4 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri

4 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
BM Güvenlik Konseyi 'İdlib' Gündemiyle Cuma Günü Toplanacak BM ABD Daimi Temsilcisi Nikki Haley, BM Güvenlik Konseyi’nin cuma günü İdlib gündemiyle toplanacağını açıkladı.
İyi Partide Bir İstifada Hataydan Geldi
İyi Parti'de Bir İstifada Hatay'dan Geldi
İYİ Parti Genel Merkezi’nin, 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmelerinin istenmesinin ardından Hatay’da il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, yaptıkları toplantının ardından istifalarını sundu.
Beyaz Saray: "Esad Yeniden Kimyasal Silah Kullanırsa Uygun ve Hızlı Bir Karşılık Veririz" Suriye’de yaşanan gelişmeler sonrası Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada, "Esad yeniden kimyasal silah..
Emine Erdoğan'dan Kırgızistan Ziyareti Paylaşımı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırgızistan ziyaretine ilişkin görüntü ve fotoğrafların yer aldığı kareleri, sosyal m..
İyi Parti İzmir İl Başkanlığında 140 Kişi İstifa Etti İYİ Parti Genel Merkezi’nin 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa istemesinin ardından, İzmir’de il başkanı ve yönetim kurulu ..
BBP Lideri Destici: Gönül İttifakı Elbette Olabilir BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 2019'daki yerel seçim için ittifak yapıp, yapmaya..
İyi Parti Kastamonu İl Teşkilatı İstifa Etti
İyi Parti Kastamonu İl Teşkilatı İstifa Etti
İyi Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Sertlek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa ettiğini açıkladı.
BM Suriye Özel Temsilcisi Mistura'dan Suriye Açıklaması BM Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura Türkiye, İran ve Rusya’ya, Suriye’deki son gelişmeleri konuşmak üzere 10-11 Eylül tarihler..
İyi Partide Toplu İstifa Şoku
İyi Parti'de Toplu İstifa Şoku
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Rüstem Coşkun, 46 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa ettiğini açıkladı.
Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile telefonda görüştü.
Erdoğan ve Kuveyt Emiri Şeyh Sabah'ın, İkili İlişkileri Önümüzdeki Süreçte Daha da Güçlendirme... Erdoğan ve Kuveyt Emiri Şeyh Sabah'ın, ikili ilişkileri önümüzdeki süreçte daha da güçlendirm..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah'a, Kardeşi Şeyha Feriha El Ahmed El Cabir El... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah'a, kardeşi Şeyha Feriha El Ahmed El Cabir El Saba..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile Telefonda Görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile telefond..
İyi Parti Şanlıurfa İl Yönetimi İstifa Etti İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Rüstem Coşkun, 46 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa ettiklerini bildirdi.
Türkiye-Katar Ticaret ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması Paraflandı
Türkiye-Katar Ticaret ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması Paraflandı
TÜRKİYE ve Katar arasında Ticaret ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Ahmed bin Cassim el-Sani tarafından Ankara'da paraflandı.
Eski Giresun Milletvekili Abbasoğlu Vefat Etti Eski Giresun Milletvekili Şükrü Abbasoğlu yaşamını yitirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Güngör Uras'ın Eşi Nuran Uras'a Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomist ve Gazeteci- Yazar Prof. Dr. Güngör Uras'ın vefatı nedeniyle merhum Uras'ın e..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile Telefonla Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile telefonla görüştü.
BBP Lideri Destici: Gönül İttifakı Elbette Olabilir
BBP Lideri Destici: Gönül İttifakı Elbette Olabilir
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 2019'daki yerel seçim için ittifak yapıp, yapmayacaklarına ilişkin "Yasal olarak şu anda yerel seçimlerle ilgili bu, mümkün değil;...
Karayel: 'Trumpın Tavrı AB ile İlişkilerimizi Güçlendirdi'
Karayel: "Trump'ın Tavrı AB ile İlişkilerimizi Güçlendirdi"
AK Parti Kayseri Milletvekili ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı İsmail Emrah Karayel, Trump’ın Türkiye’ye karşı sergilediği tavrın, Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye’nin ilişkilerinin güçlendirdiğini...
