7 Eylül 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

7 Eylül 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Obama Suskunluğunu Bozdu
Obama Suskunluğunu Bozdu
ABD’deki Illinois Üniversitesinde konuşma yapan ABD eski başkanı Barack Obama, uzun zamandır devam ettiği politik suskunluğunu bozarak, “Mükemmel bir adayınız yok diye kenarda duramazsınız, ihtiyacımız Amerika’yı düşünen...
Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Toplantıya Katılmadı
Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Toplantıya Katılmadı
Yenice Belediye Meclisi bugün yapılan toplantıda toplanamadı.
MHPli Yıldırımdan, 30 Büyükşehirde İttifak Sinyali
MHP'li Yıldırım'dan, 30 Büyükşehirde 'İttifak' Sinyali
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlerde 30 büyükşehirde ittifak yapılacağının sinyalini vererek, "Önümüzdeki seçimlerde başta belirttiğim gibi 30 büyükşehirde Cumhur İttifakı'na gönül veren siyasi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Lideri Hamaney ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zirve görüşmelerinin ardından İran lideri Ayetullah Hamaney ile bir araya geldi.
BM ABD Daimi Temsilcisi Haleyden Rusyaya Sert İdlib Eleştirisi
BM ABD Daimi Temsilcisi Haley'den Rusya'ya Sert İdlib Eleştirisi
BM Güvenlik Konseyi’nin Ortadoğu gündemi ile gerçekleştirdiği toplantıda konuşan BM ABD Daimi temsilcisi Nikki Haley, Rusya’nın ve Esad Rejimi’nin Suriye’deki faaliyetlerini sert bir dille eleştirdi.
Oktay, Çamlıca Camisi'nde İncelemelerde Bulundu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yapımı devam eden Çamlıca Camisi'nde incelemelerde bulundu.
87. İzmir Enternasyonal Fuarı Açılış Töreni TBMM Başkanı Binali Yıldırım, tüm dünyanın ABD Başkanı Donald Trump'ın aldığı kararları şaşkınlıkla izlediğini, bu durumun sürdürülebilir olmadığın..
AK Partiden Vanda 'Daraltılmış İl Danışma Meclisi' Toplantısı
AK Parti'den Van'da "Daraltılmış İl Danışma Meclisi" Toplantısı
AK Parti Van İl Başkanlığınca aylık "Daraltılmış İl Danışma Meclisi" toplantısı gerçekleştirildi.
Bakan Kurum: "Kirliliğe Neden Olan Palau Bayraklı, Harrier İsimli Kuru Yük Gemisinin Firmasına, 1... Bakan Kurum: "Kirliliğe neden olan Palau bayraklı, Harrier isimli kuru yük gemisinin firma..
AK Partiden Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti'den 'Daraltılmış Danışma Meclisi' Toplantısı
AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından eylül ayı “Daraltılmış İl Danışma Meclisi” toplantısı gerçekleştirildi.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Ne Yazık Ki Dünya Bir Şaşkınlık İçerisinde Yeni Amerikan Başkanının... TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Ne yazık ki dünya bir şaşkınlık içerisinde yeni Amerikan B..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bugünlerde Bazı Ekonomik Sıkıntılar Yaşadığımız Gerçektir, Her... TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bugünlerde bazı ekonomik sıkıntılar yaşadığımız gerçektir, her ..
Ayrılıkçı Donetskte Liderlik Kavgası Başladı
Ayrılıkçı Donetsk'te Liderlik Kavgası Başladı
Ukrayna’dan tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan eden Donetsk Halk Cumhuriyeti’nde, ülkenin başkanı Aleksandr Zaharçenço’nun bombalı saldırıyla öldürülmesinden sonra liderlik kavgası yaşanmaya başlandı.
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: 'Abd, Suriyede Bulundukça Kalıcı Barış Sağlanamaz'
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Abd, Suriye'de Bulundukça Kalıcı Barış Sağlanamaz"
İran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi’nde konuşan İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, “ABD’nin Suriye’ye kanunsuzca müdahale etmesi uluslararası yasaların hiçbirine uymamaktadır ve...
Tahran Zirvesi'nden Ortak Bildiri İran’ın Başkenti Tahran’da gerçekleştirilen zirve sona erdi.
Bağımsız Meclis Üyesi AK Partiye Döndü
Bağımsız Meclis Üyesi AK Parti'ye Döndü
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belde Belediyesi bağımsız meclis üyesi Varol Aksoy AK Parti’ye geçti.
MHPli Milletvekili Fendoğlundan İttifak Değerlendirmesi
MHP'li Milletvekili Fendoğlu'ndan İttifak Değerlendirmesi
Malatya’da halk gününde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, AK Parti ile yaptıkları ittifakla seçime girdiklerini ve bu birlikteliği ülkenin bekası ve geleceği için de devam edeceğini...
Erdoğan-Putin-Ruhani Ortak Basın Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bölgedeki sivil halkın korunması, terörist unsurların ayrıştırılması ve İdlib'in mevcut statüsünün muhafazası ..
