) *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok uykusuz kaldın, Bay Muharrem erken yoruldun be. Biz de çok koştuk, çok gayret ettik ama ben bu muhte..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçükçekmece'de Konuştu (1) *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok uykusuz kaldın, Bay Muharrem erken yoruldun be. Biz de çok koştuk, çok gayret ettik ama ben bu muhte..
Tezcan: "4 Siyasi Parti, 12 Stk Sadece Seçim Güvenliğini Sağlama Konusunda Bir Platform Oluşturdu" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, partisinin genel merkezinde 24 H..
Sevgi Yürüyüşüne Büyük İlgi
Sevgi Yürüyüşü'ne Büyük İlgi
Bursa’da gerçekleştirilen ’Sevgi Yürüyüşü’ne binlerce vatandaş ilgi gösterdi.
Kılıçdaroğlu'dan Soğan ve Patates Değerlendirmesi (4) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gimat Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisleri'nde meslek odaları, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcil..
Kılıçdaroğlu'dan Soğan ve Patates Değerlendirmesi (5) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gimat Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisleri'nde meslek odaları, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcil..
Bakan Soylu'nun Seçim Çalışmaları İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa ve Küçükköy'de esnaf ziyaretinde bulundu.
Kalkmışlar Milletin İradesiyle İlgili İleri Geri Laf Söylüyorlar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Biz AK Parti olarak 16 yıldan beri bu milletin iradesinin egem..
Hdpli Buldan: Bu Ülkeye Artık Vereceğiniz Bir Şey Kalmadı
Hdp'li Buldan: Bu Ülkeye Artık Vereceğiniz Bir Şey Kalmadı
İZMİR'de, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine saatler kala Halkların Demokratik Partisi (HDP) miting düzenledi.
» 1 2 3 4 5 6