7 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

7 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD'nin Çin'e ek gümrük vergileri getirmesinin gündemde olduğunun bildirilmesiyle haftanın son işlem gününü kayıplarla tamamladı.
Hatay'ın Dörtyol İlçesinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Hatay'ın Dörtyol ilçesinde gök gürültülü sağanağın etkili olacağı tahmin ediliyor.
Irakın Kuzeyine Hava Harekatı
Irak'ın Kuzeyine Hava Harekatı
Türk Silahlı Kuvvetlerince, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesine düzenlenen hava harekatında üs bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu belirlenen 4 terörist etkisiz hale getirildi.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Azaldı NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta azaldı..
Trump'tan Çin'e 267 Milyar Dolarlık Yeni Tarife Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, Çin'den ithal edilen 200 milyar dolarlık ürüne getirilecek tarifelere ilaveten 267 milyar dolarlık yeni gü..
87. İzmir Enternasyonal Fuarı
87. İzmir Enternasyonal Fuarı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 87. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) odak ülkesi Hindistan ve partner ülkesi Sırbistan stantlarını ziyaret etti.
4. Uluslararası Gemlik Zeytin Festivali" Bursa'da Gemlik Belediyesi ve Gemlik Kent Konseyi'nce düzenlenen "4. Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali" başladı.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
87. İzmir Enternasyonal Fuarı Açılış Töreni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, bölgesel ticaretin önem kazanacağını belirterek, "Önümüzdeki dönem ticaretin önündeki engeli kaldırarak hep beraber k..
Foça'da Denizi Kirleten Gemi Personeli İfadeye Çağrıldı İzmir'in Foça ilçesinde denizi kirlettiği tespit edilen Harrier isimli kuru yük gemisinin Hintli kaptanının da aralarında bulunduğu 18 ..
Çaldıranda Yol Yapım Çalışması
Çaldıran'da Yol Yapım Çalışması
Van’ın Çaldıran Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Şehit Binbaşı Cesur Kıvanç Mahallesi’nde ikinci dönem bordürlü kilitli parke taşı yol çalışmasına başladı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 770 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
8. Kastamonu Ahşap Fuarı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
8. Kastamonu Ahşap Fuarı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Kastamonu’da, 8. Ahşap Tanıtım Fuarı’nın İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,55’lik yükselişle tamamladı.
Bu Hafta Yatırım Araçlarından Tek Kazandıran Borsa Oldu Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 0,59 değer kazandı, altın yüzde 2,28, avro yüzde 2,4..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 510,84 puan artışla 93.274,15 puandan kapandı.
Türk ve Alman İş Dünyası Buluştu
Türk ve Alman İş Dünyası Buluştu
TÜSİAD Almanya'daki muadil kuruluşu BDI ile bir araya geldi.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,55 değer kazancıyla 93.274,15 puandan tamamladı.
Kırşehir'de İşletmelerde Ürün Denetimi Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğünce oluşturulan ekiplerle kent merkezinde ürün ve fiyat denetimi yapıldı.
Erzurum'da Çiftçilere 20 Ton Tritikale Tohumu Dağıtıldı Türkiye'nin en önemli hayvancılık merkezlerinden Erzurum'da, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce uygulanan "2018 Yılı Çayır Mera Yem Bitkile..
Aliağa Deniz Odası Şube Başkanı Adem Şimşek Oldu
Aliağa Deniz Odası Şube Başkanı Adem Şimşek Oldu
Aliağa’da IMEAK Deniz Ticaret Odası kuruluşunu tamamlarken, yapılan seçimlerde başkan Adem Şimşek, meclis başkanı ise İsmail Önal oldu.
CHP Ekonomi Heyetinden Tzob'a Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Üretim yaparken kullandığımız bütün ürünler ithal. Döviz kurlarının artmasından doğrudan tarım sektörü bütünü..
» 1 2 3 4 5 6 7 8