21 Haziran 2018 Perşembe Günü Dünya Haberleri

21 Haziran 2018 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye İlk F-35'i Teslim Aldı (1) Türkiye ile ABD arasında krizin yaşandığı F-35 uçakları için teslimat töreni, üretici Lockheed Martin'in Fort Worth tesislerinde yapıldı.
Türkiye İlk F-35'i Teslim Aldı (2) Türkiye ile ABD arasında krizin yaşandığı F-35 uçakları için teslimat töreni, üretici Lockheed Martin'in Fort Worth tesislerinde yapıldı.
İsrail Başbakanı Netanyahunun Eşine Yolsuzluk Suçlaması
İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Eşine Yolsuzluk Suçlaması
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun eşi Sara Netanyahu, dolandırıcılık ve güveni kötüye kullanmakla suçlandı.
Türkiye İlk F-35i Teslim Aldı (3)
Türkiye İlk F-35'i Teslim Aldı (3)
Türkiye ile ABD arasında krizin yaşandığı F-35 uçakları için teslimat töreni, üretici Lockheed Martin'in Fort Worth tesislerinde yapıldı.
Türkiye İlk F-35i Teslim Aldı
Türkiye İlk F-35'i Teslim Aldı
Türkiye ile ABD arasında krizin yaşandığı F-35 uçakları için teslimat töreni, üretici Lockheed Martin'in Fort Worth tesislerinde yapıldı.
ABDde İlk F-35in Teslim Töreni Başladı
ABD'de İlk F-35'in Teslim Töreni Başladı
Türkiye ile ABD arasında bir süredir ciddi kriz yaşanan F-35 savaş uçağı teslimat töreni, imalatçı Lockheed Martin şirketinin Fort Worth/Teksas'taki tesislerinde gerçekleştiriliyor.
Dünya Kupası'nda Deutsche Welle Muhabirine Canlı Yayında Taciz Alman yayın kuruluşu Deutsche Welle'nin İspanyolca Servisi muhabiri, Moskova'dan Dünya Kupası için yaptığı canlı yayın sırasında..
Kuzey Kore'nin Nükleerde Somut Bir Adım Attığına İlişkin Bilgi Yok" – ABD Savunma Bakanı James Mattis, Kuzey Kore'nin nükleer silah programını iptal ettiğine, ya da konu ile ilgili atılmış so..
Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'in Kızı Oldu 37 yaşındaki Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
Trump, Göçmenlerin Zorla Çocuklarından Ayrılmalarına Yol Açan Uygulamasına Son Verdi ABD Başkanı Donald Trump, ülkeye kaçak olarak gelen göçmen ailelerin sınırda zorla çocuklarından ayrılmala..
Guatemala İç Savaşı'nda Ölenler Yıllar Sonra Defnedildi
1960-1996 yılları arasındaki Guatemala İç Savaşı'nda hayatını kaybeden 48 kişinin analizler sonucunda kimliğinin belirlenmesinin ardından cenaze kalıntıları San Juan Comalapa bölgesinde toprağa verildi.
Avrupa Birliği ABD'den Kot, Viski ve Motosiklet İthalatını Hedefleyen Gümrük Tarifelerini Yarın... Avrupa Birliği'nin ABD'nin gümrük vergilerine yanıt olarak getireceği yeni gümrük tarifeleri..
15 Temmuz Darbe Girişimiyle İlgili Yazılarıyla Tanınan Gazeteci Ece Sevim Öztürk Tutuklandı Fethullah Gülen yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan araştırmacı gazeteci E..