6 Eylül 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

6 Eylül 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusyadan BM Güvenlik Konseyine Sert Tepki
Rusya'dan BM Güvenlik Konseyi'ne Sert Tepki
Rusya’nın Birleşmiş Millet (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, BM Güvenlik Konseyi’nin eski Rus ajan Skripal olayıyla ilgili yalan söylediğini ileri sürdü.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Tahranda
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Tahran'da
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tahran’da İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ile bir araya geldi.
Erdoğan-Talon Ortak Basın Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Amerika, kendisine (FETÖ elebaşı) 400 dönüm arazi tahsis etti ve bu arazide kendisi orada bütün dünyadaki örg..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 44. Ambrosetti Forumu'na Katılmak Üzere İtalya'ya Gidecek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İtalya’nın önde gelen düşünce kuruluşlarından Ambrosetti Vakfı tarafın..
Erdoğan'dan Benin'e Fetö Uyarısı (2) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladıktan sonra başbaşa görüşmeye geçildi.
Erdoğan'dan Benin'e Fetö Uyarısı (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladıktan sonra başbaşa görüşmeye geçildi.
Erdoğandan Benine Fetö Uyarısı
Erdoğan'dan Benin'e Fetö Uyarısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladı.
Erdoğan'dan Benin'e Fetö Uyarısı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladıktan sonra başbaşa görüşmeye geçildi.
Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon Beştepe'de CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladıktan sonra başbaşa görüşmeye geçildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amerika, Kendisine (Fetö Elebaşı) 400 Dönüm Arazi Tahsis Etti ve Bu Arazide... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amerika, kendisine (FETÖ elebaşı) 400 dönüm arazi tahsis etti ve..
Erdoğan: "Temennimiz O Ki Fetö'nün Ülkedeki (Benin) Bağlantılarının Tasfiyesi ile İlgili Olarak En... Erdoğan: "Temennimiz o ki FETÖ'nün ülkedeki (Benin) bağlantılarının tasfiyesi ile ilgili ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Afrika, Bizim İçin Büyük Önem Arz Eden Bir Kıta Olmuştur. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Afrika, bizim için büyük önem arz eden bir kıta olmuştur.
Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon Beştepede
Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon Beştepe'de
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon'u Beştepe'de karşıladıktan sonra başbaşa görüşmeye geçildi.
Erdoğan-Talon Görüşmesi Başladı
Erdoğan-Talon Görüşmesi Başladı
Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine Türkiye’ye geldi.
Kavak'ta Muhtarlar Toplantısı Düzenlendi Kavak ilçesinde muhtarlar toplantısı yapıldı.
AK Parti Milletvekili Aydemir: 'Biz Birlik Olursak Kimse Bu Ülkeye Boyun Eğdiremez'
AK Parti Milletvekili Aydemir: "Biz Birlik Olursak Kimse Bu Ülkeye Boyun Eğdiremez"
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Türkiye’nin büyümesini istemeyen güçlerin içeride ve dışarıda Türkiye aleyhine oyunlar oynadığını belirterek, "Biz birlik olursak kimse bu ülkeye boyun eğdiremez" dedi.
Dursunbeyde Stklar O İddialar Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Dursunbey'de Stk'lar O İddialar Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde infiale sebep olan adli olayın ardından sivil toplum kuruluşları suç duyurusunda bulundu.
AK Parti Mkyk Üyesi Ceylandan İhaya Ziyaret
AK Parti Mkyk Üyesi Ceylan'dan İha'ya Ziyaret
AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, dövizdeki dalgalanmanın 15 Temmuz darbe girişiminin devamı olduğunu söyledi.
Bahçeli'den "Fırsatçılık" Tepkisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'nin kaybettiği ortamda haksız kazanç peşine düşenler, kar hevesine kapılanlar damgalı iş birlikçilerdir, yeri yurd..
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kasemi: Üçlü Zirve Krizin Siyasi Çözümünde Önemli Rol Oyanabilecek... - İRAN İslam Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasemi, Tahran Zirvesi'ne de..
Bahçeli: İdlib Fokur Fokur Kaynayan Kazana, Fitili Ateşlenmek Üzere Olan Dinamite Dönüşmüştür MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İdlib ve ekonomiye ilişkin, "Hiç kimse kriz çığırtkanlığı, kaos ..
Myk Sonrası Devlet Bahçeli'den Yazılı Açıklama MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ”Türkiye’nin kaybettiği bir ortamda haksız kazanç peşine düşenler, kar hevesine kapılanlar damgalı işbirlikçil..
