7 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

7 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran'dan Irak'taki Konsolosluk Binasına Düzenlenen Saldırı Hakkında Açıklama İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi, Iraklı protestocuların Basra kentindeki İran Konsolosluğuna düzenl..
Erdoğan-Hamaney Görüşmesine İlişkin Açıklama İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, İran ile Türkiye'nin İslam dünyası için ortak amaçlara sahip olduğunu belirterek "O yüzden İran ile Türkiy..
Dha Dış Haber - Hamaney: İran-Türkiye İşbirliği Daha da Genişletilmeli Türkiye-İran-Rusya üçlü liderler zirvesi için Tahran'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran dini lideri Aye..
Dha Dış Haber - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayetullah Ali Hamaney ile Görüştü
Dha Dış Haber - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayetullah Ali Hamaney ile Görüştü
Türkiye-İran-Rusya üçlü liderler zirvesi için Tahran'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney ile görüştü.
Halep, İdlib ve Hamadaki Gösterilerde Saldırılar Kınandı
Halep, İdlib ve Hama'daki Gösterilerde Saldırılar Kınandı
Bugün cuma namazından çıkan Halep, İdlib, Hama ve civarındaki 40 kasabadan rejim muhalifleri, Rusya'nın Suriye rejimine desteğini, İdlib ve kurtarılmış bölgelere saldırısını protesto eden gösteriler yaptı.
2- Erdoğan: İdlib'de Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ger..
1- Erdoğan: İdlib'de Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ger..
KKTC'de Hayvan Üreticileri Rum Sınırına Yürüdü, Polisle Çatıştı KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Hayvan Üreticileri Birliği üyeleri, arpa ve yeme gelen zamları protesto etmek amacıyla 3 gün ..
İsrail Askerleri Batı Şeria'daki Gösterilerde 7 Filistinliyi Yaraladı İşgal altındaki Batı Şeria'nın farklı bölgelerinde düzenlenen gösterilere müdahale eden İsrail askerleri, 7 Filistinliyi ..
Erdoğan: İdlib'de Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçek..
Erdoğan ve Putin Görüşmesi Başladı (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet başkanı Vladimir Putin'nin "Suriye" konusunda düzenlenecek Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi öncesi ba..
Bir Sonraki Türkiye-İran-Rusya Zirvesi Rusya'da Yapılacak – Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin'in daveti üzerine, bir sonraki Üçlü Zirve'nin Rusya'da yapılması kararlaştırıldı.
Erdoğan ve Ruhani Görüşmesi Tamamlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin "Suriye" konusunda düzenlenecek Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi öncesi baş ba..
Erdoğan: İdlibde Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak (2)
Erdoğan: İdlib'de Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak (2)
– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçekleştirdiği Üçlü Zirve'nin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında, "İdlib, sadece...
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Suriye" meselesi için gerçekle..
Erdoğan: İdlib'de Ateşkes İlanı Olursa Önemli Bir Adım Olacak – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçek..
Erdoğan: İdlib Bölgenin Barış ve İstikrarı Bakımından da Hayati Öneme Sahiptir – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir..
Tahran'da Suriye Konulu Üçlü Zirve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye konusunda Türkiye, Rusya ve İran'ın ortak çabaları sayesinde siyasi çözüm sürecinde ilerleme kaydedildiğini dile..
Üçlü Zirve Tamamlandı – Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in katıldığı ortak basın toplantısı başladı.
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi Başladı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Suriye" meselesi için gerçekleşt..
Tahrandaki Suriye Konferansı Almanyanın Yakın Takibinde
Tahran'daki Suriye Konferansı Almanya'nın Yakın Takibinde
Türkiye, Rusya ve İran liderlerinin katıldığı Tahran'daki üçlü zirve Alman medyasında geniş yer buldu.
Elon Musk Canlı Yayında Esrar İçti Tesla Motors ve SpaceX şirketlerinin kurucusu Elon Musk, konuk olduğu radyo programında esrar içti.
Erdoğan ve Putin Görüşmesi Başladı (2)
Erdoğan ve Putin Görüşmesi Başladı (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet başkanı Vladimir Putin'nin "Suriye" konusunda düzenlenecek Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi öncesi baş başa görüşmesi başladı.
Erdoğan ve Putin Görüşmesi Başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet başkanı Vladimir Putin'nin "Suriye" konusunda düzenlenecek Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi öncesi baş ba..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tahran'da – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gerçekleştireceği görüşme için Tahran'a gitti.
Tahran'daki Suriye Konferansı Almanya'nın Yakın Takibinde Türkiye, Rusya ve İran liderlerinin katıldığı Tahran’daki üçlü zirve Alman medyasında geniş yer buldu.
Rusya ABD'nin Suriye'de Vurmak İstediği Hedefleri İstedi Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, ABD'den kimyasal silah üretimi ve saklanmasıyla ilgili olduğunu savunduğu yapıları açı..
Zaharova: Teröristler Halkın İdlib'den Çıkışına Engel Oluyor Rusya Dışişleri Bakanlığı Resmi Temsilcisi Mariya Zaharova, teröristlerin halkın İdlib bölgesinden çıkışına engel olduklarını ve o..
Uşakov: "Üçlü Zirve"De Suriye Konusuna Dikkat Çekilecek Rusya Devlet Başkanı Danışmanı Yuriy Uşakov, Rusya, Türkiye ve İran liderlerinin bugün Tahran'da bir araya gelecekleri Üçlü Zirve'de, İ..
Rusya: Türkiye'ye S-400'ler 2019 Ortasında Teslim Edilecek Rusya Federal Askeri Teknik İşbirliği Servisi Başkanı Dmitriy Şugayev, S-400 füze savunma komplekslerinin Türkiye'ye 2019 yılının or..
İdlib, Havadan ve Karadan Vuruluyor SURİYE'nin İdlib kentinde terör örgütü Heyeti Tahriri Şam (HTŞ) kontrolündeki bazı bölgelere Rusya ve Suriye savaş uçakları tarafından bombardıman düzenlen..
İdlib ve Tahran Zirvesi Rus Basınında: 'Hem Türkiye Hem Rusya'yı Tatmin Edecek Bir Seçenek Aranıyor'
Tahran zirvesi öncesi Rus basınına konuşan uluslararası ilişkiler uzmanı Marsadov en olası seçenek olarak HTŞ'ye yönelik bir askeri operasyonun ardından müzakerelerin başlamasını görüyor ve bunun hem Türkiye hem Rusya'yı...
» 1 2