28 Eylül 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

28 Eylül 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
En İyi Adayları Bularak Halkın Önüne Çıkmak Mecburiyetindeyiz" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Artık partiyi ve Tayyip Erdoğan'ın siyasi istikametini taşıyacak insanlarla bu yol..
Mesut Barzani ile Berhem Salih "Cumhurbaşkanı Anlaşmazlığını" Görüştü Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) eski Başkanı ve Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Genel Başkanı Mesut Barzani, "Irak cu..
Trump'ın, Cinsel Saldırıyla Suçlanan Adayı Kavanaugh Adalet Komisyonu'ndan Onay Aldı ABD Başkanı Donald Trump’ın cinsel saldırı iddialarıyla suçlanan Yüksek Mahkeme adayı Brett Kavanaugh, pro..
Komünist Partili Başkan Maçoğlu, Bursalılarla Buluştu TUNCELİ'nin Ovacık ilçesinin Komünist Partili Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Bursalılarla buluştu.
Teröristler Almanyada Elini Kolunu Sallayarak Dolaşmaktadır'
Teröristler Almanya'da Elini Kolunu Sallayarak Dolaşmaktadır"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Avrupa Birliği'nde terör örgütü olarak kabul edilen PKK'nın şu anda Almanya'da binlerce mensubu elini kolunu sallayarak dolaşmaktadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Teröristler Almanyada Elini Kolunu Sallayarak Dolaşmaktadır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Teröristler Almanya'da Elini Kolunu Sallayarak Dolaşmaktadır"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Avrupa Birliği’nde terör örgütü olarak kabul edilen PKK’nın şu anda Almanya’da binlerce mensubu elini kolunu sallayarak dolaşmaktadır.
Türkiye İyi Yoldadır'
Türkiye İyi Yoldadır"
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, ekonomik anlamda dikkatli olmak adına bir takım kararlar alındığını belirterek, "Siz hiç Kanal İstanbul Projesi'nden vazgeçtiğimizi duydunuz mu?...
CHP'li Erdoğdu'nun İddialarına İga'dan Cevap İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı Kadri Samsunlu, "Aykut Erdoğdu'nun öne sürdüğü asılsız iddialara ilişkin İGA ve hissedarları gerekli ..
Doğalgaz Dağıtımı İçin İlk Kazmayı Bakan Kasapoğlu Vurdu Bakan Kasapoğlu, gençlerle birlikte türkü söyledi (3)DOĞALGAZ DAĞITIM TÖRENİNE KATILDIGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu..
MHP'li Büyükataman: "(Şartlı Ceza İndirimi) Bu Duruşumuzdan Geri Adımımız Düşünülemez" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP olarak teröristler, çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadı..
Komünist Partili Başkan Maçoğlu, Bursalılarla Buluştu
Komünist Partili Başkan Maçoğlu, Bursalılarla Buluştu
TUNCELİ'nin Ovacık ilçesinin Komünist Partili Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Bursalılarla buluştu.
Karesi Kent Konseyi Hizmet Binası Açıldı
Karesi Kent Konseyi Hizmet Binası Açıldı
Karesi Kent Konseyi'nin yeni hizmet binası açıldı.
Çocuklarımızı Kötü Alışkanlıklardan Korumak Zorundayız" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yapılan spor tesislerinin, çocukları kötü alışkanlıklardan korumak için önemli bir im..
TBMM Genel Kurulu 1 Ekim'de Toplanacak TBMM 27. Yasama Dönemi 2. Yasama Yılı, 1 Ekim Pazartesi başlayacak.
Bakan Kasapoğlunun Manisa Ziyareti
Bakan Kasapoğlu'nun Manisa Ziyareti
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa’nın Selendi ilçesini ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Ata sporumuz olan cirit takımları için cirit sahasını en kısa sürede çalışmasını yapıp başlayacağız” dedi.
Kılıçdaroğlu Doğa Yürüyüşü Yaptı Kılıçdaroğlu: Türkiye, açlık sorunu ile yakın bir zamanda karşı karşıya gelebilir (3)KILIÇDAROĞLU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPTICHP'nin Bolu Abant'taki toplantısının ilk..
Bakan Pakdemirli: Büyük Devlet Olmanın Bedeli Var TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Büyük devlet olmanın elbette bir bedeli var. İşte, bugün bize bunun bedelini ödetmek isteyen sömürge..
Kılıçdaroğlu: Türkiye, Açlık Sorunu ile Yakın Bir Zamanda Karşı Karşıya Gelebilir (3)
Kılıçdaroğlu: Türkiye, Açlık Sorunu ile Yakın Bir Zamanda Karşı Karşıya Gelebilir (3)
KILIÇDAROĞLU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPTICHP'nin Bolu Abant'taki toplantısının ilk günkü bölümü, yapılan sunumların ardından sona erdi.
