23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Opec Toplantısında Uzlaşma Sağlandı
Opec Toplantısında Uzlaşma Sağlandı
OPEC ve OPEC üyesi olmayan ülkeler, üretim kesintisine uyumluluk oranını yüzde 100 seviyesine çekme konusunda uzlaştı.
Londrada Brexit Karşıtı Gösteri
Londra'da Brexit Karşıtı Gösteri
Brexit referandumun 2. yıl dönümünde binlerce kişi, ülkenin AB üyeliği için ikinci bir oylama talep etti.
Macrondan AB Ülkelerine 'Yaptırım' Çağrısı
Macron'dan AB Ülkelerine "Yaptırım" Çağrısı
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, sığınmacı kabul etmek istemeyen AB ülkelerine ekonomik yaptırım uygulanması çağrısında bulundu.
Güven: Seçimle İlgili Her Türlü Çalışmayı Tamamladık
Güven: Seçimle İlgili Her Türlü Çalışmayı Tamamladık
Güven, "Halkıma sükunet tavsiye ediyorum.
Özyeğin Üniversitesi'nde Bin 136 Öğrenci Kep Attı Özyeğin Üniversitesi'nde, doktora, yüksek lisans, lisans ve çift anadal programlarından mezun olan bin 136 öğrenci diplomalarını aldı.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Koç Açıklaması Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, "Bugün Sayın Muharrem İnce tarafından Maltepe'de düzenlenen mitinge ulaşım desteği..
Göç İdaresi Personeline Fazla Çalışma Ücreti
Göç İdaresi Personeline Fazla Çalışma Ücreti
Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilen, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi personele fazla çalışma ücreti ödenecek.
Çin Benzin İhracatı Mayıs Ayında Yüzde 134 Arttı – Çin benzin ihracatı Mayıs ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 134 artarak 1.47 milyon tona ulaştı.
Opec Petrol Üretiminin Arttırılması Hedefi İçin Rusya'yla Bir Araya Geldi – Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC), petrol üretimini arttırma hedefiyle ilgili Rusya ve diğer müttefikleriyle ..
Etiyopya Başbakanı'na El Bombalı Saldırı Etiyopya'nın Nisan'da göreve başlayan yeni başbakanı Abiy Ahmed, cumartesi günü Addis Ababa'nın merkezindeki Meskel Meydanı'nda toplanan on binlerce i..
Gelir İdaresi Başkanı Ertürk'ün Vefatı Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gelir İdaresi Başkanı (GİB) Adnan Ertürk'ün vefatı nedeniyle yayımladığı mesajda, "Kardeşimi kaybetmenin derin üzüntüsü içinde..
Gelir İdaresi Başkanı Ertürk'ün Vefatı Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Masis Yontan, Gelir İdaresi Başkanı Adnan E..
Bamya Çiftçide 3, Tezgahta 15 Lira BALIKESİR'de bamya ekimi yapan çiftçiler, tarladan toplayıp 3 TL'ye sattıkları bamyaların, pazarcı tezgahlarında 12 ile 15 TL arasında ücretlerle satılmasın..
Dolaşım Belgeleri Elektronik Ortamda Düzenlenebilecek Türkiye'den gerçekleştirilecek ihracatlar için menşe ispat ve dolaşım belgelerin düzenlenmesi, kontrol edilmesi, onaylanması ve vize işle..
Gelir İdaresi Başkanı Vefat Etti
Gelir İdaresi Başkanı Vefat Etti
Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Ordu'da Kadın İstihdamına Destek Ordu'da 21 kadın kursiyer, arı sütünün üretimine yönelik istihdam edilmek amacıyla eğitim alıyor.
Seçim Nedeniyle Sahiller Boş Kaldı
Seçim Nedeniyle Sahiller Boş Kaldı
Seçim nedeniyle sahillerin boş kaldığını belirten EKTİD Başkanı Yahya Yavuz, "Yarın kapalıyız. Bölgemizde tatilci yok. Kesinlikle hiçbir otelde müşteri yok. Oteller boş şu an itibarıyla. Artık bütün umudumuz seçimler...
Seçim de Dünya Kupası da Türk Turizminin Hızını Kesemedi
Turizmde bu yıl Türkiye 40 milyon, Antalya ise 14 milyon turist bekliyor. Turizm sektörü temsilcileri, seçim ve Dünya Futbol Şampiyonasının turizmin hızını kesemediğini söyledi.
At Yarışları Yönetmeliğinde Değişiklik Resmi at yarışlarında ve bu yarışlara katılacak atların idmanında lisansı vizeli olan jokeyler ve aprantiler at binebilecek.
Rengarenk Basketbol Oynadık | En Renkli Basketbol Kapışması #anıbiriktir kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayın: http://www.anibiriktir.com.
Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk Vefat Etti Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Düzeltme"Enerji Yatırımlarına Proje Bazlı Devlet Yardımı" Başlıklı Haberimizin 3. Paragrafında Yer... ANKARA (AA) – Ersan Petrol Sanayi AŞ'nin ham petrol işleme rafinerisi ve Eko Temiz Enerji..
Gümrük Genel Tebliği Türkiye'nin taraf olduğu tercihli ticaret anlaşmalarında kullanılan menşe ispat ve dolaşım belgelerinin gümrük idareleri tarafından gerçekleştirilen vize işlemlerine dair..
Bamya Çiftçide 3, Tezgahta 15 Lira
Bamya Çiftçide 3, Tezgahta 15 Lira
BALIKESİR'de bamya ekimi yapan çiftçiler, tarladan toplayıp 3 TL'ye sattıkları bamyaların, pazarcı tezgahlarında 12 ile 15 TL arasında ücretlerle satılmasına tepki gösterdi.
» 1 2 3