22 Haziran 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

22 Haziran 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ödemişli Patates Üreticisi, Fiyat Artışını Üretim Azlığına Bağladı EGE Bölgesi'nin 'patates ambarı' olarak bilinen İzmir'in Ödemiş ilçesindeki üreticiler, çeşitli hastalıklar ile ekim alanlar..
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın son işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı 3 Ay Aradan Sonra Düştü NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayıs..
Erdoğan: Büyüme Oranımız 7,4 Ama CHP Bunu Kıskanıyor
Erdoğan: Büyüme Oranımız 7,4 Ama CHP Bunu Kıskanıyor
Erdoğan, "Büyüme oranımız 7,4 ama CHP bunu kıskanıyor, 'Senin cebine buradan giriyor mu?' diyor.
Türkiyenin Kaynaklarının Çarçur Edildiği Bir Gerçektir'
Türkiye'nin Kaynaklarının Çarçur Edildiği Bir Gerçektir"
Akşener, "Türkiye'nin kaynaklarının çarçur edildiği bir gerçektir.
Karamollaoğlu: Herkes Sandığa Gitsin
Karamollaoğlu: Herkes Sandığa Gitsin
Karamollaoğlu, "Herkes sandığa gitsin, komşunuz, akrabanız, kendiniz kime oy verirse versin.
Trakya Doğalgaz Dağıtım Aş, Zorlu Enerji'ye Devredildi Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ tarafından, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım AŞ'nin, şirket iştiraklerinden Zorlu Enerji Dağıtım AŞ'ye d..
Imf, Türkiye ile İlgili İddiaları Yalanladı Uluslararası Para Fonu (IMF), "Türkiye'nin IMF'nin kapısını çalma ihtimaline karşı hazırlık yaptığı ve acil durum grubu oluşturduğu" iddialarını ya..
Aegean Airlines ile Airbustan 5 Milyar Euroluk Anlaşma
Aegean Airlines ile Airbus'tan 5 Milyar Euroluk Anlaşma
Aegean Airlines ile Airbus arasında 5 milyar euroluk uçak satın alım anlaşması imzalandı.
Aegean Airlines ile Airbus'tan 5 Milyar Avroluk Anlaşma Yunanistan'ın ana hava yolu şirketi Aegean Airlines ile Airbus arasında 5 milyar avroluk uçak satın alım anlaşması imzalandı.
Opecin 174üncü Olağan Toplantısı Sona Erdi
Opec'in 174'üncü Olağan Toplantısı Sona Erdi
Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen Petrol İhraç Eden Ülkeler Teşkilatı’nın (OPEC) 174’üncü olağan toplantısı sona erdi.
Girişimci İş Adamları, "Büyük Türkiye" İçin "Devam" Diyor Girişimci İş Adamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç, "Ülkemizin, milletimizin ve gönül coğrafyamızın içinden geçmekte olduğu kritik süreci..
174. Opec Olağan Toplantısı Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) tarafından petrol kesintisi kararında uyum oranının mayıs ayı itibarıyla yüzde 152'ye ulaştığı ve yıl sonuna kadar bu oranı..
İnce: Sanayi ve Girişimcilik Bakanlığı Kuracağım
İnce: Sanayi ve Girişimcilik Bakanlığı Kuracağım
Muharrem İnce, cumhurbaşkanı seçildiğinde mevcut yönetime ilaveleri olacağını belirterek, "Girişimciliği ilave edeceğim, Sanayi ve Girişimcilik Bakanlığı kuracağım, esnafı ilave edeceğim, Ticaret ve Esnaf Bakanlığı...
Ödemişli Patates Üreticisi, Fiyat Artışını Üretim Azlığına Bağladı EGE Bölgesi'nin 'patates ambarı' olarak bilinen İzmir'in Ödemiş ilçesindeki üreticiler, çeşitli hastalıklar ile ekim alanlar..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları, OPEC toplantısında petrol üretiminin artırılması konusunda uzlaşmaya varılmasından sonra günü yükselişle kapattı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 783 milyar lira olarak hesaplandı.
İşkur Genel Müdürü Cafer Uzunkaya Açıklaması
İşkur Genel Müdürü Cafer Uzunkaya Açıklaması
2018 İstihdam Buluşmaları Rize programına katılan İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Rize Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıda istihdamla ilgili rakamları açıkladı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Ekonomimiz Sağlam" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Son üç aydır bunların ağababaları plan kuruyorlar, ekonomi üzerinde ataklarda bulunuyorlar.
Bu Hafta Borsa ve Dolar Kazandırdı, Altın Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 1,39, dolar yüzde 1,47 değer kazanırken, altın yüzde 1..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 794,87 puan artışla 95.852,11 puandan kapandı.
Eskişehire Modern Süt Tesisleri Kuruluyor
Eskişehir'e Modern Süt Tesisleri Kuruluyor
Eskişehir’in Beylikova ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan 120 büyük başlık Modern Süt Hayvancılığı tesisi tamamlandı.
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,84’lük yükselişle tamamladı.
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,84 yükselişle 95.852,11 puandan tamamladı.
Küresel Piyasalar – Trump Tweet Attı, Avrupa'da Endeksler Hız Kesti – ABD Başkanı Donald Trump'ın Twitter'dan yaptığı bir paylaşımda Avrupa menşeli tüm otomobillere yüzde 20 ek gümrük vergisi..
Airbus Brexit'te Anlaşmazlık Durumunda İngiltere'den Çıkabilir LONDRA (AA) – Merkezi Fransa'da bulunan havacılık ve teknoloji şirketi Airbus, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) çıkış süre..
» 1 2 3 4 5 6 7