5 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

5 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki düşüşle günü "karışık" seyirle tamamladı.
Edremit'te 80 Çocuk İlk Kez Gökyüzüyle Tanıştı BALIKESİR'in Edremit ilçesinde, 5'inci kez düzenlenen Mysia Uluslararası Havacılık Festivali'nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında, uçağa bin..
S&p'den Arjantin'in Kredi Notuyla İlgili Düzeltme NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Arjantin'in kredi notuyla ilgili düzeltme yaptığını duyurdu.
AB Ülkelerine Vizesiz Seyahatte İzin Belgesi Dönemi Avrupa Birliği (AB) Konseyi, Schengen bölgesine girişlerinde vize uygulanmayan ülke vatandaşlarına seyahat izin belgesi zorunluluğu getiren..
Basrada Göstericiler Belediye Binasını Ateşe Verdi
Basra'da Göstericiler Belediye Binasını Ateşe Verdi
Irak'ın güneyindeki Basra kentinde kamu hizmeti yoksunluğu, işsizlik ve yolsuzluklara karşı yeniden alevlenen gösterilerde bir grup gösterici Basra Belediyesi binasını ateşe verdi.
Karabük'te Elektrik Kesintisi Karabük kent merkezi ile Safranbolu ve Ovacık ilçelerinde pazar günü 7 saat süreli elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Facebook ve Twitter Yöneticileri, Kongre'yi İkna Edemedi Facebook ve Twitter yöneticileri, Amerikalı kanun yapıcıları, sosyal medya platformlarının siyasi manipülasyon amacıyla kullanılmasına..
Dev Petrol Şirketleri Batı Afrikaya Zehirli Petrol İhraç Ediyor
Dev Petrol Şirketleri Batı Afrika'ya Zehirli Petrol İhraç Ediyor
Hollanda'da yayınlanan bir rapora göre, petrol satıcıları, sağlık açısından tehlikeli kimyasallar karıştırılmış hidrokarbonları Afrika kıtasına ihraç ediyor.
Özlap'te Kapalı Halk Pazarı Açılışa Gün Sayıyor Van'ın Özalp ilçesinde, belediye tarafından Kargalı Mahallesinde yaptırılan kapalı halk pazarı tamamlandı.
Suudi Arabistan Petrol Fiyatını 70-80 Dolar Aralığında Tutmayı Hedefliyor'
Suudi Arabistan Petrol Fiyatını 70-80 Dolar Aralığında Tutmayı Hedefliyor"
Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve petrol sektörü kaynaklarına göre, Suudi Arabistan, ABD'de Kasım ayında yapılacak Kongre seçimlerine kadar petrol fiyatını 70-80 dolar/varil aralığında tutmayı amaçlıyor.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Başkentliler Maraş Dondurmasıyla Serinledi Dünyaca ünlü Maraş dondurmasının tanıtımı amacıyla düzenlenen "2'nci Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali" kapsamında Ankar..
Brunson Davasına Bakan Savcı Değişti
Brunson Davasına Bakan Savcı Değişti
İzmir Adliyesi'nde ABD'li papaz Brunson soruşturmasını yürüten Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Cumhuriyet Savcısı Berkant Karakaya'nın da aralarında yer aldığı 6 savcının görev yeri değişirken, 5 yeni isim de büroya...
Taşkömürü Üretiminde 5 Yılda 10 Milyon Ton Hedefleniyor
Taşkömürü Üretiminde 5 Yılda 10 Milyon Ton Hedefleniyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, taşkömürü üretiminde 5 yılda 10 milyon ton üretimin hedeflendiğine dikkat çekerek, “Ekonomik sorunları çokça konuştuğumuz şu ortamda cari açığı azaltmak için ithal ürünleri...
Samsung Galaxy Watch İlk Bakış - Ifa 2018 Samsung 2018 model akıllı saatlerini yani yeni Galaxy Watch serisini IFA 2018'de sergiledi.
Ereğli Tso Başkanı Keleşten Peşin Satış Şartlarının Vadeli Satışlarda da Uygulanması Talebi
Ereğli Tso Başkanı Keleş'ten Peşin Satış Şartlarının Vadeli Satışlarda da Uygulanması Talebi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Erdemir Genel Müdürü Salim Cem Oral’a bir mektup yazarak peşin satış şartlarının, vadeli satışlarda da uygulanmasını talep etti.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Ssd Soğutucu! Xpg Storm Rgb - Ifa 2018 SSD soğutucu sergilenen Adata IFA 2018 standına gittik ve M.2 SSD'ler için sunulan XPG Storm RGB soğutucuya yakından baktık https: //www.technopat.net/2..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 768 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Irak Büyükelçisi ve Başkonsolosu Gsoyu Ziyaret Etti
Irak Büyükelçisi ve Başkonsolosu Gso'yu Ziyaret Etti
Irak Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Komşu Ülkeler Misyonluklarından Sorumlu Büyükelçisi Uday Alkhairullah, Yardımcısı Nazdar Ihsan Sherzad ve Irak Cumhuriyeti Gaziantep Başkonsolosu Mohammed Salman Al-Janabi Gaziantep...
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Tmo: Buğday Arzında Endişeye Mahal Verecek Bir Durum Yok Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) dünya ve Türkiye buğday üretiminde azalmalar yaşandığına dikkat çekerek, buğday piyasalarının istikrarı ..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,43’lük düşüşle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 398,29 puan azalışla 92.790,99 puandan kapandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10