22 Haziran 2018 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

22 Haziran 2018 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sivas'a "Kaşifler Müzesi" Kurulacak Sivas Valisi Davut Gül, kente "Kaşifler Müzesi" kurulacağını bildirdi.
Batman'da Buz Pisti Heyecanı İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) ile görevlendirme yapılan Batman Belediyesince, kentte ilk defa buz ve körling pisti açıldı.
Geleceğin Sanatçıları Yetiştiriliyor
Geleceğin Sanatçıları Yetiştiriliyor
GELECEĞİN sinemacıları, karikatüristleri, şair ve yazarları Eyüpsultan'da yetiştiriliyor.
Urfa'ya "Şanlı" Unvanı Verilişinin 34. Yılı Urfa'ya TBMM tarafından "Şanlı" unvanı verilişinin 34. yıl dönümü törenle kutlandı.
Hollanda Dans Tiyatrosu İzmir'de Gösteri Yaptı Dünyaca ünlü Nederlands Dans Theater (Hollanda Dans Tiyatrosu) topluluğu, İzmir'de sahne aldı.
Argan Yaylası Turizme Kazandırılıyor Ordu'nun Akkuş ilçesine bağlı 1650 rakımlı Argan Yaylası'nın turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.
Samsun'da Duman ve Hayko Cepkin Rüzgarı SAMSUN Gençlik Festivali'nin ikinci gününe Duman ve Hayko Cepkin damgasını vurdu.
Nasreddin Hoca Felsefesini Dünyaya Yaymaya Çalışıyorlar (Haber- Kamera Hasan DÖNMEZ - Atilla MEMİŞ KONYA DHA))ANADOLU Selçukluları döneminde Konya'nın Akşehir ilçesinde yaşayan Türk güldürü v..
Türk-İslam Bilim İnsanlarını Bal Mumu Heykellerle Tanıtıyorlar Eskişehir'de "Farabi, Piri Reis, Mimar Sinan, İbn-i Sina, Ömer Hayyam" gibi Türk-İslam bilim dünyasından 40 kişinin bal mumu hey..
Terörden Temizlenen İlçede Gençler Spora Yöneldi Muş'un Bulanık ilçesinde gençler, terörden temizlenen ilçede kaymakamlık ve belediyenin de destekleriyle sportif faaliyetlere katılarak zamanl..
Samsunda Duman ve Hayko Cepkin Rüzgarı
Samsun'da Duman ve Hayko Cepkin Rüzgarı
SAMSUN Gençlik Festivali'nin ikinci gününe Duman ve Hayko Cepkin damgasını vurdu.
Yoga Tutkunları Times Meydanı'nda Buluştu NEW New York'ta, Dünya Yoga Günü dolayısıyla yüzlerce kişi Times Meydanı'nda yoga yaptı.
Roma'daki Festivalde Türk Müziği Esintisi Türkiye'nin Roma Büyükelçiliği ile Kültür ve Tanıtma Müşavirliğinin katkılarıyla "2018 Roma Müzik Festivali" etkinlikleri kapsamında Türk klasik ve c..
57. Uluslararası Bursa Festivali" Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından bu yıl 57'ncisi düzenlenen "Uluslararası Bursa Festivali" kapsamında "Uzun İnce Bir..