İnce: Seçimde Partimizin 1 Oy Fazla Alması İçin Elimden Geleni Yaparım CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, yerel seçimlerde CHP için elinden geleni yapacağını..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İdlibe Yapılan ve Yapılacak Bir Saldırı, Felaketle, Katliamla ve Çok Büyük...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İdlib'e Yapılan ve Yapılacak Bir Saldırı, Felaketle, Katliamla ve Çok Büyük...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran’da yapılan zirvede, “İdlib’in kan gölüne dönmesini asla istemiyoruz” dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Kocadon'a 38 Gün Hak Mahrumiyeti Verilmesi Muğla'nın Bodrum İlçesinde, 38 günlük hak mahrumiyeti cezası alan Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un yerine geçici olarak, D..
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Geçmişte hangi siyasi partiye oy vermiş, hangi siyasi anlayışa sahip olursa olsun bizim amacımız, bir taban ittifakıyla bir derman..
Angela Merkel'e Anket Şoku Almanya’nın doğusundaki altı eyalette yapılan ankette Almanya Başbakanı Angela Merkel’in partisi Hristiyan Demokrat Parti (CDU) eyaletteki üstünlüğünü Almanya için ..
Başkan Karadumandan İttifak Açıklaması
Başkan Karaduman'dan 'İttifak' Açıklaması
Yerel seçimlerde yapılması gündemde olan ittifakı değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Hem AK Parti’nin hem de MHP kurullarının değerlendirmesi, tartışması gereken bir süreç.
CHP Myk Toplantısı Sonrası Açıklama CHP’de MYK toplantısı sonrası açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, ’’Kentimizi yönetecek, sorunları çözecek ve o kentte yaşayan insanların m..
CHP'li Torun: Biz İttifakı Milletle Yapacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yerel seçimler öncesi Ak Parti ile MHP'nin ittifak görüşmesi yaptığını söyleyerek, "Biz ittifakı halkla,..
Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Belirlendi Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi olarak Marjanne de Kwaasteniet atandı.
Erdoğan: "Şu Anda Atacağımız Adım, Birlikte Buradan (İdlib) Olabilecek Göçü Engellemektir. Erdoğan: "Şu anda atacağımız adım, birlikte buradan (İdlib) olabilecek göçü engellemektir.
CHP'li Torun: Biz İttifakı Milletle Yapacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yerel seçimler öncesi Ak Parti ile MHP'nin ittifak görüşmesi yaptığını söyleyerek, "Biz ittifakı halkla,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Şu Anda Zaten 3,5 Milyona Ev Sahipliği Yapıyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz şu anda zaten 3,5 milyona ev sahipliği yapıyoruz.
Erdoğan: "Özellikle Silahların Bırakılmasını Sağlamaya Yönelik Buradan Çıkan Mesaj, Artık Terör... Erdoğan: "Özellikle silahların bırakılmasını sağlamaya yönelik buradan çıkan mesaj, artık te..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzdeki Günlerde 3 Garantör Ülkenin Temsilcileri, BM Genel Sekreterinin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzdeki günlerde 3 garantör ülkenin temsilcileri, BM Genel Sek..
Erdoğan: "Türkiye Olarak Baştan Beri Suriye'de Akan Kanın Durması İçin Mücadele Ettik. Hiçbir Ayrım... Erdoğan: "Türkiye olarak baştan beri Suriye'de akan kanın durması için mücadele ettik. H..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anayasa Komitesi'nin Kuruluş Süresine Dair Hazırlıklar Ele Alınacak ve Son... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anayasa Komitesi'nin kuruluş süresine dair hazırlıklar ele alınac..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İdlib Meselesi Yeni Acılara, Yeni Gerginliklere, Yeni Sıkıntılara Mahal... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İdlib meselesi yeni acılara, yeni gerginliklere, yeni sıkıntılara ma..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük Çileler Çekmiş İdlib Halkının Yeni Felaketlere Maruz Kalmasını Asla... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük çileler çekmiş İdlib halkının yeni felaketlere maruz kalması..
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, İzmir'de Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ege Uygarlık Müzesi yapılması düşünülen binada incelemelerde bulundu.
Erdoğan: "Biz Başkaları Gibi Geriye Yaslanıp Yangını Seyretmek Yerine Onu Söndürmenin Yollarını... Erdoğan: "Biz başkaları gibi geriye yaslanıp yangını seyretmek yerine onu söndürmenin yollar..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün Burada Bulunma Sebebimiz, Yaşanan İnsani Drama Son Vermenin Yollarını... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün burada bulunma sebebimiz, yaşanan insani drama son vermeni..
Erdoğan: "Bu Zirveler, Suriye'de Gelinen Noktanın Muhasebesini Yapmak ve İleriye Dönük Adımların... Erdoğan: "Bu zirveler, Suriye'de gelinen noktanın muhasebesini yapmak ve ileriye dönük adım..
CHP'li Muharrem İnce Açıklaması CHP'li Muharrem İnce, "Nasıl ki cumhurbaşkanlığı seçiminde 68 vilayete gidip 107 miting yaptıysam, önümüzdeki yerel seçimlerde partimizin bir oy fazla alması i..
Ruhani: "Tahran Bildirisi Başkanlar Tarafından Onaylandı" IHAAW150426-SIY/07-09-2018 - Ruhani: "Tahran Bildirisi başkanlar tarafından onaylandı" 07.09.2018 15:04:26 TSI NNNN.
» 1 2