Bahçeli: "İdlib'e Yönelik Operasyonların Türkiye'nin Milli Bekasını Tehlikeli Şekilde Yıpratacağı,... Bahçeli: "İdlib'e yönelik operasyonların Türkiye'nin milli bekasını tehlikeli şekilde yıp..
MHP'de Yeni Görev Dağılımı MHP'de İsmail Faruk Aksu ve Mustafa Hidayet Vahapoğlu Genel Başkan Yardımcılığı, Kadir Şekerci ise Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirildi.
Kuveyt, İdlib'de Barışı Sağlamak İstiyor Kuveyt’in, İdlib’e askeri sevkıyat ve bombardıman yapan Suriye rejiminin yapacağı muhtemel operasyon için endişe duyduğu belirtildi.
Ak Partili Cemal Öztürk: 'Türkiyede Kalıcı Bir Fındık Politikası Yok'
Ak Partili Cemal Öztürk: "Türkiye'de Kalıcı Bir Fındık Politikası Yok"
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, “Türkiye’nin kalıcı bir fındık politikası geçmişte de yoktu bugün de yok” dedi.
MHP'de Yeni Görevler Belirlendi MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
AK Partili Savaş, Aydının Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutladı
AK Parti'li Savaş, Aydın'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutladı
AK Parti Aydın Milletvekili TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ncı yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Tok: 'İlk Günkü Aşkla, AK Parti Belediyecilik Anlayışımızı Sürdürüyoruz'
Tok: "İlk Günkü Aşkla, AK Parti Belediyecilik Anlayışımızı Sürdürüyoruz"
Mahalle gezilerini sürdüren Başkan Tok, AK Parti’nin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yola devam ettiklerini söyledi.
MHPli Pehlivan, Yerel Seçim Çalışmalarını Devlet Bahçeliye Anlattı
MHP'li Pehlivan, Yerel Seçim Çalışmalarını Devlet Bahçeli'ye Anlattı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile birlikte MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden İl Başkanı Burak Pehlivan, Aydın’ın sorunlarını ve yerel seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Başkan Sözlüden Adaylık Açıklaması
Başkan Sözlü'den Adaylık Açıklaması
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yerel seçimlerde MHP’den yeniden aday olduğunu belirterek, "Genel başkanımız, benim yaptığım festivalleri beğeniyor.
Bakan Gül'den "Af" Açıklaması: "Cumhurbaşkanımızın Söyledikleri Belli" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin af teklifine ilişkin, "Cumhurbaşkanımızın söyledikler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a Gidecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Eylül tarihinde Azerbaycan’a resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Beyşehir'de Halk Günü Toplantıları Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun başkanlığında, her hafta çarşamba günü "halk günü toplantıları" gerçekleştiriliyor.
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Makedonyada
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Makedonya'da
Makedonya’da 30 Eylül’de gerçekleştirilecek “İsim değiştirme” referandumu nedeniyle, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg dün akşam Üsküp’e geldi.
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu: "Hayalime Annem Karşı Çıkıyordu" İstanbul Alman Lisesinin 2018-2019 eğitim-öğretim yılı açılış törenine katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ”Bu lise Alman ve Tü..
AK Parti Teşkilat Başkanı Kandemir, Muğla'yı Ziyaret Etti AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, teşkilat ziyaretleri kapsamında AK Parti Muğla İl Teşkilatını..
Bakan Gül Yargı Muhabirleriyle Bir Araya Geldi Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) davalarına ilişkin, "Hakim savcılarımız büyük bir gayretle çalışıyor.
Efeler CHPde Sümran Ünal Aday Daylğını Açıkladı
Efeler CHP'de Sümran Ünal Aday Daylğını Açıkladı
AYDIN (İHA) – CHP Efeler İlçe Teşkilatında eski Aydın Büyükşehir ve Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Sümral Ünal, Efeler Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kasımi, Zirve Öncesi İhaya Konuştu
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kasımi, Zirve Öncesi İha'ya Konuştu
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi, yarın başkent Tahran’da gerçekleştirilecek zirve öncesinde İHA’ya özel açıklamalarda bulundu.
Erdemli Belediyesi Pınarbaşı Mahallesinin Asfalt Sorununu Çözdü
Erdemli Belediyesi Pınarbaşı Mahallesi'nin Asfalt Sorununu Çözdü
Erdemli Belediyesi’ne bağlı ekipler, Pınarbaşı Mahallesi’ne 7 kilometrelik sathi asfalt dökerek, mahallelinin asfalt sorununu ortadan kaldırdı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ve Ruhani Tahran'da Bir Araya Gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ka..
CHP'den Asker, Polis ve Zabıtalar İçin Teklif CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, asker, polis ve zabıtaların dini bayramlardaki çalışma sürelerinin yıllık izinlerine eklenmesi için ka..
» 1 2