21 Haziran 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hırvatistan, Arjantini Farklı Yendi
Hırvatistan, Arjantin'i Farklı Yendi
Rusya'da devam eden 2018 FIFA Dünya Kupası'ndaki D Grubu maçında Hırvatistan, Arjantin'ı 3-0 mağlup etti.
Turizm İstişare Kurulu Toplantısı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "İnşallah bu yıl içerisinde en az yüzde 5,5-6'lar seviyesinde bir büyüme hızıyla birlikte Türkiye önemli bir noktaya..
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD ile Çin arasındaki ticaret gerginliğinin yatırımcılarda endişe yaratmaya devam etmesiyle günü düşüşle tamamladı.
Kdz. Ereğli Tso, Stratejik Plan Çalıştayı Düzenledi
Kdz. Ereğli Tso, Stratejik Plan Çalıştayı Düzenledi
Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından, 19-20 Haziran 2018 tarihlerinde 2 gün süren stratejik Plan Eğitimi ve Stratejik Plan Çalıştayı düzenledi.
Bakan Özlü: 'Tarım Arazilerini Osb Yapmayacağız'
Bakan Özlü: "Tarım Arazilerini Osb Yapmayacağız"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Birinci sınıf tarım arazilerini asla Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yapmayacağız. Birinci sınıf tarım arazileri tarım arazisi olarak kalacak" dedi.
Halkbank'tan Çay Üreticisine Destek Halkbank ile Rize Ticaret Borsası (RTB) arasında, kredi kullanımına fırsat sunan "Çay Sektörü Destek Paketi" protokolü imzalandı.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları OPEC toplantısına ilişkin beklentilerle günü düşüşle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları OPEC toplantısına ilişkin beklentilerle günü düşüşle tamamladı.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 6,40-7,10 liradan satıldı.
Tatmetalde Toplu Sözleşmede Anlaşmaya Varıldı, Grev Sona Erdi
Tatmetal'de Toplu Sözleşmede Anlaşmaya Varıldı, Grev Sona Erdi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Tatmetal Çelik A.Ş.’de çalışan 273 işçiyi ilgilendiren toplu sözleşmede Türk Metal Sendikası ile anlaşmaya varıldığı açıklandı.
Intel Ceo'su İstifa Etti NEW Dünyanın en büyük çip üreticilerinden olan ABD'li Intel'in Üst Yöneticisi (CEO) Brian Krzanich'in istifa ettiği bildirildi.
ABD Yüksek Mahkemesi'nden E-ticaret Şirketlerini Üzecek Karar ABD Yüksek Mahkemesi, eyaletlerin internet üzerinden yapılan alışverişlerden (e-ticaret) satış vergisi toplayabileceğine karar ve..
Kuru Soğan Fiyatındaki Artış Türkiye'nin önemli soğan üretim merkezlerinden Amasya'da üreticiler, market ve pazarlarda tüketiciye 6 liraya kadar satılan soğanın fiyatlarındaki artışın, aşırı ..
Başkentte Kuvvetli Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi
Başkentte Kuvvetli Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi
Ankara'da öğleden sonra başlayan kuvvetli yağış, Mamak ve Çankaya ilçelerinde su baskınlarına neden oldu.
24 Haziran Seçimleri Hepimizin İşi, Aşı" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu birliğimizi, beraberliğimizi, bu gücümüzü pekiştirmemiz, kuvvetlendirmemiz lazım. 24 Haziran seçimleri hepimizin işi, aş..
Küresel Piyasalar – Ticaret Savaşı Endişeleriyle Dow Jones Sekiz Gündür Düşüyor – ABD Başkanı Donald Trump'ın, Çin'den yapılan ithalata uygulanan ek gümrük vergisinin tabanını 200 milyar dola..
Yurt İçinde İşletme Sermayesi İçin Kendi Bankalarımıza Garanti Vereceğiz" Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile "İhracatçı Firmalara Yönelik İşletme Sermay..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 779 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira (2) HATAY'da tarlada 2 liraya alıcı bulan soğan, tezgahta 7 liraya satılıyor.
Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira (1) HATAY'da tarlada 2 liraya alıcı bulan soğan, tezgahta 7 liraya satılıyor.
Vanda 500 Kilogram Kaçak Avlanmış Balık Ele Geçirildi
Van'da 500 Kilogram Kaçak Avlanmış Balık Ele Geçirildi
Van’ın Erciş ve Muradiye ilçelerinde kaçak avlanmış 500 kilogram inci kefali balığı ele geçirildi.
Ahmet Türkoğlu, Epiaş Genel Müdürlüğü'ne Atandı Enerji sektöründe üst düzey yöneticilik yapan ve 2017 yılı itibarıyla TPIC Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı görevini yerine getiren Ahmet..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,53’lük yükselişle tamamladı.
Kriptopara – En Yüksek Hacimli İlk 10 Birim İnişe Geçti Güney Kore kripto para birimleri borsalarına yönelik ülke genelinde regülasyonların arttırılmasıyla kripto para birimleri piyasasının e..
» 1 2 3 4 5 6 7 8