TBMM Başkanı Yıldırım, Gürcistan ile Güney Kore Ankara Büyükelçilerini Kabul Etti
TBMM Başkanı Yıldırım, Gürcistan ile Güney Kore Ankara Büyükelçilerini Kabul Etti
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Gürcistan Ankara Büyükelçisi Irakli Koplatadze ve Güney Kore Ankara Büyükelçisi Hong-Ghi Choi'yi Resmi Konut'ta ayrı ayrı kabul etti.
Bakan Pakdemirli: Büyük Devlet Olmanın Bedeli Var
Bakan Pakdemirli: Büyük Devlet Olmanın Bedeli Var
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Büyük devlet olmanın elbette bir bedeli var. İşte, bugün bize bunun bedelini ödetmek isteyen sömürgeci bir anlayışa karşı, milletçe, devletçe bir mücadele veriyoruz" dedi.
Bakan Pakdemirli: 'Türkiyenin Şeker İhtiyacının Yüzde 95i Yerli Üretim Şeker Pancarı ile...
Bakan Pakdemirli: "Türkiye'nin Şeker İhtiyacının Yüzde 95'i Yerli Üretim Şeker Pancarı ile...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, şeker kotasının 2 milyon 700 bin ton olarak belirlendiğini belirterek, "Bu miktarın 2 milyon 565 bin tonu pancar şekerine tahsis edilmiştir.
TBMM Başkanı Yıldırım Güney Kore Ankara Büyükelçisini Kabul Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Gürcistan Ankara Büyükelçisi Irakli Koplatadze ve Güney Kore Ankara Büyükelçisi Hong-Ghi Choi'yi..
TBMM Başkanı Yıldırım Gürcistan Ankara Büyükelçisini Kabul Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Gürcistan Ankara Büyükelçisi Irakli Koplatadze ve Güney Kore Ankara Büyükelçisi Hong-Ghi Choi'yi ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Annesi Yarın Eyüpsultan Mezarlığı'na Defnedilecek Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın vefat eden annesi Şaziye Oktay, yarın Eyüp Sultan Camii’nde kılınaca..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Balıkesir'de AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Açıklaması
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Açıklaması
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Balıkesir İl Başkanlığını ziyaret etti.
Kremlin: 'Putin Tarafından Ödül Verilen Chepiga İsimli Biri Yok'
Kremlin: "Putin Tarafından Ödül Verilen Chepiga İsimli Biri Yok"
Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov gazetecilere verdiği demeçte, Putin tarafından ödül verilen ’Chepiga’ isimli birinin olmadığını söyledi.
Prof. Dr. Faruk Şen: "Türkiye-Ab İlişkilerinde Yepyeni Bir Dönem Başlayabilir" TAVAK Başkanı Prof. Dr. Faruk Şen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Almanya ziyaretinin Türkiye için çok ön..
Bakan Kasapoğlu, Gençlerle Birlikte Türkü Söyledi (2) İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi açılışlar ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Man..
Numan Kurtulmuştan İttifak Yorumu
Numan Kurtulmuş'tan 'İttifak' Yorumu
AK Parti ve MHP arasında 2019 yerel seçimleri için konuşulan ittifak konusuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Milletin menfaatine olan, partililerin menfaatine olan bir...
Hdp'den Af Tartışmaları Değerlendirmesi HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Toplumun siyaset yapma hakkını, özgürlükleri engelleyen ve bunu da büyük bir adaletsiz sistemle sürdüren yargıyı s..
Kılıçdaroğlu: Türkiye, Açlık Sorunu ile Yakın Bir Zamanda Karşı Karşıya Gelebilir (9) TOPLANTIYA VERİLEN ARA SIRASINDA PROTESTOCHP'nin Bolu'daki Abant Tabiat Parkı'nda bulunan otelde düzenled..
AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı Açıklaması AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, "Türkiye'de ekonomik kriz yok, ekonomik operasyon var. Eski Türkiye'de olduğu gibi diz çöktürmek, b..
MHPli Behsat Önder Talas Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
MHP'li Behsat Önder Talas Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
İşadamı Behsat Önder, düzenlediği basın toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Talas Belediye Başkan aday adaylığını açıklayarak; "Kutuplu yönetim sistemlerinde her zaman halk kaybetmiştir.
AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'tan 'İttifak' Yorumu AK Parti ve MHP arasında 2019 yerel seçimleri için konuşulan ittifak konusuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan AK..
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Çiler'in Ziyaretleri AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Üsküp beldesinde ziyaretlerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Vize Serbestisi İçin 6 Kriter Kaldı'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vize Serbestisi İçin 6 Kriter Kaldı"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile düzenlediği ortak basın toplantısında, “Vize serbestisi konusunda kalan 6 kriteri en kısa zamanda yerine getirmeyi planlıyoruz” dedi.
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlara Teşekkür Ziyareti
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar'a Teşekkür Ziyareti
Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yücel Karakaya, beraberinde taksici esnafıyla birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
» 1 2 3 4