23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarihi Kentte Kuşlara Ev UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, kuşlar için tarihi Safranbolu evi görünümünde "kuş evleri" yapıldı.
Meteorolojiden Sağanak Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğünce, Bartın ve Zonguldak çevreleri için sağanak yağış uyarısında bulunuldu.
Perge'de Rehberlerin Topladıkları Para ile 11 Sütun Dikildi ANTALYA Valiliği'nin öncülüğünde başlatılan 'Perge'de Dikili Bir Sütunun Olsun' kampanyası kapsamında, NBK Touristic bünyesindeki y..
Almanya'da "600 Yıllık Polonya-Türk Dostluğu" Fotoğraf Sergisi Almanya'nın Köln kentinde Yıldız Sarayı Koleksiyonu'ndan tarihi fotoğrafların yer aldığı "600 yıllık Polonya-Türk dostluğu" tema..
Samsun'da Efsaneler Geçidi SAMSUN Gençlik Festivali'nin üçüncü gününde, kariyerlerinde yarım asrı geride bırakan Moğollar ve Selda Bağcan'ın yanı sıra Athena da sahne aldı.
Sevgi Evleri Çocuklarına Bağlama Öğretiyor Ordu'nun Ünye ilçesinde görevli bilgisayar öğretmeni Ender Oy, sevgi evlerinde kalan çocuklara bağlama eğitimi veriyor.
Samsunda Efsaneler Geçidi
Samsun'da Efsaneler Geçidi
SAMSUN Gençlik Festivali'nin üçüncü gününde, kariyerlerinde yarım asrı geride bırakan Moğollar ve Selda Bağcan'ın yanı sıra Athena da sahne aldı.
Bodrum'da "Korsan Gemilerle" Tekne Turu Meşhur Oldu Eşsiz mavi lacivert koylarıyla ünlü Bodrum'un guletlerinin yanı sıra limanlarına sıra sıra dizili "korsan gemi" görünümlü tur tekneleri de ..
Yee'den "Dünyanın İlk Barış Antlaşması Kadeş" Dans Gösterisi Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, "Dünyanın İlk Barış Antlaşması Kadeş" temalı dans gösterisi sunuldu.
57. Uluslararası Bursa Festivali" Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından bu yıl 57'ncisi düzenlenen "Uluslararası Bursa Festivali" kapsamında Sümer Ezgü, Su..