CHP'li Özgür Özel Gündemi Değerlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, gündemi değerlendirdi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Telefon Görüşmesi... IHAAW171809-SIY/04-09-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo i..
Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Çalışmalarına Başladı
Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Çalışmalarına Başladı
Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Toplantısı 1. oturumunda gündeme alınan komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, KKTC Büyükelçisi Köprülü'den Güven Mektubu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, KKTC Büyükelçisi Kemal Köprülü güven mektubu takdim etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğana, KKTC Büyükelçisi Köprülüden Güven Mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, KKTC Büyükelçisi Köprülü'den Güven Mektubu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, KKTC Büyükelçisi Kemal Köprülü güven mektubu takdim etti.
CHP'li Özel: Ankara ve İstanbul Alınacak CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 2019 yılında yapılacak yerel seçime ilişkin "Yiğit, düştüğü yerden kalkar. Biz Ankara ve İstanbul'u kaybettik. Ankar..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Telefon Görüşmesi Yaptı. IHAAW164755-SIY/04-09-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pomp..
Aşık Veysel'in Torunu İyi Parti'den İstifa Etti İYİ Parti'nin kurucularından Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer, partisinden istifa etti.
CHPli Özel: Ankara ve İstanbul Alınacak
CHP'li Özel: Ankara ve İstanbul Alınacak
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 2019 yılında yapılacak yerel seçime ilişkin "Yiğit, düştüğü yerden kalkar. Biz Ankara ve İstanbul'u kaybettik. Ankara ve İstanbul alınacak" dedi.
KKTC Başbakanı Erhürman Bu Akşam Ankara'ya Gidiyor KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak bu akşam Ankara’ya gidiyor.
Aktay, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Oldu Prof. Dr. Yasin Aktay, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a danışman olarak görevlendirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Hindistan Büyükelçisi Bhattacharyya'dan Güven Mektubu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, güven mektubu takdim etti.
Hulusi Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'i Kabul Etti MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'i makamında kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Burkina Faso Büyükelçisi Sere'den Güven Mektubu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, Burkina Faso Büyükelçisi Brahima Sere, güven mektubu takdim etti.
Kılıçdaroğlu'ndan Uras Ailesine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Ağustos'ta hayatını kaybeden ekonomi yazarı Prof. Dr. Güngör Uras'ın İstanbul'da yaşayan eşi Nuran Ura..
Cumhurbaşkanı Erdoğana, Hindistan Büyükelçisi Bhattacharyyadan Güven Mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Hindistan Büyükelçisi Bhattacharyya'dan Güven Mektubu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, güven mektubu takdim etti.
Çavuşoğlu: Yunanistan'ı Hedef Alan Hainler, Ülkemizde Barınamaz (2) YUNANİSTAN'ın yenilenen İzmir Başkonsolosluğu binasının açılışı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Yunanistan Dışişleri ..
Çavuşoğlu: Yunanistan'ı Hedef Alan Hainler, Ülkemizde Barınamaz YUNANİSTAN'ın yenilenen İzmir Başkonsolosluğu binasının açılışı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Yunanistan Dışişleri Baka..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Büyükelçisini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan Büyükelçisini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya’yı kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğana, Burkina Faso Büyükelçisi Sereden Güven Mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Burkina Faso Büyükelçisi Sere'den Güven Mektubu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, Burkina Faso Büyükelçisi Brahima Sere, güven mektubu takdim etti.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Karacan, Gençlerle Buluştu AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, partisinin İl, Odunpazarı ve Tepebaşı gençlik kolları üyeleri ile bir araya geldi.
Hulusi Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffreyi Kabul Etti
Hulusi Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'i Kabul Etti
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'i makamında kabul etti.
Chp, Ankara ve İstanbul'u Hedefliyor CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yerel seçimlerde CHP'nin bir ittifak arayışında olmadığını ancak bunun Türkiye'deki seçmenin herhangi bir kesimine mesaf..
Cumhurbaşkanı Erdoğana, Gabon Büyükelçisi Avoumadan Güven Mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Gabon Büyükelçisi Avouma'dan Güven Mektubu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a, Gabon Büyükelçisi Bernard Avouma, güven mektubu takdim etti.
» 1 2