5 Eylül 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

5 Eylül 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump: "İdlib'te Katliam Olursa ABD Çok Kızacak" ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da Kuveyt Emiri Şeyh Sabah el-Ahmed el-Cabir es-Sabah ile görüştü.
Bakan Dönmez: Hedefimiz İthal Kömürü Asgariye İndirmek (2) KARADENİZ'DE KÖMÜR ARAYAN MİLLİ ORUÇ REİS GEMİSİNİ İNCELEDİEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, TTK Tahlisiye Müdürlüğü'nü..
Bakan Selçuk Arjantin'e Gitti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, G20 Çalışma ve İstihdam Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Arjantin'in Mendoza şehrine gitti.
BBP Lideri Destici: Türkiye, Yeni Göç Dalgasıyla Karşı Karşıya Kalabilir BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye, sayıları milyonları aşacak yeni göç dalgasıyla kar..
Aydın MHPden 7 Eylül Kurtuluş Günü Mesajı
Aydın MHP'den 7 Eylül Kurtuluş Günü Mesajı
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Aydın’ın düşmen işgalinden kurutuluşun 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Paraguay, Kudüs Kararından Vazgeçti Paraguay, Kudüs Büyükelçiliğini Tel Aviv’e geri taşıyacağını duyurdu.
Dha Yurt Bülteni - 18 Çavuşoğlu: İdlib'e yönelik saldırı her bakımdan felaket olur DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İdlib'e dünden bu yana saldırıların olduğunu söyleyerek, "Burada hiç kims..
Dha Ankara - Çavuşoğlu: İdlib'e Yönelik Saldırı Her Bakımdan Felaket Olur DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İdlib'e dünden bu yana saldırıların olduğunu söyleyerek, "Burada hiç kimse hiç kim..
Çavuşoğlu: İdlib'e Yönelik Saldırı Her Bakımdan Felaket Olur DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İdlib'e dünden bu yana saldırıların olduğunu söyleyerek, "Burada hiç kimse hiç kimseyi kandırma..
Bakan Çavuşoğlu: "Saldırıların Amacı İdlib'i Ele Geçirmek" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Maalesef dünden bu yana saldırılar oldu.
Bakan Dönmez: Hedefimiz İthal Kömürü Asgariye İndirmek (3)
Bakan Dönmez: Hedefimiz İthal Kömürü Asgariye İndirmek (3)
YER ALTINDA MADENCİLERLE YEMEK YEDİEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Zonguldak'ta 17 Mayıs 2010'da meydana gelen grizu faciasında yaşamını yitiren 30 maden işçisinin hayatını kaybettiği TTK Karadon Müessesi...
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Kültürümüz devletler kurmuş ve bir çağı açıp bir çağı kapatmıştır.
Bakan Dönmez: 'Madenciliğe Alışık Şehirlerimiz Tam Tersine Bu Tip Faaliyetlerin Bu Şehirlerde...
Bakan Dönmez: "Madenciliğe Alışık Şehirlerimiz Tam Tersine Bu Tip Faaliyetlerin Bu Şehirlerde...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, maden işçileriyle buluştu.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Radikal Terörist Gruplara Karşı Birlikte Çalışılabilir. IHAAW205235-SIY/05-09-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Radikal terörist gruplara karşı bi..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İdlib'e Yönelik Saldırı Olasılığı Çıktığı Günden Bu Yana Yoğun... IHAAW205137-SIY/05-09-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İdlib’e yönelik saldırı ..
Bakan Dönmez: Hedefimiz İthal Kömürü Asgariye İndirmek (2)
Bakan Dönmez: Hedefimiz İthal Kömürü Asgariye İndirmek (2)
KARADENİZ'DE KÖMÜR ARAYAN MİLLİ ORUÇ REİS GEMİSİNİ İNCELEDİEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, TTK Tahlisiye Müdürlüğü'nün mobil yatakhane treylerinin açılışını gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Dıs¸is¸leri Bakanı Heiko Maas'ı kabul etti.
Başkan Ali Çetinbaş, Yerel Seçimlerdeki Hedefini Açıkladı: 'İnşallah, 13 İlçe ve 15 Beldeyi...
Başkan Ali Çetinbaş, Yerel Seçimlerdeki Hedefini Açıkladı: "İnşallah, 13 İlçe ve 15 Beldeyi...
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, yerel seçimlerdeki hedefini açıkladı.
AK Partili Hamza Dağ: 'Kimse Türkiyeye Diz Çöktüremez'
AK Parti'li Hamza Dağ: "Kimse Türkiye'ye Diz Çöktüremez"
GE’den Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bu son süreçte yaşadığımız hadiseyi dış kaynaklar olduğunu bu hadiseyi ülkemizle ilgili temel meselelere dönük geri adım attırmaya yönelik olduğunu milletimiz...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Maden Ocağına İndi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Maden Ocağına İndi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Zonguldak’ta ziyareti kapsamında maden ocağına inerek işçilerin sofrasına konuk oldu.
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas TBMM'de Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı'nı Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maası Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ı Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ı kabul etti.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ı kabul etti.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maası Kabul Etti
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ı Kabul Etti
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ı kabul etti.
BBP Lideri Destici: Türkiye, Yeni Göç Dalgasıyla Karşı Karşıya Kalabilir
BBP Lideri Destici: Türkiye, Yeni Göç Dalgasıyla Karşı Karşıya Kalabilir
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye, sayıları milyonları aşacak yeni göç dalgasıyla karşı karşıya kalabilir.
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulleri Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, Almanya Dışişleri Bakanı Helko Maas ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurr..
Kaymakam Onay'dan İkizdere'ye Ziyaret Kavak Kaymakamı Fahri Onay, İkizdere Mahallesi'ni ziyaret etti.
Gönül İttifakı Gerçekleşmesi Yönünde Olumlu Açıklamalar Gelmektedir" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçimlerde ittifak tartışmalarına ilişkin, "Hem AK Parti'd..
Volkan Bozkır, KKTC Başbakan Yardımcısı Özersay ile Görüştü TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile bir araya geldi.
BBP Başkanı Destici: 'Ab Bir Hayal Tüneli'
BBP Başkanı Destici: "Ab Bir Hayal Tüneli"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “300 milyonluk Türk dünyası bir araya gelir ve Türk birliğini kurabilirsek artık bize Avrupa Birliğinden hayır gelmeyeceğini en başından beri söylüyoruz.
MHP'nin Adayı Hüseyin Sözlü (Arşiv) MHP, yerel seçimlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü yeniden aday gösterdiği bildirildi.
TBMM Başkanı Yıldırımın Görüşme Trafiği
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Görüşme Trafiği
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Altınordu Futbol Kulübü Başkanı ve MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindeki heyeti ayrı ayrı kabul etti.
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'tan TBMM'ye Ziyaret Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, TBMM'yi ziyaret etti.
Yine Başarı Elde Edeceğimize İnancım Tam" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yerel seçimlerde Antalya teşkilatına büyük iş düştüğünü belirterek, "Antalya genelinde birlik ve ber..
Ak Partili Usta, 'Elbüsler Kendi Gücümüzü Görmemizi Sağlayan Önemli Bir Çalışma'
Ak Partili Usta, "Elbüs'ler Kendi Gücümüzü Görmemizi Sağlayan Önemli Bir Çalışma"
Elazığ Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri yerinde gezip gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Şahin Usta, “Belediyenin çalışmalarını takdir ediyorum.
» 1 2 3