28 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

28 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası 'Karışık' Kapandı
New York Borsası "Karışık" Kapandı
New York borsası, haftanın son işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın son işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
Bakan Kurum Kentsel Dönüşüm Alanını İnceledi Bakan Kurum: Şehirlerimize gidip, yerinde tespit yapıyoruz (3)KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINI İNCELEDİÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Yamaç mevkii..
İstanbulun 39 İlçesinde Yeditepe Huzur Uygulaması
İstanbul'un 39 İlçesinde 'Yeditepe Huzur' Uygulaması
İstanbul'da, "Yeditepe Huzur" asayiş uygulaması kapsamında denetim gerçekleştirildi.
Almanya Çevre ve İklim Politikalarında 'ikiyüzlü' Mü? Almanya çevre ve iklim konusunda oldukça duyarlı bir ülke olarak tanınıyor, ancak ülkenin elektrik üretiminin yüzde 40'ı kömürden..
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktayın Acı Günü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Acı Günü
Cumhurbaşkanı Vekili ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde taziyeleri kabul etti.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Söke'de Pamuk ile İlgili Sorun Görüşüldü Aydın'ın Söke ilçesinde, pamuğun kalitesinin korunması ve pamukla ilgili gündemde olan sorunlara ilişkin toplantı yapıldı.
Anadolu'nun Değerleri Yörex'te Buluşacak Antalya'da bu yıl 9'uncusu düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) 81 ilin lezzet ve değerlerinin tanıtılması amaçlanıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman Şirketlerinin Yöneticilerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin'deki temasları kapsamında, Almanya'nın en büyük şirketleri ve bankalarının üst ..
Meteorolojiden Şiddetli Fırtına Uyarısı
Meteorolojiden Şiddetli Fırtına Uyarısı
Orta Akdeniz'de oluşan tropik fırtınanın, pazar sabahı itibarıyla Kıyı Ege'den başlayarak ülkeyi etkilemesi bekleniyor.
Antalya'da Beton Teknolojileri Semineri Antalya'da, Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından "Beton Teknolojileri ve Doğru Beton Uygulamaları Semineri" düzenlendi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ konutlarının fiyat güncellemesine ilişkin, "Şu an diyelim ki enflasyon yüzde 18 veya 20, orada d..
Bakan Kurum: Şehirlerimize Gidip, Yerinde Tespit Yapıyoruz (3)
Bakan Kurum: Şehirlerimize Gidip, Yerinde Tespit Yapıyoruz (3)
KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINI İNCELEDİÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Yamaç mevkiinde bulunan TOKİ kentsel dönüşüm bölgesine dahil olan ve yıkımına başlanan alanda incelemelerde bulundu.
Avrupa, Temiz Enerji Projeleri İçin Afrikaya 44 Milyar Euroluk Yatırım Yapacak
Avrupa, Temiz Enerji Projeleri İçin Afrika'ya 44 Milyar Euroluk Yatırım Yapacak
Avrupa Komisyonu Enerji Birliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Maros Sefcovic, New York'da düzenlenen 2018 Bloomberg Küresel İş Forumu ile Tek Gezegen Zirvesi kapsamında bir konuşma yaparak, Avrupa'nın temiz enerji...
Rusya ile Pakistan, İran-Pakistan-Hindistan Doğalgaz Hattı Konusunda Anlaştı
Rusya ile Pakistan, İran-Pakistan-Hindistan Doğalgaz Hattı Konusunda Anlaştı
Rusya ile Pakistan enerji bakanlıklarının İran doğalgazını Pakistan ve Hindistan'daki tüketicilere ulaştıracak olan İran-Pakistan-Hindistan doğalgaz hattı projesinin denizden geçen kısmı için işbirliği mutabakatı...
Defterdarlıktan Yapılandırma Açıklaması Karabük Defterdarlığı tarafından "7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması"na ilişkin kanuna başvuru süresinin dün sona erd..
Opec ve Opec Dışı Ülkeler Petrol Arzı Açığını Kapatabilir'
Opec ve Opec Dışı Ülkeler Petrol Arzı Açığını Kapatabilir"
Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, OPEC ve OPEC dışı ülkelerin petrol arzındaki açığı kapatabilecek kapasiteye sahip olduklarını söyledi.
Köprüağzı Caddesi Asfaltlandı Malatya Büyükşehir Belediyesi, Köprüağzı Caddesi'ni asfaltladı.
Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Elazığ'da Yapıldı Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Elazığ'da yapıldı.
Aydında İzinlere Tropik Fırtına İptali
Aydın'da İzinlere Tropik Fırtına İptali
AYDIN (İHA) – Aydın’da, Pazar günü etkili olması beklenen tropik fırtına nedeniyle Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personelinin izinleri iptal edildi, izinde olan personel geri çağrıldı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 812 milyar lira olarak hesaplandı.
İzmir'de 6 Bin 260 Personelle Fırtınaya Hazırlık (5) KUŞADASI'NDA TEKNELERİN DENİZE AÇILMASINA FIRTINA NEDENİYLE YASAK GELEBİLİRKuşadası Liman Başkanlığı yetkilileri, şu an için Kuşadası'ndan..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
İka ile Gsodan İşbirliği Projeleri
İka ile Gso'dan İşbirliği Projeleri
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, İpekyolu Kalkınma Ajansı ile işbirliğini artırıp birlikte güzel işlere imza atacaklarını söyledi.
Bu Hafta Borsa Kazandırdı, Altın ve Döviz Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 2,01 değer kazanırken, altın yüzde 4,93, avro yüzde 5,..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 341,83 puan azalışla 99.956,90 puandan kapandı.
Citroen, C5 Aircross'u Avrupalı Tüketicilerle Buluşturacak Citroen, Paris Otomobil Fuarı'nda yeni Citroen C5 Aircross'u ilk kez Avrupalı tüketicilerle buluşturacak.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,34 değer kaybıyla 99.956,90 puandan tamamladı.
İç Borçlanma Stratejisi (2) Hazine, ekimde 3,5 milyar lira, kasımda 22,4 milyar lira, aralıkta 3,4 milyar lira iç borçlanmaya gidecek.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9