6 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

6 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
S&p ve Nasdaq Düşüşle Kapandı
S&p ve Nasdaq Düşüşle Kapandı
New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki düşüşle günü "karışık" seyirle tamamladı.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki düşüşle günü "karışık" seyirle tamamladı.
Rusyadan BM Güvenlik Konseyine Sert Tepki
Rusya'dan BM Güvenlik Konseyi'ne Sert Tepki
Rusya'nın Birleşmiş Millet (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, BM Güvenlik Konseyi'nin eski Rus ajan Skripal olayıyla ilgili yalan söylediğini ileri sürdü.
Ünlü Aktör Burt Reynolds Hayatını Kaybetti
Ünlü Aktör Burt Reynolds Hayatını Kaybetti
Ünlü aktör Burt Reynolds hastanede hayatını kaybetti.
Bitcoin İki Günde Yüzde 15 Değer Kaybetti NEW Dünyanın en popüler sanal para birimi Bitcoin'in değeri iki günde yaklaşık yüzde 15 düşüş gösterdi.
Samsun'da Doları Bahane Ederek Zam Yapanlara Karşı Denetimler Yapılacak Simide yüzde 50 zam yapılan Samsun’da Vali Osman Kaymak, “İlimiz genelinde dolar üzerinden ve doları bahane ederek fiya..
Ağrıda Cadde Yenileme Çalışması Başlatıldı
Ağrı'da Cadde Yenileme Çalışması Başlatıldı
Ağrı Belediyesi, kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi'nde yenileme çalışması yapılacağı bildirildi.
Çavuşoğlu, İranlı Mevkidaşı Zarif ile Görüştü
Çavuşoğlu, İranlı Mevkidaşı Zarif ile Görüştü
Suriye konulu Türkiye, Rusya ve İran üçlü zirvesine katılmak için Tahran'da bulunan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İran Dışişleri Bakanı Zarif ile görüştü.
Kargıda Erozyon ve Sel Kontrol Çalışması
Kargı'da Erozyon ve Sel Kontrol Çalışması
Son yıllarda Kargı Orman İşletme Müdürlüğünün en önem verdiği çalışmalar arasında yer alan erozyon ve sel kontrol çalışmalarına ilçenin çeşitli bölgelerinde devam ediliyor.
Orta Karadeniz İçin Fırtına Uyarısı Orta Karadeniz'de (Bartın ve Samsun arasında), orta kuvvetli rüzgarın yarın ilk saatlerden itibaren fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.
ABD'li General, 4 Milyon TL Ödülle Aranan Ypg'li Terörist ile Görüştü ABD'nin Irak ve Suriye'de DEAŞ terör örgütü ile mücadelede görevli üst düzey yetkililerinden biri olan General Poul Funk,..
Türkiye'nin İlk Yerli Led Ekran Fabrikası Tanıtıldı Amasya'da TAGLIG markasıyla üretim yapan Türkiye'nin ilk yerli LED (Light Emitting Diode) ekran fabrikasının tanıtımı yapıldı.
Cumhuriyet Caddesinde Çalışma Başlatıldı
Cumhuriyet Caddesi'nde Çalışma Başlatıldı
Ağrı Belediyesi kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi’nde yenileme çalışmalarına başladı.
Dha Yurt Bülteni-18 1)ABD'Lİ GENERAL, 4 MİLYON TL ÖDÜLLE ARANAN YPG'Lİ TERÖRİST İLE GÖRÜŞTÜABD'nin Irak ve Suriye'de DEAŞ terör örgütü ile mücadelede görevli üst düzey yetkililerinden biri ol..
ABD'li General, 4 Milyon TL Ödülle Aranan Ypg'li Terörist ile Görüştü ABD'nin Irak ve Suriye'de DEAŞ terör örgütü ile mücadelede görevli üst düzey yetkililerinden biri olan General Poul Funk,..
ABD'den Kuzey Koreli Bilgisayar Programcısına Yaptırım ABD yönetimi, Kuzey Kore vatandaşı Park Jin Hyok'u yaptığı siber saldırılar gerekçesiyle yaptırım listesine aldı.
Amasyadan Yeni Havalimanına 5 Milyon Dolarlık Led Üretimi
Amasya'dan Yeni Havalimanı'na 5 Milyon Dolarlık Led Üretimi
AMASYA'da üretim yapan ilk yerli LED ekran fabrikasında, İstanbul'da yapılan Yeni Havalimanı'nda hizmet verecek ve yaklaşık maliyeti 5 milyon dolar olan LED ekranların üretimi sürüyor.
Bakan Turhan Bosna Hersekli Mevkidaşıyla Görüştü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Türkiye ve Bosna Hersek arasındaki ticaret hacminin geçen yıl yaklaşık 618 milyon dolar seviyesinde ..
İzmit Belediyesi Yabancı Ürün Kullanımını Kaldırdı
İzmit Belediyesi Yabancı Ürün Kullanımını Kaldırdı
Döviz kurlarında yaşanan artışlar sonrasında belediye kurumlarında yerli ürünleri kullanma kararı alan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Artık kullandığımız ürünlerin yerli olmasına büyük özen göstereceğiz" dedi.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta azaldı.
Afrikalı Bakan ve Yardımcılarından İzmirli Yatırımcılara Davet
Afrikalı Bakan ve Yardımcılarından İzmirli Yatırımcılara Davet
İZMİR'e Afrika ülkelerinden gelen bazı bakan ve bakan yardımcıları, 'Afrika iş ve yatırım olanakları' konulu toplantıda, İzmirli iş insanlarına ülkelerine yatırım yapmaları konusunda çağrı yaptı.
İstanbul'daki Helikopter Kazası Otokar, bugün yaşanan helikopter kazasında Otokar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İ. Ünver ve pilot İsmet Öztürk'ün yaralandığını bildirdi.
Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Talon ile Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon ile bir araya geldi.
Erdoğanın Söz Verdiği Bin 500 İşçi Alımı İçin Enerji Bakanlığı Harekete Geçti
Erdoğan'ın Söz Verdiği Bin 500 İşçi Alımı İçin Enerji Bakanlığı Harekete Geçti
Başkan Erdoğan'ın Türkiye Taşkömürleri Kurumuna yönelik verdiği bin 500 işçi alımı sözü sonrası Enerji Bakanlığı harekete geçti.
İkinci Düğünde Hangi Gelinliği Giyiyorum????? Gelinlik Provalarım Kanalıma buradan abone olabilirsiniz: https: //goo.gl/Cw2fGV Selaaam! İlk düğünü atlattığımıza göre bugüne kadar denediğim tü..
Niğde Osb Güneş Enerjisiyle Elektrik Üretiyor
Niğde Osb Güneş Enerjisiyle Elektrik Üretiyor
Niğde Organize Sanayi Bölgesi (OSB), 100 dönüm üzerine kurduğu Güneş Enerji Üretim Sahasında enerji üretiyor.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 769 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10