6 Eylül 2018 Perşembe Günü Dünya Haberleri

6 Eylül 2018 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yemen'de Koalisyon Güçlerinin Saldırılarında 7 Husi Öldü Yemen'de Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçlerinin hava saldırılarında Husilerden 7 kişi hayatını kaybetti.
Türkiye IMF'den Yardım Talebinde Bulunmadı Uluslararası Para Fonu (IMF) Sözcüsü Gerry Rice, Türkiye'nin IMF'den herhangi bir yardım talebinde bulunmadığını söyledi.
Türkiye IMF'den Yardım Talebinde Bulunmadı Uluslararası Para Fonu (IMF) Sözcüsü Gerry Rice, Türkiye'nin IMF'den herhangi bir yardım talebinde bulunmadığını söyledi.
Hırvatistan'da Bulunan Kalıntılar, Mısır'daki 3200 Yıllık Peyniri Gölgesinde Bıraktı
3 hafta önce Mısır'da bulunan 3200 yıllık peynir, Hırvatistan'da gerçekleşen çalışmaların gölgesinde kaldı. Hırvatistan'da bulunan bulgulara göre peynirin üretimi 7200 yıl önceye dayanıyor.
BM Genel Sekreteri Guterres'den "Nükleer" Mesajı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, nükleer silah kurbanlarını anarak, Nükleer Denemelerin Kapsamlı Yasaklanm..
Peskov: Birlişik Krallık'ın Suikast İddiaları Kabul Edilemez – Rusya Devlet Başkanı Putin'in sözcüsü Dmitri Peskov Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May'in suçlamalarını "kabul edilemez" ola..
Macron, Libya Umh Başkanı Serrac ile Telefonda Görüştü Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac ile telefon görüşm..
44 Yıl Sonra Kimlikleri Tespit Edilip, Askeri Törenle Defnedildiler KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), 14 Ağustos 1974 tarihinde Rumlar tarafından katledilen 126 Kıbrıslı Türk'ten 12's..
İran İdlib'de Nihai Mutabakat Konusunda Umutlu İran Meclis Başkanı Ali Laricani, Türkiye, Rusya ve İran liderlerinin katılımıyla Tahran'da düzenlenecek Suriye konulu üc¸lu¨ zirvede İdlib konu..
15. Londra Havacılık Fuarı Kapılarını Açtı Bu yıl 15.'si düzenlenen Londra Havacılık Fuarı, havacılık şirketleri, havalimanları ve seyahat teknolojisi şirketleri ve havacılık meraklılarından ..
KKTC'deki Protestoda Bir Eylemci Traktörle Bakanlığa Girmeye Çalıştı KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Hayvan Üreticileri Birliği üyelerinin, arpa ve yeme gelen zamları protesto etmek amacıyl..
Merkel'den Türkiye Açıklaması Almanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye ekonomisinin sağlıklı gelişmesinin Almanya'nın stratejik çıkarına olduğunu belirtti.
Suriye'de Hava Saldırıları Suriye'nin orta kesimlerdeki Hama ili ve kuzeybatıdaki İdlib ilinde Rus savaş uçakları tarafından, sivil yerleşimler ile askeri muhaliflerin ve rejim karşıtı silahl..
Paraguay'ın Kudüs'teki Büyükelçiliğini Geri Çekmesi Lübnan, Paraguay'ın İsrail'deki büyükelçiliğini Kudüs'ten Tel Aviv'e taşıma kararını memnuniyetle karşıladı.
KKTC'den Hollanda ve Fransa'ya Tepki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, Hollanda ve Fransa dışişleri bakanlarının adaya gerçekleştirecekleri ziyaretler..
KKTC'den Fransa ve Hollanda Dışişleri Bakanlıklarına Tepki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığından, Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian ve Hollanda Dışişleri Bakanı Stef Blo..
Trump: İdlib'de Katliam Olursa Amerika Çok Öfkelenecek ABD Başkanı Donald Trump, İdlib'de olası bir bir katliamın ABD'yi çok kızdıracağını söyledi.
Güney ve Kuzey Kore Liderleri Bu Ay Bir Araya Gelecekler Güney Kore Ulusal Güvenlik Danışmanı Chung Eui-yong, Kuzey ve Güney Kore liderlerinin 18-20 Eylül tarihlerinde Pyongyang'da bir araya ..
Fransa Dışişleri Bakanı Le Drian'dan Libya Diplomasisi Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Libya konusunda Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ve BM Libya Özel T..
» 1 2